Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

RS, co o nim sądzicie?

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

W tym temacie chciałbym poruszyć kwestię round sound na serwerze. Spotkałem się z opinią, że jest on nie potrzebny. Co Wy na ten temat myślcie?

Lubicie posłuchać muzyki na serwerze, czy jest to tylko konieczność czekania podczas pobierania nowych kawałków? a może wyłączacie go co rundę?

 

Proszę o opinie.

 

ps. Proszę nie komentować częstości zmiany muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość papudru

Jeżeli komuś przeszkadza muzyka to wystarczy w opcjach sobie wyłączyć ... bez sensu rozkręcać ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Temat nie dotyczy osób, które są dobrze zaznajomione z obsługą CS oraz jego opcji. Chodzi o graczy, którzy nie wiedzą, że można wyłączyć inaczej niż komendą na say, długo im się pobiera lub po prostu nie lubią RS. Temat służy do poznania opinii graczy, a nie zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

papudru z jednej strony tak, z drugiej nie każdy wie jak to zrobić.

Wyłączanie muzyki co rundę z poziomu gry bywa upierdliwe. W tej chwili dzięki komuś kto mi podpowiedział, też ustawiłem sobie w configu mp3 sound na off i mój problem się rozwiązał.

Możliwe, że mogłoby to zostać, ale z tego co pamiętam jak grałem kawałki były dość długie i grały nawet jak już zaczynała się akcja i przez to przeszkadzały w grze. Np na dojściu do długiej musisz słyszeć czy ktoś biegnie a muzyka to zagłusza, dlatego m.in wyłączyłem. Czasami też wyłączam micro graczy, można się lepiej skupić na grze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, też mam mp3 na 0 ustawione, raz włączyłem aby sie pobawić w menu jak mnie szybko zabijali, ale po odsłuchaniu tego i owego se darowałem. Jak dla mnie można to usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to mogły by zostać. Ja na koniec rundy lubię sobie trochę muzyczkę posłuchać, zwłaszcza gdy zostanę sam w team`ie i ugram rundę...  :D Pobudza mnie na dalszą część mapy :) 

 

ps. Chciałbym, żeby trochę głośniejsze były :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także lubię sobie posłuchać muzyczki :D

Gra ma być przyjemna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee synek, źle kombinujesz i info od złych typów dostajesz. RS ma zostać i koniec tematu :-D

 

ps. dobrze by było, jakbyś wgrał nowe (stare) kawałki, które na przykład zrobił Matek, bo raz mi sie żalił chłopak, że rs zrobił na Twą prośbe, a i tak wgrałeś swoje własne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie RS jest okej i powinien zostać. Opcje w grze odnośnie dźwięku mam dobrze ustawione i muzyka w tle nie przeszkadza. Dla mnie RS'y umilają grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Według mnie jest to zbędne gdyż jest to serwer FFA na którym ludzie skupiają się tylko i wyłącznie na zdobywaniu fragów. Sam tak mam i nie znoszę tej muzyki, chciałbym słyszeć ludzi oraz dźwięk gry. Co innego jeżeli to byłby serwer 4fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie podzielone i tak z tego nic nie wyjdzie

To jest FFA nie TP wiec za bardzo nie przeszkadza muzyka a ja i tak wiekszosc czasu mam na off chyba ze pijany jestem

Zostawcie to jak jest i zajmijcie sie serwerem bo to ze ma mikro sciny [klatk]i tym sie nikt nie przejmuje a mnie osobiscie to denerwuje :)

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem RS powinny zostać, wystarczy przecież w AMX'ie pogrzebać i wyświetlać na serwerze w say'u komunikat, że RS'y można wyłączyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem RS powinny zostać, wystarczy przecież w AMX'ie pogrzebać i wyświetlać na serwerze w say'u komunikat, że RS'y można wyłączyć

Nie spamuj bezsensownie, jest już to na serwerze.

 

@topic

No nic, większość osób jest za zostawieniem RS, więc póki co zostanie jak jest.

 

Jednocześnie informuję, że póki co wyłączony został rs na serwerze COD, tak aby nowi gracze mogli wejść bez zbędnego pobierania plików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×