Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

41 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć  

 

 

 

Moim celem jest  Usunąć krowę na jakiś czas ( była taka kiedyś blokada) i Wiochę na jakiś czas. Wiem wiem że to wiąże się z tym że jedna Odznak nie może być Osiągnięta no ale to przegina jak ktoś za respie kampi i nawala  to jest strasznie wkurzające ! ! ! ! !  !  Pozdro ;)

Edytowane przez Cwaniaczeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do Twojej wypowiedzi. Ale lada chwila pojawią się odpowiedzi na Twoją propozycję  z masą linków do podobnych tematów i ogólnie będzie bla bla bla i zostanie jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli chodzi o dznakę to nie jest takie proste, ponieważ trzeba by edytować plik *.sma pluginu odpowiedzialnego za odznaki i jeśli jest możliwość to dopiero wtedy można by usunąć jedną z odznak ( rozumiem, że chodzi o krowę :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem powinieneście zostawić wszystko to oznacza że nie umiecie grać w cs bo jak was ciągle zabijają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BoSsek,  proszę cię wejdź choć raz na DM i na wioche gdy jest Full serwer  :)  Zobaczymy czy coś " Ugrasz" :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

to oznacza że nie umiecie grać w cs bo jak was ciągle zabijają

  - przeciwnik będzie miał licke z shota, licke z krowy, licke z szturmówki i z dupy Ci zrobi jesień średniowiecza. 

A jak jeszcze dokupi sobie Vipa...to po paru minutach gry opuścisz serwer z przekleństwami na y-say 

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

dlaczego jak już chcesz usuwać to tylko wioche? nie jest to czasem związane z udarem słonecznym? Usuwanie jednej mapki to nic nie da, są jeszcze 4 inne... bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Tak jak pisałem a ja za nie.

~1.Co w głowe nie umiecie trafić.

~2.Jeśli was zabijają z krową to się skampcie.

~3.Fajnie też jest granie krową.

Tekst -Darkek-

dlaczego jak już chcesz usuwać to tylko wioche? nie jest to czasem związane z udarem słonecznym? Usuwanie jednej mapki to nic nie da, są jeszcze 4 inne... bezsensu.

 

 

Ma racje to i tak nie da.Jestem żeby zostawić krowe....... :)



I mapke oczywiście :) bo bez wiochy to nudy na serwerze :P

Edytowane przez BoSsek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BoSsek, to ty chyba na naszym DM nie grałeś -.-  

 

Czyli : Wiocha Duepalm Factory i max do Usunięcia ? :D  Może tak ale Max Zostanie nie jest taki "mały" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu macie usuwać takie fajne mapki

Bo wy chcecie!

Bo coś wam nie pasuje,że gracze was rozwalają !

A może nie zdaliście sobie jakie będą konsekfencje?

Np:Graczą może się nudzić granie na takiej dużej mapce :\



Ja jestem za nie

To jest chore!



@BoSsek, to ty chyba na naszym DM nie grałeś -.-  

 

Czyli : Wiocha Duepalm Factory i max do Usunięcia ? :D  Może tak ale Max Zostanie nie jest taki "mały" 

Powiem ci tak gram i to cały czas!

A jeszcze cie nawet na serwerze nie widziałem od poniedziałku ;(

Edytowane przez BoSsek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz wszystko w rękach Petrusa,ale zależało mi żeby zostały te małe mapy np jak "Wiocha" :)

Krowe możecie sobie zabrać.Zależy mi tylko na tych mapkach bo bez tych mapek to nudy :D ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moim celem jest Usunąć krowę na jakiś czas ( była taka kiedyś blokada) i Wiochę na jakiś czas. Wiem wiem że to wiąże się z tym że jedna Odznak nie może być Osiągnięta no ale to przegina jak ktoś za respie kampi i nawala to jest strasznie wkurzające ! ! ! ! ! ! Pozdro

Szczególnie jak jest np. 10 w TT i 5 w CT ;)

