Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
TuReK

Brak avatarów

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym, że na serwer nie pokazuję avatarów. Myślałem, że może mam coś z cs zainstalowałem ponownie, dalej to samo, od  4 dni pytam ludzi czy też tak mają co się okazało każdy tak ma a więc wynika to  z winy serwera, pewnie ma jakieś błędy.

 

Dodam że widać avatary znajomych i ludzi z którymi się grało np. na TP czy jakimkolwiek innym serwerze.

 

Prosił bym o ogarnięcie tego ponieważ jest to denerwujące dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jak dziś grałem to miałem podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wpiszesz "status" to do końca i tak nie wiesz bo są łatki na ns które pokazują w konsoli  że to steam ale nie o tym tutaj rozmawiamy napewno lepiej by było gdyby ten problem zostałby rozwiązany i jestem pewny że dużo graczy to potwierdzi. Wejdź na serwa i popytaj ludzi po co komu avatary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem, bo chciałem nakurwiacza oskarżyć, że gra bez steama :D

 

 

@Edit: Oczywiście widoczny jest, tylko swój fotos ze steama :)

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym rasistą nie jestem i nie dziele graczy na ns czy steam. Jest podejrzany to SS, a jak nie to demko. jedynie po co patrzeć w "status" to żeby sprawdzić kto jest na ns żeby zrobić test na 32bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku też nie jestem rasistą i nie chodzi mi tu o jakieś podejrzenia, tylko większość graczy napewno wolałaby widzięć te pie..... avatary, nie róbmy z tego tematu kiblu, chce tylko aby serwer działał tak jak należy. To że nie ma avatarów to jest tylko na nie korzyść serwera. Swoje zdanie wyraziłeś, spoko szanuje to, ale skończ to bezsensowne pierdolenie za przeproszeniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Widać avatary: swój i znajomych. Zdecydowanie przeszkadza to mnie, jako adminowi. (zaraz zaczną sie hejty, że steam też może być odpalony... bla bla bla bla).

Po prostu przeszkadza. Chociażby w selekcji graczy "z góry". Nawet tyle. Albo chociażby w selekcji czy ktoś się nie podszywa.

Jeżeli da się z tym coś zrobić to prosiłbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Niestety dalej jest tak samo.

Widać tylko awatary znajomych.

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego to już zależy. Wina leży po stronie najprawdopodobniej starych wersji binarek, ale nic sie z tym nie da zrobić.

 

Teraz na wszystkich serwerach widzę avatary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina serwera tylko Valve coś spieprzyło przy aktualizacji steama na wielu serwerach jest ten sam problem nie tylko na naszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×