Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
**Sky**

ODRZUCONE Podanie by **Sky**

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:**Sky**
2. Steam ID:STEAM_0:1:50022461
3. Wiek:19 lat
4. Czas spędzony na Serwerze(GT):http://www.gametracker.com/player/%2A%2ASky%2A%2A/193.33.177.21:27266/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Do tej pory admina miałem 2 razy na serwerach cod mod.
6. Znajomość AMXX (x/10): 8/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Od jakiegoś czasu jestem stałym bywalcem cod'mod'a i spędzam na nim codziennie po kilka h:). Kiedy widzę cheata na serwerze zgłaszam to do adminów którzy dostępni są na steam i poprawnie oceniam to czy ktoś posiada jakieś wspomagacze :D . Kilka zdań o mnie ? Jak widać wyżej mam 19 lat i aktualnie mieszkam w Norwegii. Zainteresowania to piłka nożna oraz oczywiście gry komputerowe i troszkę motoryzacji.
8. Mikro [TAK/NIE]:Tak
9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiścię zapoznałem się z regulaminem i zobowiązuje się go przestrzegać.
10. Reklamy/SMS:SMS
11. Linki do poprzednich podań:Brak ponieważ było to kawałek czasu temu ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Za te nabijanie postów podanie powinno zostać od razu odrzucone, niezbyt fajnie sie pokazałeś - tymbardziej, że masz 19 lat... Podanie wygląda na ogarnięte, ale te posty...

 

A, te bany za wyzywanie admina wcale Ci nie pomogą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ostatnio zdarza mi się wejść na serwer i najczęściej siedzi tam ON :D o ile w ogóle ktoś tam siedzi :P...
Gre ogarnia, zero spiny myśle że się jak najbardziej nada, a tak btw ktoś z adminów CoDa tam jeszcze zagląda? :D
Więc TAK TAK TAK, bo raz że jak jest mało graczy a pewnie adminów jeszcze mniej to się ktoś przyda jako szeryf tego pustkowia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te nabijanie postów podanie powinno zostać od razu odrzucone, niezbyt fajnie sie pokazałeś - tymbardziej, że masz 19 lat... Podanie wygląda na ogarnięte, ale te posty...

No oczywiście z góry przepraszam za to, ale ogólnie konto na forum troszke już mam, a kiedy widzę, że na serwer w przeciągu 2h weszło

około 5 aimów to nie za bardzo idzie grać w takich warunkach. Dlatego myślę iż każdy admin na tym serwerze jest na miarę złota :D.Co do tego bana to powiedz mi czy nie zdenerwowałbyś się gdyby admin wchodzący na serwer po 2 rundach dał mi ss'y gdy nawet mnie nie zespectował ? Do tego później ban za postawienie miny, a graliśmy only kosy szkoda, że On strzelał rakietami i stawiał sentry guny ;c Później ban hmm chyba za to, że go normalnie z tej kosy zabiłem, Powiedz mi jak w takiej sytuacji być spokojnym ? :P

Edytowane przez **Sky**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na nie.

Twoje GT od krótkiego czasu jest takie dobre.

Brak u ciebie kultury, gdyż kilka razy Cie upominałem..

 

Mateuszek, co Ty gadasz? ;)

 

Doon gra cały czas, a ja obecnie jestem nieobecny :D Od niedawna znowu grasz, więc nie wiesz, co się dokładnie dzieje :)

 

@edit: Nie pisze się w swoich pytaniach, chyba, że ktoś pyta...

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze to co wiem i to co widziałem podczas ostatnich rozgrywek, w których w.w. użytkownik  nie ujawniał  żadnych zachowań, które uniemożliwiło by mu złożenia podania na admina, lecz prawdą jest to, iż czas który spędziłem przy rozgrywkach jest znacząco mniejszy niż Wasz, tak więc uprzejmie proszę o zrozumienie iż post który został napisany wyżej przez moją osobę jest tylko wyrażeniem mojego zdania i poglądów na założony temat, ergo piszę to co widzę i możecie ogolić mi pięty jeżeli Wam to nie pasuje :)

 

@edit

 

@edit: Nie pisze się w swoich pytaniach, chyba, że ktoś pyta...

 

 

 

 

on nie pyta ale oskarża, więc ma prawo wyjaśnić sytuacje która stawia go w złym świetle...., no chyba że do tego ma założyć nowy temat z wyjaśnieniem bana............................. 

jprd.... 

 

@PS. @@Hawk,  i razem mamy po 200 postów przez to :D

 

Edytowane przez Mateuszek;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dać admina próbnego na max 2 tygodnie. Jeśli pojawi się jakaś słuszna skarga lub oleje czas gry - zabrać admina od razu. Posty jak posty - prawda przegiął, ale jest tu trochę czasu i widocznie nie odczuwał potrzeby wypowiadania się czy walenia automatów jak wielu to robi. Ważne, aby śledził [w przypadku akceptacji] tematy Go dotyczące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Proponuje dać admina próbnego na max 2 tygodnie. Jeśli pojawi się jakaś słuszna skarga lub oleje czas gry - zabrać admina od razu. Posty jak posty - prawda przegiął, ale jest tu trochę czasu i widocznie nie odczuwał potrzeby wypowiadania się czy walenia automatów jak wielu to robi. Ważne, aby śledził [w przypadku akceptacji] tematy Go dotyczące.

Zgadzam się w 100% !  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Proponuje dać admina próbnego na max 2 tygodnie. Jeśli pojawi się jakaś słuszna skarga lub oleje czas gry - zabrać admina od razu. Posty jak posty - prawda przegiął, ale jest tu trochę czasu i widocznie nie odczuwał potrzeby wypowiadania się czy walenia automatów jak wielu to robi. Ważne, aby śledził [w przypadku akceptacji] tematy Go dotyczące.

 

Brawo Darek, lepiej bym tego nie ujął : DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie przepraszam, że tak późno.

 

Całkowity brak gry w ciągu ostatnich 10 dni.

 

Podanie odrzucone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×