Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
TF2

Hawk

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hawk dziś mi dał bana za nic... to jest karygodne...na 5 min dostałem za NIC i jeszcze mi pisze,że za brak kultury.GRATULACJE ADMINA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co to piszesz w Prośbach o odbanowanie xD  lecz na pewno coś przeskrobałeś. Masz jakieś ssy ??? xD 

 

W Tej sytuacji "skarga" jest niczym bez dowodów lecz HAWK może ma problemy .. Nie zapomnij że tylko on jest jedynym adminem który jest w chwili obecnej na COD noi może DARK 

 

POZDRO ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że nie ten dział to wiem i z góry przepraszam :] a dowodów nie mam... gram gram bach ban za nic tak zwany BAN Z DUPY...ale walić to jak mam takie coś dostawać to dziękuję za gre na takim serwerze co się zbiera baniki za nwm co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pominę już wzór bo ban słuszny to nie ma co zwlekać z tym. Logi:

 

2cz3p5i.jpg

 

 

Co prawda jak czasem się wymknie to można przymknąć oko, jednak jak można sie domyślić zwrócenie uwagi Ci nic nie dało. To co zaznaczyłem na niebiesko wgl już mnie zdziwiło bo z tego co wiem na DM admini karają za przeklinanie [ostrzeżenie -> kara]

 

Bez winy nie jesteś, więc ban słuszny bo swoje napisałeś. Popraw kulture say'ową i zapraszam do gry po upływie bana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Po pierwsze, gdzie wzór?

 

Po drugie, Darek wstawił ss'y, które pokazują Twoją kulturę albo bardziej brak Twojej kultury...

 

Pięć minut to i tak mało, zanim napisałeś skargę, no popatrz, ban minął :)

 

Dzięki za kolejną bezpodstawną skargę i oderwanie mnie od gry.

 

PS. Wielkie dzięki Darek za ss'y, bo już sam miałem wstawiać, ale Ty to załatwiłeś za mnie, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ban jak najbardziej zasłużony !!!! 

I proszę tu nie szukac winy w adminie - bo wlasnie od tego on jest . Ostudził koleżki emocje a ten jeszcze bezczelnie  skargę pisze , chociaż jest winny , śmiech na sali .

Za to ze napisałeś tą smieszną skargę (bo inaczej nie mozna tego nazwać ) powinieneś dostać bana na zawszę - powody przedstawił DAREK powyżej. 

 

@ HAWK - nie przejmuj się ,kultura i porządek musi być ,trzymaj tak dalej.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

@@TF2,  popracuj nad kulturą ;) 

Skarga niesłuszna  poza tym pierw się zastanów co piszesz po takich słowach dziwisz się że bana dostajesz bo bana za nic jak określiłeś nie dostałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie wiem czemu masz jakiś problem :) sam sobie zasłóżyłeś i teraz masz !! Sorki ale `Hawk to bardzo dobry admin pozdro :) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×