Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Trefl

Zmiana ?

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Przychodzę na forum z prośbą do was o przemyśleniu perku "Teleport Klucznika" pomyślcie sobie że jest rats_1337 i możesz co chwilę rashować na resp przeciwników , i tutaj właśnie jest ten problem . Czy można ustawić w tym perku żeby można go było używać tak jak granatów czyli po kilku sekundach ?

A drugi problem to jest w perku "Tajemnica Generała" ,"Opis:Natychmiastowe zabicie z HE" rzuciłem z 4 razy w przecinków i nikogo jeszcze tym granatem nie zabiłem i czy można to zmienić  ?

 

Z góry dziękuje , pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie dawno był temat związany z Tajemnicą Generała, więc nie spamuj.

Po drugie, Teleport Klucznik uwydatnia walory Coda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tajemnicą generała nie wiedziałem , przepraszam spam . Ale chodzi mi z tym teleportem żeby była możliwość użycia dopiero po kilku sekundach po zaczęciu rundy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracza nie swojego na respie innych szybko rozpoznać bo ma osłonę . Na moje to może tak zostać :)  Po 2,3 rundach już można się zorientować ,że gracz będzie się teleportować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teleport klucznika można by było lekko zmienić. Można by było go używać dopiero po 3 sekundach, wtedy właśnie zniknie osłona początkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemnica Generała powinna działać, jeszcze to dokładnie sprawdzę.

 

Odnośnie Teleportu Klucznika to zostaje tak jak jest. Item nie jest bardzo mocny, a stanowi urozmaicenie w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×