Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Doon

RANGA ODEBRANA Podanie by ScheedOvsky.

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: ~ ScheedOvsky !
2. Steam ID: STEAM_0:0:94042649
3. Wiek: 14 (w październiku 15)
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): http://www.gametracker.com/player/~%20ScheedOvsky%20%21/193.33.177.21:27266/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Jeszcze nie miałem nigdzie.
6. Znajomość AMXX (x/10) 5/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Mam na imię Piotr oraz 14 lat, pochodzę z Żywca(Takie słynne dobre piwko), jestem ogarnięty, lubię ten serwer i myślę że się przydam w pomocy innym adminom :). Dodatkowo często jestem na serwerze, jeśli widzę czita to staram się go zgłosić komenda /zgłoś lub wchodzę na steam i zgłaszam bądź też na gg! Admina nie miałem jeszcze nigdzie, lecz Bastil mnie wszystkiego nauczył :)!
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu: Tak akceptuję !
10. Reklamy/SMS: SMS
11. Linki do poprzednich podań: BRAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Jestem na TAK:

Grałem z nim na serwerze, jest ogarnięty.

Miły

Kulturalny

Jedyne co mnie niepokoi, to Multikonto :(

Scheed - zbanowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Z 2 razy z nim grałem, i coś tam ogarniał.

 

Wiek -

Amx +/-

GT +/-

 

Chociaż, było w okuł Ciebie parę kontrowersji (3 albo 4 razy miałeś robione SS`y )

Ale, że na CoD niema aż tylu adminów, to myślę, że można dać szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

jak dla mnie na tak na okres proby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Po Mojemu da rade GT nie powala ogarnięty "kulturalny" ;D  Można dać mu szanse 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiek: 14

No bez jaj. Jak można powierzyć 14 latkowi jakąkolwiek rangę? Jak dla mnie zdecydowanie za mało masz lat, oraz na serwerze widuję Cię od niedawna. Będzie to samo co z Kamilovskim, za używanie mikrofonu będą lecieć bany. Jak gracze mają mieć szacunek do dziecka, który jest adminem? Na serwerze coraz wieksze pustki, gracze nie zamierzają grać z małolatami.

Jeśli dostaniesz admina, składam rezygnację. Wystarczająco się na użerałerem z byłym adminem w Twoim wieku i nałykałem tabletek od bólu głowy na jego piskliwy głos.

Edytowane przez RobsonPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na TAK, GT całkiem całkiem ale pierwszy raz mieć admina to nie łatwa sprawa ale mam nadzieję że ogarniesz system. :)

Edytowane przez PIkachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piskliwy głosik? Hahahahahahahahaha

Robson nie rób z siebie idioty... On ma głos jak 18-nasto latek! A to, że go nie widujesz to już twój problem... On gra i grał na tym serwerze wtedy jak ty nie wiedziałeś o istnieniu sieci :|

Nie mam zamiaru się z tobą kłócić, ale piszesz takie bzdury których nie zostawie bez komentarza!

 

Pozdro! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Robson ty myślisz że jesteś pępkiem świata że zostanie przyjęty admin który ma 14 lat i ty odejdziesz. Na Twoje miejsce przyjdą nowi i bardziej zaangażowani tym żeby serwer rozkręcić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie jestem adminem ale pozwole sobie wypowiedzieć sie w tej sprawie :) Jak dla mnie 14 lat to troche za malo, moze jestes ogarnięty ale ze wzgledu na wiek nie powinnes dostac admina tak jest w regulaminie. Nastepna rzecza jest to ze jestes od niedawna na serwerze moze grales pod innym nickiem ale obecny nie jest dłużej jak dwa tygodnie. Jestem na nie :)

Edytowane przez mat0507

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@RobsonPL, nie przesadzaj znowu... ma 14 lat, jest to duży minus. Nie poprawimy tego co nie jest do poprawy w kilka chwil. Serwer ma taki, a nie inny mod co sprawia, że duża część graczy to dzieci. Oczywiście są wyjątki i staramy się je wyłapywać, jednakże spotkać kogoś ogarniętego, dorosłego oraz posiadającego STEAM na serwerze cod (nie tylko u Nas) jest dość ciężko.

 

Jeżeli admin będzie przejawiał niedojrzałe zachowania itd. to należy to zgłaszać i zostanie natychmiast usunięty lub ostrzeżony.

 

Podanie akceptuje.

 

@edit 1.11.14

Admin zrezygnował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×