Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
f0cuswOw

Poszukuje Dobrej myszki do csa

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Idź do zoologicznego... A tak poza tym to myślę iż znaczenia nie ma firma myszki, czy ile na nią wydasz, tylko to zależy od tego co lubisz [wielkość myszki...] :P i oczywiście od ustawień w systemie :)

 

Nie kupuj jedynie tych po 5zł bo niektóre to szajs.. Tak ja bynajmniej uważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Never ja mam myszke ktora ma 6lat tez z 4techa i sie dobrze trzyma ten sam przedzial cenowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
ja mam SteelSeries Kinzu v2 Rubberized (lepsze od zwykłych, gdyż nie jest śliska i dobrze trzyma się ręki). Mógłbym Ci ją polecić śmiało, jednakże nie wiem, jak dużą masz rękę. Mi jedynym i największym jej minusem jest rozmiar (nie porównywałem przed zakupem z długością ręki). Poza tym nie mam do niej najmniejszych zastrzeżeń. Wygląda u mnie tak:

2h3u343.jpg



Kupiłem ją za 105zł, dostałem gratis smycz SteelSeries i jakąś tam materiałową podkładkę rzędu 20zł. http://allegro.pl/mysz-steelseries-kinzu-v2-rubberized-pad-smycz-i4384000545.html
Jeśli masz większą rękę, to polecam Ci tę oto mysz: http://allegro.pl/mysz-dla-graczy-steelseries-xai-diablo-iii-gratis-i4384000946.html
Sam mam w planach kupić ją w niedalekiej przyszłości.
Poza nią bardzo dobra jest jeszcze Zowie FK.
Jednakże najlepiej jest najpierw porównać wymiary myszy, później zaś dokonywać zakupu. :P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech G502. Mam i polecam 11 klawiszy które możesz zaprogramować, nie wiem jak cena w Polsce bo u siebie dałem 50 ojro :D



Cena trochę kosmiczna. Podsyłam link 

 

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz do nie tylko CS to polecam Logitech G300, 9 przycisków, 3 poziomy konfiguracji (Do FPS, do gier MMO RPG i do internetu) Każda konfiguracja ma swój kolor neonu na myszcze, przyciski zmieniają swoją funkcję i inne bajery, np kolor zielony do FPS (strzelanek) ma 1000 odświeżeń na sekunde, zamiast 500, jak to jest przy innych myszkach. 

(Sam używam i jestem zadowolony)

http://allegro.pl/x-kom-pl-mysz-logitech-g300-2500dpi-9-przyciskow-i4400897679.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×