Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AchMed16274

Drew Stratford.

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry):AchMed
3. Nick oskarżanego (z gry): Drew Stratford.
4. Dokładna data (dzień+godzina):Teraz
5. Mapa:De_rats
6. IP oskarżonego: Nie potrzebne
7. Steam ID oskarżonego:Nie potrzebne
8. Dowód przewinienia:Wstawie demko z mapy jak będzie trzeba
9. Dodatkowy opis:Dostałem bana od naszego zajeb..... Admina za to że niby pinguje i laguje. No więc tak z pingiem 20 powiadasz że pinguje albo że laguje? Wezmę demko i oczywiście z wielką przyjemnością je wstawię. Proszę o pouczenie Admina że jeśli ktoś bije to nie znaczy że ma dawać takich powodów. Ja Cię tak bardzo lubie jak Ty mnie ale jak grasz na DD2 to ja Ci bana nie daje z powodem lamisz. Więc zastanów się nad tym co robisz.
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Drew Stratford.
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Reason: 'Ping/Lagujesz'
[AMXBans] Duration: '5 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:33105055'
[AMXBans] Your IP: '87.204.40.58'
[AMXBans] ===============================================



http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1407301334-de_rats_1337-1406720040-1406721240.zip dodaje jeszcze HLTV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, i od razu skarga ?? a próbowałeś wyjaśnic problem na PW ?? toż to szok, z byle "gównem" wyskakiwać ze skargą, jak dzieci w przedszkolu :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Może akurat wtedy klatkowałeś, na demku tego nie zobaczysz bo zlagowane... Admin banujący wie za co ban ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ban ba 5 minut i wielka spina - żal. 

Miałeś parę ss-ów i się wybroniłeś genialnym słuchem i perfekcyjnym refleksem. Ale męczennika z siebie już nie rób. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 8

Chodzi o to że nie klatkowałem i nikt nie skarżył się na mnie plus widzę cały czas ping net_graph 3 więc klatkować nie klatkowałem ale ten admin ma jakieś do mnie pretensje że niby odpalony gram i daje mi kicki i namawia innych adminów na banowanie mnie!! Tak jak było to z tymi SS i jeszcze pisał że trzeba go rozpisać!! Nie było by skargi jak by była to prawda i bym lagował ale tak nie było!! A czemu się nie broni bo on wie jaka jest prawda i takie wciskanie kitu to jest bezsensu. Jak bym czitował bym miał zbanowane konto steam przez VAC a jak nie to AC lub BL chodź te portale spadły albo przynajmniej tutaj był by jakieś demko którego nie ma do dziś!! Więc odczepcie się ode mnie i zajmijscie się odpałami i prawidłowym banowaniem graczy

 

PLUS

Ban na jakim kolwiek serwerze= się z banem na dd2

Tak jak z SS czekałem na UB a ludzie uciekali bo odpały grały!

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 i namawia innych adminów na banowanie mnie!!

pokaż dowody na pomówienia

 

 i jeszcze pisał że trzeba go rozpisać!!

Jak SSy clear kilkakrotnie to za czyste ma być ban?

 

Jak bym czitował bym miał zbanowane konto steam przez VAC

Oj, coś tu śmierdzi, przejrzyj net

 

Tak jak z SS czekałem na UB a ludzie uciekali bo odpały grały!

Albo uciekają niektórzy bo Ty "odpalasz" (nie mam niezbitych dowodów, więc cudzysłów). Słabo...

 

Więc odczepcie się ode mnie i zajmijscie się odpałami

Sprzeczna część niebieska z różową.

 

Wszystko jest kwestią czasu, raz Ci już dałem do zrozumienia czym u mnie podpadłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Witam,
ja mimo wszystko opowiadam się za AchMedem. Sam dostałem bana od Drew na godzinę za "lagi" przy pingu 40 i braku skarg od innych graczy po tym, jak dostał kilka bani (pisałem temat), a dziadzia znów postami nieskalanymi inteligencją próbuje zabłysnąć "jak dzieci w przedszkolu".. Tobie, z racji, że jesteś adminem, widocznie bał się dać na godzinę to 5 minut, albo po moim temacie zastosował się do mniejszej kary, ale ostrzeżenia nie było i tak. I po raz kolejny przy banie za ping płacz o czity, żenada.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@,  na czym opierasz swoje przypuszczenia  :..: 

Wejdzie ktoś lepszy z kim nie możecie dać sobie rady to znaczy że ma czity i nawet schowanie sie na nożu nie pomoże :..:

@@BONUS RPG,  miał to samo  dostał bana za darmo krótko mówiąc  nie spodobało się drew'owi że nie może dać sobie z nim rady to banikiem poczęstujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja tez stane za achmedem.

Akurat nie chodzi mi o kwestie poruszana w skardze. Nie wiem dlaczego non stop go dyskryminujecie. Chłopak sie stara, nie widziałem nigdy żeby gral odpalony.

Jak chcecie rozpiszcie demo na niego a nie za przeproszeniem pierdolicie non stop jaki to z niego cziter.

Drew, Darek- skoro twierdzicie ze czituje, rozpiszcie demo, a jak nie to dajcie mu normalnie funkcjonować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczenia dotyczące czitowania AchMeda? Grałem z Nim na DD2 to swoje wiem. Nie martw się, byłem adminem i w ciągu prawie pół roku niesłusznie SSami potraktowałem z 7 osób z czego znaczna większość już się na serwerze nie pokazała ;) Czas na demko przyjdzie w swoim czasie, spokojnie. Szkoda mi życia na oglądanie po 10 dem dziennie... PoinT, Madara Wy wiecie najwięcej - w końcu telepatia daje ogromne możliwości [bo gracie na TP, a gadacie o DD2]. Ja dyskusje kończę, jak się zabiorę za jakieś demko to wtedy będziemy dyskutować.

