Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CsSite

Klasa Szpieg

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałbym abyście trochę ulepszyli klasę szpiega odnośnie żeby było więcej hp gdzieś tak 200 deagl 1/3 150 ochrony ibronie famas i uzo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK.

Dlaczego ? Dlatego że ta postać jest troszkę słabsza od innych i przydał by jej się buff żeby wszyscy gracze grali innymi postaciami a nie tylko " Szturmowiec" :)

Tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba nie myślicie. 200 hp? Na start? To będzie tytan... Wolny Strzelec(Premka) ma 130 hp. Właśnie dlatego lvl został zmniejszony do max 101, aby gracze mieli równe szanse i nie było aż tyle full hp. 1/3 z deagla? Przesada i to duża. Maks 1/6.

 

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze z mojej strony to powinieneś dostać na każdym serwie perma za aim i wh jak to zostało uczynione na serwie TP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma bana ;) Dostawałem mnóstwo zgłoszeń na steam na niego i dziś za każdym razem jak wchodziłem miał niebotyczne staty i zwiewał :) Wbiłem na innym nicku i widziałem perfidnego aima, szkoda, że nastąpiła zmiana  mapy i demko mi się nie zapisało( :( ), ale to było z godzinkę temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak jak najbardziej ale ten 1/3 z deagla odpada  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem ilość HP na 115 u klasy Szpieg.

Ogólnie jest ona dość porównywalna z innymi klasami, różni się tylko bronią. Gdyby każda klasa miała M4 i MP5 to niczym by się one nie rożniły. Jakieś urozmaicenie musi być, dlatego szpieg ma Famasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×