Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

145 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mimo, iż to amatorszczyzna, to proponowałbym ESL maps (dd2,inf,nuke,mirage,train,tuscan) MR15 BO3.
Mapki się jakoś nominuje (na razie to najmniejszy problem), a w piątek o 12 niektóre osoby mogą być w pracy, więc niech będzie to sobota za tydzień tak, aby każdemu pasowało.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A komuś może nie odpowiada sobota? hmm? :D

 

Only dd2 będzie okey! Zabójcze Westy do boju! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Moim zdaniem piątek o 12 to troche śmieszne... Ludzię Pracją ! ( nie ja oczywiście ^^) powinno być w Sobote po 18 albo w niedziele.

Edytowane przez Gram jak bot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość papudru

A komuś może nie odpowiada sobota? hmm? :D

Mi sobota nie odpowiada, mam bardzo ważną sprawę także nie ma możliwości, tak samo niedziela, a poza tym piątek i sobota to dni wypoczynkowe więc ludzie mogą iść na piwko itd.

Edytowane przez papudru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma szans by o danej porze i dniu, była 100% frekwencja, zawsze coś komuś wypadnie. Proponuję, aby wszyscy dzień przed potwierdzili obecność i turniej by się odbył dzień później lub wprowadzić z 2 rezerwowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizatorzy jakie mapy sa grane  ja dobrze radze esl map bo3 mr15 bo jeżeli to ma być only dd2 to ja nie widze sensu >.< mi już zbrzydła ta mapa ..

Tak będą prawdopodobnie grane mapy esl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% pewności jest z 

- Mapy esl (dd2,inferno,nuke,mirage,train,tuscan)

- Turniej rozpocznie się w Piątek ! lecz o godzinie 14:00 ostatecznie!

- Gramy trybem, która pierwsza drużyna wygra 11 rund wygrywa mapę

I powiem jeszcze że w środę rano dam listę graczy z każdego teamu i Kapitan danego teamu musi ją potwierdzić do godziny 13:30 (piątek) lub wcześniej.

Więc jeśli ktoś nie da rady proszę szukać rezerwowego w razie "W".

Przypisuje też jedna zmiana gracza np. któryś z graczy źle gra to po meczu robimy zmianę i w kolejnym gra rezerwowy. Jak będą jakieś pytania proszę pisać śmiało.

 

Jeszcze jedno każdy gracz musi mieć przed nickiem znak Teamu np:  HeadHunter'S to robimy tak : HS | WerLL^^

Każdy team wybiera sobie z nazwy teamu 2 litery najlepiej  pierwsza i ostatnia i każdy gracz  danego teamu musi mieć ten znak jak to nie jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Gość papudru

W czwartek mam mały remont także nie wiem czy w piątek dam radę grać, więc możesz poszukać w razie "w" kogoś na moje miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ten turniej zrobić w niedzielę za tydzień, bo nikt raczej nie będzie pracował, i powinien ten dzień każdemu odpowiadać.

Zacząć o jakiejś 13-14 akurat po kościele , obiedzie itp...  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niedziela tez najlepiej odpowiada ale sobota jak trzeba to ok;)) niedziela po obiadku i mozna leciec z tym koksem;DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać, że organizatorzy fchuj ogarnięci w temacie mixów, turniei .. mr10? toż to wstyd :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×