Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Witeek

Turniej

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie . Tak siedziałem późnym wieczorkiem i wpadłem na dość genialny pomysł .

Co byście powiedzieli na to, żeby zorganizować turniej ? Pozwoliłoby to zapewne ściągnąć zarówno nowych graczy, jak i zachęcić do gry stałych już bywalców .

 

Liczę na konkretne odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już był jeden niedawno: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/37840-turniej-3-vs-3-sierpie%C5%84-2014-cs-16-zapisy/

Pomysł zawsze fajny, ale... to nie takie proste. By miało to sens trzeba sponsorów, wtedy jesteś w stanie wyjść poza społeczność serwera i reklamować turniej i serwerownię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii sponsorów mógłbym sam się tym zająć . Chodzi mi wyłącznie o to, czy ludzie byliby chętni na taką opcję . Nie powiesz mi, że nikogo z graczy nie kręci rywalizacja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak znalazł by sie sponosor oraz konkretny organizator to na bardzo małe TAK ale biorąc pod uwage że podobny turniej odbył sie niedawno oraz że nie podałeś żadnych szczegółów skłania mnie na NIE ale i tak wszystko zależy od Petrusa czy udostepni serwer

Edytowane przez Bunia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witeek jak zorganizujesz coś fajnego to gracze zawsze się znajdą. Nie ma co pytać tutaj. Ogarnij organizatora, przedstaw pomysł Petrusowi i jak coś będzie dobrego to myślę, że Ci się uda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zakończył się turniej, więc w chwili obecnej taka inicjatywa odpada.

 

@@Witeek, jeżeli chcesz sponsorować jakieś nagrody to chętnie je przyjmiemy na cele innego konkursu lub na rozwój/reklamę sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×