Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Hiszpan :)

Skarga

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracza
2. Nick oskarżyciela (z gry): Hiszpan :)
3. Nick oskarżanego (z gry): [To]*[Ja] Jezus
4. Dokładna data (dzień+godzina):  godzina 16:38 - 16:52   data 2014-10-06
5. Mapa: cs_wiocha
6. IP oskarżonego: 195.191.162.42
7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:1:1010689
8. Dowód przewinienia: http://www16.zippyshare.com/v/40654679/file.html
9. Dodatkowy opis: Jeżeli mapa cs_wiocha Ci nie pasuje to wychodzisz z serwera wracasz za 15 minut i grasz dalej, a nie zaczynasz robić niepotrzebną zadymę, którą i tak nikomu nie zaimponowałeś. Przypominam Ci, że na serwerze OBOWIĄZUJE kultura, której za grosz Ty nie masz... a szkoda. Proszę o odpowiednią karę dla tego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miałem z Ciebie beke na maksa haha Jechał po Tobie, a Ty nic. Wzorowa postawa, 3maj tak dalej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego go nie zbanowałeś permanentnie? ;p

Z tego co wiem obraza jest od 5 do 60 minut, a gość już nie pierwszy raz sobie grabi, więc wolałem poczekać spokojnie ;)

Ale następnym razem skorzystam z Twojej rady ;)

 

No miałem z Ciebie beke na maksa haha Jechał po Tobie, a Ty nic. Wzorowa postawa, 3maj tak dalej!

Wiesz mogłem mu powiedzieć to i tamto, ale po co mi warn? ;) To co mówił po mnie spływało, ale czekałem do końca może przeprosi? może się ogarnie? No niestety... Mam nadzieję, że dostanie to, na co zasłużył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pierwszy raz widzę, aby ten gracz tak się zachowywał. Jestem lekko zmieszany, ale nie wstrząśnięty.

A to, że go banem nie wynagrodziłeś to mnie dziwi. Koleś Cię opluwa przed wszystkim graczami, a Ty to dzielnie na klatę bierzesz.

Nie daj sobą pomiatać, bo Cię zeszmacą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się spotkałem z tym graczem dokładnie ta sama sytuacja mapa cs_wiocha i drze "morde" na cały serwer w tamtym przypadku dostał bana na 30 min. Ten gracz powinien zostać ukarany co najmniej na tydzień.

Z tego co widzę Hiszpan dajesz se pomiatać, jeżeli gracz cię obraża któryś raz to jak już wcześniej napisał Drew daj mu bana "Na Zawsze" i po sprawię, może zrozumie coś i poprawi kulturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×