Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Hawk

Klasy z dynamitem..

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Bez oględzin przechodzę od razu do tematu. Pewnie nie tylko mnie denerwują osoby grające klasami z dynamitem, które zbierają ładunek przez kilka rund i dopiero wykorzystują kilka lub kilkanaście na raz!

 

W opisie klasy pisze, że klasa Demolitions ma jeden dynamit. Niestety nie pisze, że ma jeden dynamit na rundę. Przechodzę do sedna. Chodzi mi oto żeby założyć tak zwaną blokadę, aby jeden dynamit był na rundę. Po niewykorzystaniu go, po prostu znika. I tak, co rundę. Myślę, że udało mi się w jakiś sposób wyjaśnić daną sprawę. Mam nadzieje, że mnie zrozumieliście. 

 

Cześć  papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Została dodana kiedyś blokada używana dynamitu tj. jeden co ileś tam sekund. Nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Petrus, sprawdziłem to dwa razy. Godzinę temu można było używać dynamitu do woli. Sprawdziłem, to teraz jak zobaczyłem, że napisałeś o blokadzie... i była, co jeden dynamit na dwie sekundy. Nie wiem w czym leży ten problem. Może bug? Postaram się sprawdzić jeszcze kilka razy i zobaczę, czy nadal jest blokada.    hmm

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisałem wyżej jest dodana blokada co 2 sekundy, także nie widzę problemu.

W razie jakiś dalszych kłopotów proszę zgłaszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×