Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Andros

[SPRZEDAM] Konto Steam - 76 gier, skiny do CS:GO!

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi


Przedmiot: Konto Steam, które zostało utworzone w 2009r. Na koncie znajduję się 76 gier - bardzo dużo gatunków. Poziom Steama ta 24, dzięki czemu jako przywileje posiadamy dwie gabloty, w których można wyróżnić przeróżne rzeczy. Znajduję się również dużo skinów, których wartość przekracza ponad 30 Euro. Konto nigdzie nie było banowane oraz rejestrowane. Status VAC jest w bardzo dobrym stanie.




Screeny:




jw381_biblioteka.PNG




ro235_ekwipunek.PNG




Cena: 80 zł - interesuję mnie tylko PAYSAFECARD. Możliwość negocjowania ceny!




Kontakt: STEAM - kliknij, Gadu-Gadu lub PW.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom Steama ta 24, dzięki czemu jako przywileje posiadamy dwie gabloty, w których można wyróżnić przeróżne rzeczy.

 

Nie rozumiesz, co tutaj jest napisane? Słowo posiadamy - chodzi o to, że my posiadamy, kierując się do wszystkich. Gdybym napisał posiadasz to bym kierował się do danej osoby, a tego nie robię - bo to ogłoszenie i kieruję je do wszystkich. Nie wiedziałem za bardzo jak to wytłumaczyć, mam nadzieję, że zrozumiałeś. ;-)  

Edytowane przez Andros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam 40zł. Gry na tym koncie są w większości darmowe. Nie widziałem też żeby ktotolwiek wliczał w wartość konta przedmioty na nim. Chyba że te 10%

Natomiast mogę odkupić od Ciebie wszystkie przedmioty w CSa. Jaka cena ci pasuje? 35zł?

Edytowane przez ๖The Doctor™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d4a2a45ac0810.png

 

Zobacz sobie ile konto jest warte. Prawdą jest to, że tego nie wlicza się w cenę, ale myślę, że 80 zł za takie konto to jest super okazja. Jest 76 gier, najfajniejsze gatunki: CS:GO, GTA IV, PayDay 2. Nie wmawiaj mi, że większość to są darmowe gry - z tych wszystkich gier z 10 jest darmowych. 

Drugą kwestią jest Twoja propozycja odnośnie moich skinów. Chcesz mi dać 35 zł, gdzie są warte z 200 zł. Jeden skin - M4A1-S (StatTrak) | Obrońca jest warty 110 zł, gdzie na rynku Steam kosztuję 26 Euro. Takiej śmiesznej propozycji dawno nie słyszałem. 

Mogę zjechać z ceny max. do 60 zł, ani grosza mniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×