Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WerLL

odbanowany WerLL^^ !!

35 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: WerLL^^
Serwer: bf2 Dm
Twój SteamID: w profilu 
Twoje IP: macie 
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 23:22
Powód bana: Czitowane
Nick Admina który zbanował: Drew
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): brak ssy normalnie perm

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: Drew Stratford.
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Reason: 'Czitujesz'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:15591819'
[AMXBans] Your IP: '83.7.162.67'
[AMXBans] ===============================================
 
Proszę o rozpisanie demka i upomnienie dla admina Drew żałosne dostawał za przeproszeniem w "dupe"   zawsze  zabijałem go hedem i mi dal bana. To że mam oczy szeroko i patrze wszędzie  czy gracza nie ma to za to perm  niech ktoś rozpisze demko  i da ub. Pozdro dla drew'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1407222316-cs_max-1406063760-1406064900.zip

 

4:23 - 4:27   Wychodząc (pomylił ściany) i już wali w skrzynkę, potem idzie, staje przed skrzynką i zaczyna w nią walić. 

 

Moim zdaniem zachowanie, typowe dla wh, wiedział że tam jest ziomek, niby się patrzy na przód,  chciał zamarkować fartownego skana, ale mu nie wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja grając z nim na serwerze miałem to samo wrażenie nawet jak go oglądałem śmierdziało mi wh ale miałem dziś deemko oglądać ale zobacze te demko i napiszę co o tym myślę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wieże co piszecie nie gram na żadnym wh  mogłeś robic ssy a nie odrazu perm.  Po pierwsze na maxie  szłem przez tunel i  uwidzidziałem cien  i zaczełem strzelać zabiłem gościa i ide dalej  każdy wie że tt do góry wychodzi wieć zaczelem strzelać  zabiłem goscia i perm oglądnijcie se demko z wczesniejszych map gram bez czitów  i nie moja wina że nie możesz odróżnić skilla od czita żałosne i wy macie te rangi normalni paranoja oglądnijcie dobrze te demko i dawajcie Ub 

 

Powiem jeszcze po co miał bym czitować ?????  Lubię tą sieć nawet bardzo organizuje turniej mam admina na dm wbiłem 48 oznak więc po co miałbym czitować ????

Brak słow  niech petrus ogladnie demko bo widze jak i drew tak i UBT nie za sluguja na miano rangi UBT.....

 

Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieże

  wierzę

 

szłem

  szedłem

 

se

    sobie

 

 

z ciekawości wieczorkiem lookne na kilka innych dem ;)

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Borsuk ty to na serio piszesz ????

 

http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1407222316-cs_max-1406063760-1406064900.zip

 

4:23 - 4:27   Wychodząc (pomylił ściany) i już wali w skrzynkę, potem idzie, staje przed skrzynką i zaczyna w nią walić. 

 

Moim zdaniem zachowanie, typowe dla wh, wiedział że tam jest ziomek, niby się patrzy na przód,  chciał zamarkować fartownego skana, ale mu nie wyszło

 

Co to  za rozpiska ?? jak bym czitował to chyba całą mapę  a nie 4 min  ( oczywiśie jak bym używał wspomagacza którego nie mam). Niech ktoś mądry rozpisze te demko i obejrzy dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WerLL^^ uspokój się i już tak nie cwaniacz bo demko z DM jest zlagowane i temu tak wygląda jak byś czitował. Sprawdzałem innych graczy i też mieli takie same akcje. Więc wzamian wziełem demko z DD2 i na nim czysto grałeś a sprawdziłem dema z 3 innych czasów ;) Jak dla mnie czysty a nawet na upartego to lama jest :)

Dajcie mu UB jak ma wpaść to wpadnie a z tym demkiem na AC nic nie zdziałacie ;) Pozdrawiam ;)

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

  wierzę

 

  szedłem

 

    sobie

 

 

z ciekawości wieczorkiem lookne na kilka innych dem ;)

 

zapomniałeś o " miał bym" :) 

 

a co do demka to jest troszkę podejrzane, ale nie sądze by Werll czitował 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Gość papudru

Według mnie powinny zostać zrobione screeny, jeżeli nic by nie wykazały a byłyby wątpliwości po oglądnięciu dema wrzucić je na AC.

Tyle że nie wiem czy to pomoże (jeżeli w ogóle by chcieli to sprawdzić) - to jest moje skromne zdanie.

 

Osobiście oglądałem demo ale nie potrafię stwierdzić wh ponieważ te demo jest jak napisał AchMed zlagowane ...

Edytowane przez papudru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość papudru

Pewnie że pomyślałem a masz jakieś wątpliwości :) masz rację, tak jak napisałeś - mógłby włączyć ponownie albo i nie ... lecz powinny zostać zrobione podczas gry i przy ponownym wejściu.

 

Uważam że temat powinien zostać zamknięty, gracz "odbanowany" a ta sytuacja da do myślenia na przyszłość.

Edytowane przez papudru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie panowie ale zostało jeszcze "zaczełem" xD ...musiałam. Z drugiej strony nie ma się co dziwić, pewnie to pisał w nerwach xD

Co do wypowiedzi....faktem jest, że ma dużo do stracenia,ale niestety jak widać po pisowni i po ostatnich wydarzeniach (dostałam niesłusznego bana) przekonałam się na własnej skórze, że nie do końca ktoś tu dojrzał (i czytał regulamin-tak na marginesie).Nie wiadomo co komu kiedy przyjdzie do głowy.  A co do demka...jak nie odpał to mało ciekawa sytuacja...bo tak to wygląda xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×