Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

Klasy z dynamitem..

Hawk

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hawk

Hawk
  • Użytkownik
  • Reputacja: 316
  • 809 postów

Napisano 26 wrzesień 2014 - 17:32

Witajcie,

Bez oględzin przechodzę od razu do tematu. Pewnie nie tylko mnie denerwują osoby grające klasami z dynamitem, które zbierają ładunek przez kilka rund i dopiero wykorzystują kilka lub kilkanaście na raz!

W opisie klasy pisze, że klasa Demolitions ma jeden dynamit. Niestety nie pisze, że ma jeden dynamit na rundę. Przechodzę do sedna. Chodzi mi oto żeby założyć tak zwaną blokadę, aby jeden dynamit był na rundę. Po niewykorzystaniu go, po prostu znika. I tak, co rundę. Myślę, że udało mi się w jakiś sposób wyjaśnić daną sprawę. Mam nadzieje, że mnie zrozumieliście. 

Cześć  papa

b_560x95.png

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#2 WestCoast Customs

WestCoast Customs

Czas na zabawę

• VIP
  • Reputacja: 527
  • 2989 postów

Napisano 26 wrzesień 2014 - 18:01

Jeżeli nie używał kilka rund dynamitu, to według mnie należy mu się wtedy kilka dynamitów, ponieważ je sobie "nazbierał" ;)

wcc-logo.png

#3 Petrus

Petrus

Administrator

• Administrator
  • UB Support
  • Reputacja: 2000
  • 12198 postów

Napisano 26 wrzesień 2014 - 18:41

Została dodana kiedyś blokada używana dynamitu tj. jeden co ileś tam sekund. Nie działa?

user_bar.png

podpis_petrus.gif

#4 Hawk

Hawk
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • Reputacja: 316
  • 809 postów

Napisano 26 wrzesień 2014 - 19:00

@Petrus, sprawdziłem to dwa razy. Godzinę temu można było używać dynamitu do woli. Sprawdziłem, to teraz jak zobaczyłem, że napisałeś o blokadzie... i była, co jeden dynamit na dwie sekundy. Nie wiem w czym leży ten problem. Może bug? Postaram się sprawdzić jeszcze kilka razy i zobaczę, czy nadal jest blokada.    hmm

Użytkownik Hawk edytował ten post 26 wrzesień 2014 - 19:02

b_560x95.png

#5 ๖The Doctor™

๖The Doctor™

Przekleństwomiotny

• Użytkownik
  • Reputacja: 36
  • 273 postów

Napisano 27 wrzesień 2014 - 07:54

Jeśli to bug, a gracze go wykorzystują to sprawa jest oczywista co należy z nimi robić ;)

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

#6 Petrus

Petrus

Administrator

• Administrator
  • UB Support
  • Reputacja: 2000
  • 12198 postów

Napisano 30 wrzesień 2014 - 14:11

Jak już napisałem wyżej jest dodana blokada co 2 sekundy, także nie widzę problemu.

W razie jakiś dalszych kłopotów proszę zgłaszać.

user_bar.png

podpis_petrus.gif

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Hawk