Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Doon

Wy się dziwicie że na cod'zie pustki ...

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wy się dziwicie że na cod'zie świeci pustkami ... Pełno cziterów 0 adminów, gram to znaczy grałem ponieważ zmieniam sieć .... i nie widziałem dzisiaj ani jednego admina... Nara na kopytko raczej już nie wrócę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze jest dostępna komenda /zglos zapraszam do korzystania z niej. Naprawde w miarę możliwości admini reagują na zgłoszenia... Poza tym zawsze możesz zostać sam adminem - wystarczy spełnić nieduże wymagania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dobre :)

Cały dzień powiadasz? :D

Grałem dzisiaj z Dziadzia i to bardzo długo, więc co Ty gadasz? Pisz na gg alarmowe, steam, czy do mnie na pw, a na pewno odpowiem, bo cały dzień jestem online. Nie było mnie pomiędzy 18:30-20:00 na serwerze, bo wyszedłem na dwór.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madara, a właśnie, że nie. Zauważyłem poprawę. Jeszcze z tydzień temu grało maks 3 osoby na mapkę, a teraz od kilku dni dochodzi do 12 osób, powoli cod wraca na dobre tory, bo się lekko pomylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem cały dzień odpalonego Steama, nie miałem żadnych zgłoszeń, co raz zerkałem kto jest na serwerze i nie wmawiaj, że cały dzień nie było żadnego admina, bo @@Hawk był prawie cały czas na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doon Ty w każdym widzisz czitera kto Ci leje dupsko. Sam możesz złożyć podanie o admina i pokazać na co Cię stać. Powodzenia na tym innym serwerze. Pa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doon Ty w każdym widzisz czitera kto Ci leje dupsko. 

 

Haha a kto robił każdemu ss'y?  Wbij teraz na coda i zobacz na hazelnutciq to zobaczymy czy na pewno mowie ze każdy ma aima ...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admini nie mają obowiązku grać 24/7 tylko 12 godzin tygodniowo. Jak nie ma admina a są cheaterzy wyjdz z serwera i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak nie ma admina a są cheaterzy wyjdz z serwera i po sprawie.

 

Jak widać po frekwencji, nie tylko on sie zastosował do tej rady xD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×