Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PINOIBOI

/mute ?

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio zauważyłem, że komenda /mute po prostu nie działa. Nie wiem czy wina leży po mojej stronie czy po stronie pluginu. Sprawdzałem, po formacie, przed, na NSie i dalej to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne coś jest nie tak z pluginem obsługującym komendę /mute . Mi również nie działa na tym serwerze, gdzie na innych nie mam takich problemów. Radzę pogrzebać w AMX'ie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin swoją drogą, w razie czego można mutować bezpośrednio poprzez menu CS-a. Ewentualnie radzę korzystać też z komendy voice_enable 0. Często z niej korzystam. Cisza spokój można się skupić na grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Komenda dobra, ale wycisza wszystkich graczy a co za tym idzie - brak komunikacji z graczami którzy zachowują kulturę oraz podają info . Osobiście nie polecam tej komendy .

 

 

Czy mógłby ktoś zająć się tą komendą .? Przed chwilą pewien gracz puszczał disco-polo ... Brak możliwości spokojnej gry, własnych myśli nie słyszałem nawet . Proszę o naprawienie tego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up

Masz steam, naciśnij ESC i po wybraniu pewnej opcji jest opcja mutacji - do czasu naprawy pluginu możesz tego sposobu używać [sTEAM]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin działa poprawnie. Problem polega na tym, że mutuje on daną drużynę gracza, a inny plugin ustala możliwość słyszenia wszystkich po śmierci itd. Także w przypadku gdy żyjemy i słyszymy tylko swój team, to mute będzie działać poprawnie. Jeżeli nie żyjemy i damy mute, to niestety gdy ktoś jest w przeciwnym teamie będziemy go słyszeć.

Myślałem już kiedyś nad tym problemem, ale nic z tego nie wynikło. Postaram się jeszcze raz zająć tym problemem.

 

@edit 2.10.14

 

Proszę testować czy mute działa na oba teamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, powinno działać. W razie, gdyby coś było nie tak proszę zgłosić ten post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×