Proponuję na okres próbny usunąć krowę i wiochę, później gracze wyrażą swoje opinie i się wszystko okaże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie usuwać nic wiochę ??? serio najlepsza mapa którą prawie każdy lubi. Można jedynie zmienić czas a dokładnie żeby mapa ta sama była grana minimum co 7 map bo aktualnie jest teraz 5 i to by zwiększyło grę graczy na serwerze. Powiem jeszcze coś zawsze gdy gra się po północy  są mapki: wiocha, factory, max, duelmap, dust2  lub westwood i tak na okrągło w kółko jedno i to samo, proponuje wgrać nowe mapki miłe fajne które każdy zna. 

A co do tej krowy moim zdaniem nie jest potrzeba usuwania jej dlaczego: Brak oznaki z krowy powoduje że gracz nie osiągnie rangi pułkownik,general czy tam Marszałek Polski. proponuje zmienić tylko ten czas mapy żeby mapy mogły się powtarzać co 7 map. 

Z mojej strony to tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie ma możliwości zablokowania krowy tylko na tej mapie ? :)

Edytowane przez Latwopalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujemy zablokować krowę na mapie cs_wiocha, może się uda, ale nie jest to proste. Normalnie taki plugin robi się w 2 min, ale w tym przypadku silnik DM blokuje wszystko.

 

Póki co proszę testować nowy team balancer, który został wprowadzony na serwer. Zapobiegnie on sytuacjom dużej przewagi jednego teamu na np. cs_wiocha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten nic nie daje ponieważ teraz będą wybierane max i factory bo na wiocha nie będzie krowy. A za jakiś czas znów pojawi się taki temat aby usunąć krowę z max i factory. Ale pomysł dobry i jestem za usunięciem ale ta decyzja należy już do Petrusa ponieważ usunięcie może wiązać się ze spadkiem grywalności na serwerze (raz już była usunięta krowa i wiocha przez co serwer upadał z czasem)

Edytowane przez maslo916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Niestety, ale ciężko zablokować M249 na pojedynczej mapie w przypadku serwera DM.

 

Można natomiast osłabić dmg ze wspomnianej broni na wybranych mapach. Na wszystkich normalnych mapach broń będzie miała 100% mocy z odznak, a na mapach typu cs_wiocha będzie dużo słabsza. Powinno to zmniejszyć zapał do używania jej. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat krowy i wiochy jest niczym przewlekła sraczka. Kwestia już była poruszana wiele razy i nie wiadomo  ile razy jeszcze się pojawi.

Jestem za tym aby maksymalnie osłabić krowę, nawet na wszystkich małych mapach.

Szkoda, że nie idzie zrobić tak:   kupując m249 masz tylko jeden magazynek i możesz walić jak wariat, albo grać rozumnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wprowadziłem pewne zmiany. Broni nie da się zablokować na pojedynczej mapie, jak już wspomniałem, ale coś będziemy działać.

 

Obecnie broń M249 dodaje obrażenia o 10% większe ze wzrostem poziomu odznak. Czyli przy Agencie 007 przy 100 dmg zadamy 160 dmg.

 

Na mapach: cs_wiocha, cs_max, dm_duelmap, dm_factory wprowadziłem zmniejszenie liczby zadawanych bonusowych dmg do 1%, czyli przy 100 dmg oraz Licencji 007 zadamy tylko 106 HP.

 

Nie testowane - proszę testować.

Przypominam również o wprowadzonym pluginie na balans drużyn. Powinien on zapobiec sytuacji dużej przewagi jednego teamu na małych mapach np. cs_wiocha.

 

@edit

Ewentualnie można zostawić tak jak było, a zmienić broń z tej odznaki na inną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to dobry pomysł, aby odznake z krowy zamienić na co innego. Proponuje zrobić odznake z AUG + KRIEG, bronie te nie są często używane, a byle jakie też nie są. Krówke zostawić z drobnym osłabieniem.

 

Jeśli będzie odznaka z krieg+aug to te bronie już do szturmowej off :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×