Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AchMed16274

RANGA ODEBRANA Podanie AchMed

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: AchMed
2. Steam ID: STEAM_0:0:33105055
3. Wiek:21
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): http://www.gametracker.com/player/dzika%20parowka/193.33.177.12:27126/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Wydaje mi się że spore potrafię i mam jakieś doświadczenie
6. Znajomość AMXX (x/10) tak z 7 bez przesady
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Cześć jestem Kamil, mam 21 lat i pochodzę z Goczałkowic, interesuję się CS od ok 5 lat czyli 2009 roku i mam mnóstwo przez ten okres przegranych godz i spędzonych na oglądaniu demek i graczy. Chciałem pomóc Adminą i graczą w porządkach i wyłapywaniu oszustów, którzy tylko psują przyjemność z tej gry, gdyż przez okres wakacji pojawia się sporo oszustów i nie da się grać :)
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiścię
10. Reklamy/SMS: SMS
11. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/29060-achmeddzika-parowka/

 

Oczywiście proszę o 2 SZANSE tym razem życie moje się zmieniło i sporo zrozumiałem i dorosłem bardziej więc spokojnie uważam że dam rady pogodzić gre z rodziną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Myślę, że podołasz zadaniu. Grałem kilka razy na dd2 i widziałem cię 2 razy. Przez ten czas zauważyłem:

-dobry gracz

-nie robi zadymy bez potrzeby

 

A na forum widzę, że jesteś ogarnięty i udzielasz się w wielu działach. Tylko mnie jedno w tobie wnerwia, te wykrzykniki xD

Masz moje......YES!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahahahah.

@maksiu921 już zapomniałeś jak na niego polowałeś? : DD

 

Ja nie zmieniam stron, dalej uważam, że grał na odpale, a skoro grał, to pewnie gra dalej.

Pewnie dostanie admina, ale cóż, zobaczymy po czasie, czyje będzie na wierzchu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7

Jak dla mnie na TAk a co do tego niby odpalania to wedlug mnie to czysty skill na pewno ogarnie to stanowisko a i jeszcze jedno rok temu miales 19 lat a teraz juz 21 ach czlowiek sie szybko starzeje

Edytowane przez Bunia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin się przyda. Pamiętam jak było kilka wątpliwości, że ten gracz cheatuje, ale cóż.

 

 

ale cóż, zobaczymy po czasie, czyje będzie na wierzchu. ;)

Pilnuj go;p

 

Podanie zaakceptowane!

 

@edit

Admin zrezygnował!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×