Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Brak odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Opiszę tutaj mój ulubiony serial.

Doctor Who (ang. Doktor jaki?) to brytyjski serial Si-Fi, który leci już ponad 60 lat (najdłuższy serial świata).

Opowiada on o ostatnim przedstawicielu rasy panów czasu. Tytułowy Doktor jest ostatnim przedstawicielem swojego gatunku. Wielka wojna czasu z rasą Daleków zniczyła obydwie cywilizacje oraz jego ojczystą planetę. On sam w ostatniej chwili ukradł swój statek, "uciekł i od tamtej pory nie przestaje pędzić". Doktor jest nieśmiertelny. Kiedy...umiera jego ciało regeneruje się (zmienia wygląd aby mógł go zastąpić następny aktor :D). Na swojej drodze spotyka różne osoby (najczęściej kobiety ;) ), z którymi przeżywa różne przygody.

Doktor nie używa broni ale ma kilka mocy oraz zmyślny gadżet-dźwiękowy śrubokręt, którym może kontrolować elektronikę, topić i naprawiać metal, otwierać zamki itd. Co do mocy to potrafi przeglądać umysł innej osoby (z tym, że kiedy to robi działa tomw dwie strony) oraz umie pochłaniać dowolne promieniowanie.

Najciekawszym i zarazem najbardziej intrygującym obiektem jest statek kosmiczny Doktora. Jest nim...niebieska budka policyjna o nazwie TARDIS. Z zewnątrz wymiary 2x2x4 lecz w środku jest nieskończenie duża. Potrafi tak dużo, że braknie mi godziny żeby to opisać :) jedyne co mogę zdradzić to cytat: "Tardisów się nie buduje tylko hoduje"

Sam serial upruszony jest ogromną dawką angielskiego humoru. Jest to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów si-fi ;)

Edytowane przez ๖The Doctor™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×