Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PIkachu

Filmik reklamujący cs-kopytko/Admini i nie tylko

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie, wpadłem na pomysł podobny troszke do filmików z demkiem gry. Ale jednak chodzi mi oto aby zrobić filmik na którym bądą ujawnione zdjęcia całej grupy administracji. Każdy wybrał by sobie muzyczke jaka miałaby lecieć jak będzie jego zdjęcie i oczywiście pod zdjeciem nick i jakim serwem ogarnia, tylko do zdjęć musimy posiadać zgode wybranej osoby. Co myślicie o tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo fajny :) moim zdaniem pozytywna reklama wszystkich serwerów zawarta w jednym filmiku :) jeżeli zostanie zaakceptowany to będzie tylko potrzebny ochotnik który to wszystko zmontuje i zrobi Kopytkowe arcydzieło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja bym zaproponował coś w stylu 4filmów z każdego serwera 

Przedstawienie administracji 
Demo z jakiś fajnych fragów admina + podpis na dole ekranu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Madara a nie każdy zrobi fajne demko fragow. Nad tym co napisałeś też myślałem ale jak już wspomniałem nie każdy fajne demko nakręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście chcieli dopracować z takim filmikiem? Moim zdaniem niech admini z poszczególnych serwerów wymyślili coś na serwie...jakiś filmik żeby admini zmontowali a ty meToD byś to ładnie ogarnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja jak najbardziej dobra. Zrobiłem temat, w którym można dodawać materiały do kolejnych filmików:

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/37727-materia%C5%82y-do-filmik%C3%B3w-rekraluj%C4%85cych-sie%C4%87/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×