Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BaQBaQ

Skarga

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin: Hiszpan :)
2. Nick oskarżyciela (z gry): BaQBaQ ##MP3##
3. Nick oskarżanego (z gry): Hiszpan :)
4. Dokładna data (dzień+godzina):22:30 ~
5. Mapa:de_dust2_snow
6. IP oskarżonego:
7. Steam ID oskarżonego:
8. Dowód przewinieniahttp://prntscr.com/4h3ndx  SS <--- otwieramy kopiujac link, hiperłącze jest zablokowane jakoś xd
9. Dodatkowy opis:Ojj, widac cs-kopytko nie patrzy kogo rekrutuje do adnministracji :D

 

notka do Hiszpana : Kolego chyba jeszcze za mało przegrales w swoim życiu ... jeżeli gracz (w tym wypadku ja) posiada platforme Steam , to nie ma nawet takiej opcji żebym mogł miec 16 bitów,,, a jeżeli nie byłeśpewien czy posiadam Steam to jest taka komenda która wpisujesz w konsoli "amx_ip"[Pisze tak żebyś zapamiętał] troche jeszcze za szybko dla ciebie na Range ADMINA...

 

 

Prosze głowe cs-kopytko o ostrzeżenie dla administratora aby nastepnym razem zwracał uwagę na to co robi i nie denerwował niepotrzebnie graczy<-- ja rezygnuje z tego servera xd (taq jestem upierdliwy i pewnie wam nie zależyna takim graczu) :]

 

Dziekuje to by było na tyle i prośba o rozpatrzenie tej skargi ^^  Pozdrawiam BaQBaQ

Edytowane przez BaQBaQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam tobie żebyś umiał rozwiązywać test http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/31708-jak-rozwi%C4%85za%C4%87-test-na-32-bity-mini-poradnik/?hl=%2Brozwi%C4%85zac+%2Btest Możesz to coś tobie powie. Ale ban na 30 min trochę za dużo. 

Czekamy na Admina 



 

a jeżeli nie byłeśpewien czy posiadam Steam to jest taka komenda która wpisujesz w konsoli "amx_ip"

hahaha Widać że od niedawna grasz bo nawet komendy nie znasz żeby sprawdzić czy ktoś ma steam. Podpowiem ci jak on brzmi "status" 

Poza tym ban już wygasł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Test potrafie rozwiązać ... tylko po co on wgl jest dla użytkowników z platforma steam. amx_ip też można sprawdzić czt gracze posiadaja steam czy też nie. a jeżeli nie masz nic do powiedzenia na temat skargi tylko wbijasz sobie posty na forum to prosze Cie żebyś sie nie wypowiadał w tym temacie :D Koniec


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kolego sprawdziłem kto ma steam a kto nie pod komendą "status". Dobrze wiedziałem, że masz steam ale i tak zrobiłem ci test bo zabiłeś mnie kilka razy na niewidce( jak biegałem i stałem). Jest możliwość przestawienia w opcjach steam tak, aby mieć 16 bit. Do tego zrobiłeś go 3 razy nieprawidłowo. Ban na 30 minut za długo? Zawsze tak daje, lecz od teraz się do zmieni. Resztę napisał kolega wyżej. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wpadłeś

Szkoda, że nerwowy jesteś.

Fajnie, że znasz amx_ip

Szkoda, że nie znasz - status

Reasumując: Szkoda, że opuszczasz kopytko, szkoda, że nie chciało Ci się prostego testu rozwiązać, szkoda, że masz żal do nas. 

Może się ogarniesz i zostaniesz, ban już wygasł a każdy gracz jest miło widziany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Jeżeli jest taki sposob to prosze żebyś mi go napisał. 2 sprawa: biegniesz na przeciwko mnie i myslisz ze cie nie widać ? czlowieku moze jakiemuś klesiowi byś wciskał taki kit ale nie mi (na bul dupy jest maść a nie denerwowanie graczy) , nie robiłem testu bo przeszkadzał mi w akcjach ( więc wciskałe byle co ) każdy etap  testu pokazał mi sie po 2 razy i to co 30 sec dopiero [troche upierdliwe]. widze że nie ma co gadać ... nie wypowiadajcie sie juz tutaj, prosze o zamknięcie tematu. pozdrawiam i żegnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8. Gra na 16-bitach lub software, no recoil, celowniki awp, bh lub niedozwolone ustawienia cfg - 5 min - 1 tydzień

Mogłeś równie dobrze dostać bana na dłużej :) 

 

Status -Sprawdza platformę gracza
amx_ip sprwadza ip gracza

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę go tu pisał chcesz go znać? google nie gryzie

 

(na bul dupy jest maść a nie denerwowanie graczy)

Kultury to Ty nie masz za grosz 

Nie zrobiłeś testu = dostałeś bana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczeni gracze wiedzą jak szukać kolesia na niewidce - fakt. Duma nie pozwala Ci poprawnie rozwiązać testu, bo masz przecież steam - smutne.

Ok, w takim razie zostaje nam pożegnać się. 

Nara 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@@BaQBaQ,Powiem tyle twoje posty mnie nie ruszają 

a jeżeli nie masz nic do powiedzenia na temat skargi tylko wbijasz sobie posty na forum to prosze Cie żebyś sie nie wypowiadał w tym temacie

Owszem mam dużo do powiedzenia, skoro jesteś takim zapalonym cs-owym graczem to raczej test jest łatwo rozwiązać. Ale jak widać dla nie których to jest wieli problem. 

nie robiłem testu bo przeszkadzał mi w akcjach

I nie dziw się że wyrwałeś bana. 

 

Skarga bezpodstawna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle chodziło o 16bit co software. Tak czy siak ten test sprawdza poprawność grafiki wymaganą przez serwer. Na przyszłość skup sie na teście.

 

Podsumowując: testu nie rozwiązałeś poprawnie = ban słuszny + skarga bezpodstawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×