Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Konsiu Kozak x)

Ban zostaje problem z ss-ami

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mój problem polega na tym iż admin ArTuReK dał mi ssy. Mówi, że zostały zrobione mi 3 ssy, mój problem polega na tym, że mam tylko 2 ssy zrobione w folderze csstrike. Mam Wyczyszczony folder i mam tylko te 2 ssy. Zazwyczaj tam gdzie grałem bylo to aż 5 ss-ów.

 

 

Oto moje 2 ssy:(:(

 

 

http://www44.zippyshare.com/v/68485754/file.html

 

 Proszę o rozpatrzenie mojego tematu.

 

Ps. Nie wiem może jakoś to odpracować...

 

Czekam na wypowiedz administracji.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ale na DM też miałem takie coś że typek z WH dostał ssy i pisało zrobiono ss1 ss2 i ban odrazu ss3 nie było nie wiem czemu  lecz ssy  czyste Pozdro czekamy na wypowiedź UB 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość papudru

Brak 3 ss'ów = brak UB <ban>

Edytowane przez papudru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W logach jest zapisane, że zostały zrobione 3 SS, więc musisz mieć 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecz nie posiadam 3 ssów. Nie wiem co jest z tym wogole...nikt mnie nie podejrzewał o "wh" bo gram fer. Lecz zostały mi zrobione..:( to mnie smuci iż problem z tym 3 ss-em..Nie wiem...jak UB nie bedzie to strata...2 dzień w szkole..przypał i jeszcze z ssami problem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@, Darek Miałem Taki przypadek  Nawet HANKI sie pytałem czy to możliwe Nawet ona może to widziała ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematów z wiadomościami takimi jak "mam 2 ssy" czy "nie mam ssów" itp... było bardzo dużo.Jeżeli nie możesz znaleźć ss to polecam zajrzeć to starszych postów w dziale "Prośby o odbanowanie" tam na pewno znajdziesz odpowiedź. Jak już wspomniał @ zostały zrobione 3 ss-y więc gdzieś w komputerze są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo będziecie jeszcze licytować kto ma rację? Są haki co wyłączają się przy robieniu SS, tu mógł nie zaskoczyć i wyłączył się dopiero przy drugim SS, a to że pierwszy może być spalony to nie wstawił...

 

Ponadto Gracz jak dotąd nie dostosował się do wzoru: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/9679-wz%C3%B3r-pro%C5%9Bby-o-odbanowanie/

 

Bez 3SS UB na pewno nie będzie od razu. UB Support może obejrzeć demko z mapy, na której Gracz otrzymał bana http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1409021504-de_dust2-1409663040-1409664600.zip lub przyjąć wersje wyżej i bana zostawić. Czekajmy na decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W logach jest napisane, że  były zrobione trzy ssy'? Jest, więc po co lamentować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś do tej pory nie miałem przypadku nie wstawienia ss-ów. To, że tak wyszlo iż mam 2 ssy to troche denerwujace jest. Właśnie skończyłem przeglądać wszystkie foldery co do pliku i nie stety muszę z przykrością powiedzieć, że nie mam tych ss-ów.

 

Czekam na wypowiedz UB Team i H@.

 

Ps.  Nie czituję i jestem porządnym graczem. Nie wiem z kat to przyszło, że brak tych ss-ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban zostaje dodany po zrobieniu 3 screenów. Wszystko jest wykonywane etapami, najpierw screeny później ban. Za same screeny UB nie będzie, chyba, że UBs oglądnie demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam ten sam problem i to z tym samym adminem. Miałem robione przed chwilą SS'y i są tylko 2. Trzeciego nie ma na całym komputerze niestety. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o obejrzenie demka z wczorajszego dnia. Godz ok. 14.00. 3 ssow nie mam gdyz jakis blad wystepuje. Przeszukalem jeszcze raz caly folder Steam(all foldery) i nie stety brak mi 3;/ admin wyzej pisal iz rowniez wystapil taki problem. Prosze o rozpatrzenie tej decyzji i o podjecie ostatecznym wyroku. Pozdrawiam Kozak x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się zaczyna robić monotonne  że owy gracz nie posiada ss-ów.  Poza tym nie ma żadnych problemów z ss-ami. Bo każdy kto dostaje ma zawsze 3 ss-y .



Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Ban zostaje

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×