Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Fucktycznie^

Czy złożę ?

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanko, czy złoże kompa do 600/700zł , do gier typu Cs 1.6 , ETS 2, Ls 13, Fifa 14/15 , Far Cry 3 itp ? A jeżeli tak, to jeżeli można to prosił bym o linki do poszczególnych części . Dodam tylko, że mam obudowę , 2 gb ramu ddr2 (myślę, że na początek starczy, a dokupił bym z czasem), więc tego nie potrzebuję ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma bata. Za sam procesor musiałbyś wpakować 400zł (min.), zasilacz, karta graficzna, karta dźwiękowa i tak dalej. Moim zdaniem minimum 1000 zł i troszkę starych części z innego komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Za sam procesor musiałbyś wpakować 400zł (min.),



yyyyy  ?  WIdać, ze się znasz -,- Mój znajomy kupił sobie procka za 250 2 rdzeniowy , A co do grafiki to mogę na zintegrowanej grac, wszystko jest kwestią jaka płyta główna . ..  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 15 i Far Cry 3 to nie są gry na kompy za 600 zł,

obydwa tytuły mają dosyć wysoke wymagania. Polecam uzbierać do 1000 i kupić lepszy ram, płytę główną i procek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. FIFA 15, to nie byle jaka gra. Musisz już mieć dobry sprzęt, aby móc zagrać. Tak jak powiedział @@PINOIBOI, komputer za 1000zł musi być. Choć nie wiem, czy i tak nie będziesz miał problemów z FIFĄ( Lagi, zwieszenia gry na dłuższy czas, dziwne elementy pojawiające się na ekranie). 

 

 

@edit: Poczytałem o tym trochę i procesor za 250 zł to podstawa.  Karta graficzna też nie będzie mało kosztować. Pamięć i GB to swoją drogą.  Oczywiście zależy też jaki będziesz miał system. @@`Fucktycznie^, tak jak mówiłem. Jeśli złożysz kompa o wartości około 800-1000 zł, to np. FIFA 15 pójdzie, ale będą "dziwne anomalie". W najgorszym wypadku gra może nie działać lub będzie trzeba włączać ją kilka razy, aby wreszcie się poprawnie włączyła. Pozdrawiam :)  

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A nie myślałeś może o kupnie konsoli - PS3 / XboX ? "Pleja" można teraz naprawdę tanio szarpnąć, wystarczy posiedzieć na tym alledreogo czy olx poszukać. Plus jest taki, że martwisz sie czy kolejna gra wydana na konsole pójdzie na twojej. Jeżeli jednak chcesz bawić się w składanie kompa, to ja już się tu nie wypowiadam - nic nowego nie wniosę. 

Używanego, w dobrym stanie można kupić za 400-500 zł i to z 2'ma padami. + oczywiście koszty gierek. 
Sam kiedyś zastanawiałem się nad kompem do gier, ale zakupiłem PS3 i jestem jak najbardziej zadowolony z wyboru - GTA V grane było, o czym PCtowcy mogą narazie pomarzyć, można też ze znajomymi się gierami wymieniać - nie trzeba od razu kupować - przemyśl to ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A nie myślałeś może o kupnie konsoli - PS3 / XboX ? "Pleja"



Myslalem nad tym , ale w okolicy mojej miejscowości nie ma dobrej oferty za xboxa czy ps3 , oczywiście jest mozliwość przesyłki z np Warszawy, ale  tak w ciemno kupować bym nie chciał, wolal bym zobazyć jak się sprawuje , a nie będę jechał 400km zeby konsolę kupic . Także jeżeli bym miał kupić to raczej nówkę a to to samo co złożył bym kompa i mogę sobie większość gier pobrac z internetu, a na konsolę muszę kupić . 

tak jak mówiłem. Jeśli złożysz kompa o wartości około 800-1000 zł, to np. FIFA 15 pójdzie, ale będą "dziwne anomalie". W najgorszym wypadku gra może nie działać lub będzie trzeba włączać ją kilka razy, aby wreszcie się poprawnie włączyła. Pozdrawiam  



Mój znajomy kupił 5 lat temu kompa w biedronce dał za niego ok 1300zł i fifa 15 mu na najniższych w fut bez zacinania śmiga, a jak gra w karierze z kompem to na średnich raz na 5 minut ma klatkę . A 5 lat temu nie było takich podzespołów jakie są teraz więc nie mów mi, że bd miał lagi i bd musiał wyłączać grę i odnowa odpalać ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.morele.net/inventory/info/7bQ8uP/

 

 

myśle że takie coś jak dysk zasilacz nagrywarke posiadasz ze starego kompa a jak masz słaby zasilacz to zamiast ramów zakupic można zasilacz

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-palit-gt-630-1gb-ddr5-128-bit-hdmi-crt-dvi-hdmi-box-ne5t6300hd01f-489054/

 

kup lepiej tą grafe ona wiecej zdziała niż ta w zestawie a tylko 50 zł wiecej albo jeszcze poszukaj na allegro używek ale to nie ta sama pwenośc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

jeszcze drugi zestaw z AMD wczoraj mi sie nie chciało go robic :) ten zestaw jest o około 30-40 zł tańczy :):):)

 

http://www.morele.net/inventory/info/n5IxXv/

 

popytaj na jakimś specjalistycznym forum który zestaw bedzie sie bardziej nadawał do gier które ty bedziesz chciał grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz AMD :) z tego co napisałeś to masz tylko obudowe bo ramy już do niczego się nie przydadzą ;) hehehe Grafikę na Twoim miejscu bym kupił na allegro ;) za 100 już kupisz GT9600 na niej spokojnie pograsz w te wszystkie gry sam ją posiadałem i GO spokojnie dawało rady i Crysis 2 ;) w wysokich ustawieniach bez przycięć :)

 

http://www.morele.net/inventory/info/oOjxxP/

Sam planuje kupić taki sprzęt tyle że ja mam grafikę GTX650 ;) i obudowe tak jak Ty ;) Zastanów się nad tym zestawem

;)

PS.

Jest najwydajniejszy z tych wszystkich i dużo nie odbiega od i3 4 generacji wolniejszy ten procesor jest o jakieś 3 procent   ;) a kosztuje lekko ponad 200zł ;)

Jeśli chcesz taniej to zestaw jaki możesz kupić do wszystkiego to 800zł To prawie cały zestaw bunia ale grafikę wsadz tą http://allegro.pl/karta-graficzna-ati-r7-250-1gb-ddr5-oc-x-edition-i4632014222.html jest dużo wydajniejsza od tamty grafik a ta sama cena.

 

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×