Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

Temat

Brak odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś to jutro, lecz na innym levelu posłuchaj mojego przekazu przyjacielu daję ci szanse jako jednemu z niewielu. Posłuchaj mnie, jeśli dziś popełnisz błąd to jutro, spotka cię odosobniony ląd to tak jakby poraził cię prąd.

Bezlitosny prąd płynie przez twoje ciało, jest jak morderca któremu zawsze krwi mało. Ludziom w głowach się pojebało co dziś stoi jutro na bank nie będzie stało, tyle idiotów brało, by się zaspokoić a na następny dzień muszą głębokie rany koić.

Dziś tym przekazem będę cię poić, pij mą szklankę do dna to wypełni cie całego niczym DNA. Po przeczytaniu moich wersów zmienia ci się genetyka zostało ci nie wiele czasu zegarek już tyka, zegar tyka a ty lekko utykasz lepiej szybko wypij fiolkę z lekarstwem, bo szybko możesz przywitać się z boskim cesarstwem.

We krwi krąży adrenalina, proszę dolej więcej wina, patrzę przed siebie tam stoi moja dziewczyna jak zwykle bezbronna mina a w jej rękach drin i kokaina. Kurwa nie wytrzymam musze posypać kreskę w brew wszystkiemu właśnie taki jestem może to bezsens jesteś lepszy?

Nonsens pokaż swoje osiągnięcia, pisze jak zwykle bez napięcia, jaki jestem hehe nie masz pojęcia i raczej się nie dowiesz. No wiesz pomyśl 2 razy, zanim się wypowiesz, twoja wiedza może ranić nie chciał bym się tobą poplamić to najwyższy czas, by się odchamić.

Nie chcę cię mamić zbędnym pierdoleniem, lecz niestety jestem leniem interesuję się planów snuciem niczym maja z Guciem myślę nad twoim zatruciem, jesteś pchłą na moim bucie, lecz nie chcę cię zranić tylko proszę przestań już chrzanić. Twoje zdanie  konkretnie mi zwisa, jesteś lepszy? To pokaż co umiesz napisać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×