Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Divers

No prosze was, skarga na PACZU

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zglaszajacego: nethall

Nick oskarzonego: PACZU

Mapa: nuke

Czas i data: Dzis, 15.37

Dowod:   http://www.speedyshare.com/MSUF9/Pulpit.7z

 

Opis: Kurde wchodzi mi gosciu i siema kiepy, no to mnie to urazilo i napisalem mu na u@ "morda". On moze ja nie? Co on lepszy? I jeszcze powod kicka: "przeklenstwo na u@", chlopie no prosze cie.

Zaloze sie, ze zaraz bedzie "o takie cos skarga", "skarga niesluszna" itp. Przerabialem takie odpowiedzi tysiace razy, no ale czy to jest zachowanie na poziomie admina? Konsekwencje powinny byc wyciagniete, bo ogolnie zwala. Nawet jezeli to bylo w formie zartu too ja tez moze napisalem w formie zartu. Kto wie?(jaXD). No, ale widocznie za bardzo chlopak sie nam tu "rozkleja" i przystopuj ziomek.

 

Pozderki! <3 XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze u@ nie służy do pogaduszek sobie z adminem .

Napisałem "siema kiepy", to nie jest nic urażającego, dużo osób tak mowi na serwerze :)

wbijam na serwer, przywitałem się normalnie, a koleś do mnie na u@ "morda"

tutaj ss: http://speedy.sh/wM9J6/bez-tytulu.bmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez im pokazalem czlowieku na ssie, ze tak napisalem. Chlopie mnie to urazilo i tyle, a co "morda" to przeklenstwo, uraza? Wgl "pogaduszek", napisalem jedno slowo i tyle, bo byles martwy. A co ty myslisz, ze ty tak mozesz, w prawie admina nie powinieneś sie tak odzywac czlowieku. I moim zdaniem skarga sluszna, a to ze tak napisalem to rekompensata za to, ze ty mi "pocisles", jak kazdemu. Wiec skoncz sie tu bronic, bo jest to zenujace. Przyznac sie do winy nie da rady, ale jeszcze oskarzac usera to jest git. Pozdro!  

 

 

P.S.  No i co ze inni tak pisza... Ja tak zawsze odpowiadam. I koniec, niesluszny kick i tyle. 

Jezeli pismo o naszej pisowni itp to jeszcze bardziej kick nie sluszny,. 

Edytowane przez Divers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes smieszny co ty piszesz ...

kiep to żadna uraza ... i co ze napisales do mnie na u@ jedno slowo ? mogles napisac na czacie, bo u@ sluzy do zgłaszania błędów lub cziterów!!

będę się bronił , bo skarga jest bez sensu, napisales 'morda' bez powodu...

większośc graczy nazywa siebie kiepami , i jakoś nikt nie miał żalu jeszcze o to..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kiep to żadna uraza ... i co ze napisales do mnie na u@ jedno slowo ? mogles napisac na czacie, bo u@ sluzy do zgłaszania błędów lub cziterów!! będę się bronił , bo skarga jest bez sensu, napisales 'morda' bez powodu... większośc graczy nazywa siebie kiepami , i jakoś nikt nie miał żalu jeszcze o to..

 

Admin na 100% racji + dostałeś kicka nie bez powodu, ale obraziłeś admina. On używając słów "siema kiepy" chciał was powitać "z żartem" a nie was obrażać, poza tym sami tak się czasami witamy, więc dla mnie skarga bez niesłuszna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Paczu, daj sobie czasem siana i najpierw ostrzegaj graczy. Nic wybitnego Ci nie powiedział, więc należało najpierw ostrzec, a później karać.

 

@@Divers, obraziło Cię słowo 'Kiep', a sam do admina piszesz 'morda'. Czy to poważne?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×