Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
biO**

Mój zestaw.

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy płyta spełni oczekiwania z innymi komponentami i dadzą redę z GO? 

 

Płyta- http://www.arlt.com/...-B75MA-P45.html

Cpu- Intel Core i3  2120

Ram- http://www.arlt.com/...rt Kit (2x 4GB)

Zasilacz- http://www.arlt.com/...8-Netzteil.html

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił zasilacz 800W i graficzną osobno, procesor intel i7, ewentualnie jak taniej to jak większość cs-owców intela i5. (Płyta udźwignie)

PS. Karta graficzna zintegrowana traci z 30% mocy jak normalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kartę już mam ATI RADEON 7700 1GB DDR5



Wszystko kupuję oddzielnie gdyż mam inne wydatki całość wyniesie mnie 400 Euro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, graficzna fajna, ale tym bardziej bym się zastanowił, żeby kupić lepszy zasilacz, no i procesor 2 rdzenie 3,5 to trochę mało, minimum to 4 rdzenie po 3.5 (polecam intel i7 lub tańszy i5 najnowszej generacji). No i komputer na lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko ale wiem, ze na tym procku cs go spelni moje oczekiwania nie gram w nic innego a pc-ta uzywam wylacznie do neta i cs-a. Juz nie te lata zeby bawic sie w roznego rodzaju gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktualnie 4 rdzeniowy 2.89 i jak dla mnie to strasznie mało, przy 8 gb ramu i graficznej Radeon HD 6550D wyciągam do 120 fps, ale żeby grało płynnie to fps_max 70, w tedy śmiga płynnie, bez spadków. 

Jako, że ten sprzęt trochę mi służy to też odkładam na nowy, planuje kupić : 

Zasilacz 800 W 

Graficzna (po kosztach, ale przetestowana) Radeona HD 6970 (ten model, ponieważ, ma gniazda na 2 monitory i dźwignął BF4 na full)

Nad procesorem się waham, ponieważ mogę kupić na gwarancji od kumpla intela 4 rdzenie po 3.5 GHz, za grosze, lub już wymienionego intela I7 ponieważ mam z nim styczność w pracy i wiem co potrafi ;)

 

Pamiętaj o procesorze, bo w grach, ale i nie tylko jest on ważny, 4 rdzenie to standard, ludzie już nawet niechętnie kupują te 4, wolą dopłacić i kupić 8-rdzeniowy. Więc, jeśli chodzi o moją opinie to dozbieraj trochę pieniążków, kup lepszy procesor i ciesz się sprzętem który udźwignie na full detalach gry, które wyjdą w najbliższym czasie :) (dzieci długo będą Ci dziękować)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wolą dopłacić i kupić 8-rdzeniowy

mało jest takich programów i gier które wykorzystują 8 rdzeniów. W GO FPS'y zależą głównie od procesora, tak samo jak w Soursie. karta graficzna nie ma dużego znaczenia, wystarczy przyzwoita 1GB na szynie danych 128bit.

 

Sam osobiście mam Intel Pentium G2030 (2x 3.0GHz) + Radeon HD 7790 i bezproblemowo 130 FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało jest takich programów i gier które wykorzystują 8 rdzeniów.

 

No ja akurat mam kontakt z ludźmi z zagranicy, którzy używają komputerów do innych celów niż gry, głównie grafika multimedialna (montaż filmów, oraz Tworzenie gier RPG), także te programy trochę ciągną mocy. Dwa, to zobacz na stream np. Pashy, Izaka, czy Snaxa, mają po 200 FPS i narzekają, że mało FPS, także Twoje 130 FPS to nie jest dużo, znajomy miał 4 rdzeniowy 3,6 GHz i na Twitch'a to było za mało, dlatego kupił 8-rdzeniowy. Fakt faktem, że przy grach typu CS:GO najważniejsza jest moc przypadająca na 1 rdzeń, ale lepiej dołożyć trochę więcej, niż za chwilę znowu wymieniać. A kolejna sprawa, gdy znajomy zobaczył ceny w PL procesorów to się tylko roześmiał, że u nich za takie ceny ma 2 razy lepszy sprzęt, także to pokazuje jak bardzo PL jest zacofana względem zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

głównie grafika multimedialna (montaż filmów, oraz Tworzenie gier RPG

 

Wiem, że w takich branżach są programy wykorzystujące więcej niż 4 rdzenie, ale w wcześniejszej wypowiedzi chodziło mi głownie o gry,a nie składa się komputerów 8 rdzeniowych do gier. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie z włączonym streamem mam lekko 200 fps, na sucho bez streamowania lecę do 350, i też mnie to nie zadowala choć gra chodzi naprawdę płynnie. Ta moja grafika jakaś taka przytegowana jest bo nawet nie ma złącz CrossFire co przy zakupie bardzo mnie zdziwiło. Teraz zmieniam chłodzenie i Wrzucę mojego intela na turbo. zobaczymy jak będzie się sprawował



No i wybrałem grafikę odpowiednią dla mnie http://www.arlt.com/Hardware/PC-Komponenten/Grafikkarten/AMD/Radeon-R9/280/ASUS-R9-280-DC2T-3GD5-DirectCU-II-TOP.html :D jest moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Sikor i tak mam w planach zakupić pod koniec roku(muszę pierw uzbierać troche kasy) i7 pod moja płyte. Chyba, że poczekam troche i kupie nową płyte i procka i7 black edytion kosz jest naprawde wysoki sam procek kosztuje 970 euro + płyta wyjdzie mnie 1500 euro ale starczy naprawde na lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w tedy to w zupełności, ale wiesz technika idzie do przodu, co chwile wychodzi coś nowego. Zanim dozbierasz kase to i się cena zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że cena ulegnie małej zmianie ale i tak obstawiam na tego i7. oraz płute Z republic of gamers :D 



Muszę wam powiedzieć,że odpaliłem Assasin's creed's black flag na najwyższej rozdzielczości wszystkie ustawienia na high :D i chodzi płynnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×