Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
:AnDre:

ODRZUCONE Kto nie ryzukuje ten nie wygrywa .

37 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączyć serwer do Kopytko? Z tego co Petrus mówił 182139718 razy to nie będzie dołączać żadnych serwerów do kopytka ;) Po za tym dobrze pamiętam jak się zachowywałeś pół roku temu na forum i na serwerach i za co miałeś bana na forum :) Po za tym 10/10 ? Wydaje mi się że wyolbrzymiasz. Jestem na NIE :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Moje ostatnie słowa w tym podaniu...

Nie jestem na NIE, nie dlatego, że możesz sobie nie poradzić.

Po prostu za dużo kręciłeś i mam Cię dosyć, wymyślasz, kręcisz, nie licząc fakt, że masz Multikonto (i to nie jedno).

Zwyczajnie zaprzepaściłeś szanse swoimi ciągłymi kłamstwami itd.

NIE. !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

W pełni popieram Borsuka. Admin powinien coś sobą reprezentować. Sam fakt, że byłeś banowany na forum conajmniej 2 razy mówi sam za siebie - KLIK

Poza tym, przeczytałem co Ty tu nawypisywałeś i faktycznie, jak już to ktoś wcześniej określił "za dużo kręcisz". Chyba troszkę kogoś fantazja poniosła. 

Nie wiem czy odróżniasz czitera na serwerze, nie wiem czy zgłaszasz, nawet nie wiem jak grasz, ale za samo Twoje zachowanie na forum wg. mnie admin CI sie nie należy. 
NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

dal mnie na NIE niby pisales mi na u@ odpalencow ale twoja procentowa skutecznosc wynosila ok 30% kolejny minus duzy spam w swojim podaniu oraz najwiekszy z minusown to twoje krecenie z tym AMX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nie!! Znam Cię nie od dziś!! W sumie od początku jak gram na kopytku i zawsze kręciłeś pamiętam każde z Twoich podań, pisanie po ludziach żeby byli na TAK i wiele innych rzeczy jakie w tamtym czasie się działy, na forum spamujesz w każdym z działów najczęściej powtarzając czyjeś słowa nic nie dodając i ogółem jesteś strasznie kłamliwą osobą. NIE NIE NIE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ok to powiem inaczej !! Ty na każdej możliwej sieci składasz podanie..... Nie będę ich reklamował ale sam dajesz najlepsze tego przykłady i w dodatku reklamujesz je!! I jak wszędzie piszą składasz podania jak powalony!! I czego Ty oczekujesz w takim razie?? Dorośnij troszkę i zacznij pisać z sensem!! Bo tego bardzo brakuje a wszędzie kłamiesz!! Tyle z mojej strony

Ps.

Dziwne że nie masz bana za multikonto bo jest ich pełno ale o ile pamiętam to chyba Petrus się zlitował ale i tak Ci dał ostrzeżenie ale mogę się mylić!!

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Neutral

- zgłasza coś adminom

- jest aktywny

- kultura

 

up@Hawk czemu jak ja umiem to co napisałeś to on nie może ? (Mam 12 lat .Tylko pluginów pisać nie umiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up
http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/36064-podanie-shattera/
3. Wiek: 23 lata

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/user/26973-shatter/
Wiek: 11 lat
Urodziny: Październik 6, 2002

W sumie ciekawe, że gdyby tego nie napisał, to nikt by się nie zorientował. :v

@topic
Nie znam Cię z serwerów, choć chyba parę razy na DM Ciebie widziałem, ale to za mało, żeby oceniać. Jednakże na forum widzę Twoje posty często i jak dla mnie ponad połowa z nich jest bezsensowna. Nie będę się już rozdrabniał i wszystkich cytował, bo na pewno zarówno Ty jak i większość graczy je kojarzy. Jak dla mnie narazie podanie na NIE. Zmień trochę zachowanie i zdobądź zaufanie graczy, wtedy złóż kolejne podanie.

Co do tej znajomości amx 10/10 to w sumie nie wiem o co taka spina, widziałem kiedyś na kopytku podanie, gdzie ktoś również wpisał 10 i takich spin do niego nie było, ale pewnie to wynika z braku zaufania do Ciebie. Natomiast lepiej wpisać mniej i kogoś mile zaskoczyć, niż się idealizować. Jesteśmy tylko ludźmi, nie ma czego się wstydzić, a błędy są wpisane w nasze życie. ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj i zdobądź zaufanie użytkowników. W obecnej sytuacji zbyt dużo osob jest przeciwnych. Poza tym nie masz tagu na steam.

 

Podanie odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×