 

yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dopóki nie udowodnicie mu winy, to nie możecie nazywac go odpalencem, lub dyskryminowac go w jakikolwiek inny sposób:)

Jeżeli okaże się że mieliście racje- sam bede za tym aby wstawić go na ac i wyrzucic z serwerowni z hukiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@,  grałem z ahmedem chwile i wiem jak gra. Zero dowodów ss czyste zawsze dema brak ale i tak go wyzywacie obrażacie że jest cziterem >.<

@,  to teraz z ahmedem byś już miał 8osób >.< Skoro szkoda ci czasu na oglądanie dem to nie wyzywaj go od cziterów 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie przemówisz to samo było z Davisem też taki mądry i jego pisanie ma demko gdzie widać jak gram odpalony a gdy miał wstawić to nagle demko mu znikło. Wracając skarga nie Tyczy się mnie tylko zachowania Drew na serwerze gdy jest naprawdę 1 lepszy gracz to on banuje na 5 min z różnymi powodami żebym nie grał i Darek chcesz dowody gdzie Drew piasł żeby to rozpisać? Nawet poszukam tego demka jeśli jest i Ci to udowodnie bo to już nie 1 sytuacja gdzie on płacze jak gram. Skoro tak bardzo płaczecie że jestem odpalony i wam to przeszkadza to zdegradujcie mnie i dajcie bana jak wam zależy ale przynajmniej z powodem lamisz przynajmniej będę miał śmieszną pamiątkę. Ci co mnie bronią nie rozmawiają ze mną na co dzień ale grali kilka razy i widzieli i słyszeli jak gram. Więcej się nie będę tłumaczyć bo temat nie mnie się tyczy tylko Drew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mógł pisać, żeby rozpisać demko a nie robić SSy. Sam wiesz, że robienie SS setki razy nic nie da, więc jak mówi do osoby która oskarża Cie o czity (Gracz) / osoby która chce Cie zbanować SSami (admin) aby nie banować tylko demko na forum wrzucić to chyba słusznie mówi... Nie zostaniesz zdegradowany z powodu podejrzeń co do Twej gry bo Petrus utraci reputację Sieci. Ban musi mieć dowody niepodważalne, dlatego do teraz nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
nie pamiętam już kiedy, jednakże było to chyba świeżo po resecie, na serwerze byłem m.in. ja, Drew i do gry dołączył AchMed. Drew był w jednym miejscu, padł od AchMeda. Gdy się zrespił to od razu pobiegł w to samo miejsce, widocznie poczuł się urażony, bo jak to on mając ~40 odznak ma padać od kogoś, kto ma ich ~5; padł znów i znów i znów. Od razu wchodzi na specta i pisze do mnie, abym rozpisał demko na AchMeda, bo na 100% jest odpalony. Żenada. Każda osoba, z którą zagadałem o Drew śmieje się, że bez odznak i vipa jest nikim na serwerze, bo tylko na licencji z nożem podbiega jak najbliżej może, na licencji z SMG biega dookoła postaci i wali full auto licząc na killa, a jak padnie to biegnie w to samo miejsce/ idzie z płaczem na specta; tak wygląda jego gra. Nie ma więc co się dziwić, że lepsi od niego gracze stoją mu na przeszkodzie. Tak samo, jak głupim krajem lepiej się rządzi, tak samo z botami łatwiej się gra. ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Drew + VIP ? To chyba mówimy o innej Osobie. Drew od dawna nie miał vipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vipa to się może mu dodało ale właśnie tak jest każdy kto go bije jest odpałem i to bez wyjątku. I widocznie to nie tylko moje zdanie jest skoro nawet gracze o tym piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając z AchMedem na dd2 też mam wrażenie, że czituje, nie wierzę w jego "skilla". ;-)

Czyste screeny to żaden dowód twojej niewinności, bo możesz mieć WH, ale gdy już admin robi ci screeny szybko offasz. Teraz ktoś powie, że nie zdąży, to prawda. Pierwszy screen będzie zawsze "brudny", ale słuchajcie dalej... Po offnięciu wh sam sobie robi 3 screeny które później wstawia na forum.  ;-)  (komenda bind "klawisz" "snapshot") - To tylko takie moje przypuszczenie, o nic Cię nie oskarżam, bo nie mam dowodu.

 

Wracając do tematu, no cóż niestety (niestety, bo Cię nie lubię) muszę przyznać Ci rację, skarga jest słuszna, bo jeśli nie klatkowałeś, a dostałeś bana to trochę Drew nadużył admina. Z kolei nie jest to jakiś długi ban, więc można potraktować go tylko pouczeniem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś gra i miał robione kilka razy screeny to należy wstawić rozpisane demko do działu AC, szczególnie tak jak pisze @@Mefix, ktoś miał wrażenie, że dany gracz oszukuje. Od tego jest HLTV, aby weryfikować takie 'wrażenia'.

 

Proszę adminów o chłodne spojrzenia i nie karanie graczy za coś, czego nie mają w danej chwili.

Drew, dawaj bany za długotrwale lagowanie itd. Jeżeli ktoś ma chwilowego na kilka sekund laga, to nie przesadzajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×