Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

49 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:AchMed
Nick cheatera:Zlopus1g
Serwer:dd2
Data + dokładna godzina:23.06.2014
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):Niestety nie zrobiłem w tedy ale Complexity pokazuje jego steam ID

http://zapodaj.net/919625638fcb7.png.html
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): Nie mam

1.Demko

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1406231909-de_dust2-1403543340-1403544900.zip

 

9:08- Dobry skill

9:14- Ucieczka przed SG z myślą że to flesz bo w końcu za ścianą i nie było możliwości go słyszenia

10:40- Modelowo

11:20- Ucieczka przed fleszem w trupie którego nie słychać i nie widać :D Mega AKCJA

12:25- Neo

 

Ogółem mało jest perfidnego WH bo już wie jak grać i nie robić reakcji na FB,SG,HG wprawa jest ale widać bardzo po stuli gry że odpalony jak się  nie rozglądał jak gonił modele itp. Jeśli będzie to mało to oczywiście rozpiszę więcej tych Akcji ale to są takie najbardziej rzucające się w oczy ;)

Zlopus do Ciebie teraz a widzisz po tym strzale w bramie z AWP zaśmierdziało mi coś tutaj. Oglądnąłem sobie demko z nudów a tutaj takie coś :D Całe AC jest siebie warte jeden odpał nie lepszy od drugiego.

 

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak przecież zapomniałem że używam głośników hmm Albo czekaj Przecież mam słuchawki :) Tak w Trupie słychać jak flesza rzuca? hmm to w takim razie chyba jestem głuchy i nie mam nic do powiedzenia. ^.^ Ehhh oglądać demko to sami się przekonacie bo nie ma co spamować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No tak przecież zapomniałem że używam głośników hmm Albo czekaj Przecież mam słuchawki :) Tak w Trupie słychać jak flesza rzuca? hmm to w takim razie chyba jestem głuchy i nie mam nic do powiedzenia. ^.^ Ehhh oglądać demko to sami się przekonacie bo nie ma co spamować ;)

Oglądałem demo i słychać sg/fb  

ta ostania akcja tylko dziwna ale zdaża się takie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9:08 - nie wiem co tu widzisz , taki sam skil jak za awka obok mnie :) 

9:14- slychac i to nie jest ucieczka geniuszu ,  jeszcze przed rzuceniem chce zobaczyc dluga  i jeszcze jak nie mial granata juz do tej sciany szedlem , myslll !

10:40 - jak widac granat byl rzucany za skrzynki wiec czekalem :) , potem jest lag . 

11:20 - ucieczka bo slychac gzzzzz . 

12:25 - po pierwsze bylem przy sciance bo czekalem na tego z prawej jak strzelal na srodku , nastepnie uslyszalem  jak spadl z gali , i nastepnie  widzialem bron jak wbiegał , coś jeszcze . ? Niech Petrus czy Drew czy Black oceni ja sam siebie nie bede ocenial , tylko napisalem w celu wytlumaczenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cheater chce rozpisywać haxów. :D No ale w końcu, kto lepiej wyłapie haxa, jak nie drugi whacz. ; ))

 

 

Rozpisz więcej, bo widać ciekawą czasówkę z 11:10 jak ładnie cofnął. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Nie mam dziś już czasu i przez najbliższą chwilkę ale pamiętam akcje ok 4:30 jak przebiegało 3 tupów a on ładnie czekał aż przejdzie 2 biegających i 3 który szedł na shifcie i dopiero jak on przeszedł Zlopus wyszedł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11:10 - slychac jak biegnie ze schodów . 

4:30 - 1 na shifcie  podnosi pake , czekam , biegnie nastepny (wiedza ze jestem za skrzynka ) czekam az calkiem pobiegna na b slysze jak sie strzelaja na b wychodze za skrzynki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem o tym trzecim co nic nie robił ani paki ani nie strzelał tylko szedł i dobrze ściane obserwowałeś :D tyle niech demko ktoś całe oglądnie to będzie widział WH a nie tylko dane akcje bo wiem że macie już wprawe do krycia się!! To samo było z Driftwoodem też tak grał i mimo że nawet Leon powiedział że było widać WH to nie można było mu dać bana bo nie było konkretnych akcjii. W Twoim przypadku jest tak samo nie palisz się na akcjach tylko na grze jak nie wychylasz dłużysz czas jak się nie rozglądasz itp. Jeśli nawet dostaniesz UB to ok nie mam nic do Ciebie ale ja i tak wiem że grasz na WH już nie 1 raz sędzie z AC rozpisuje tylko wy zawsze macie jakieś wytłumaczenia.

PS.

Szczerze to pierwsze myślałem że jako jedyny się nie palisz jak oni, ale po oglądaniu demka wiem że jednak też odpalasz ;) Strzały z AWP w bramie mnie najbardziej o tym przekonują bo strzelasz niczym PASHA ;)



Ok no to proszę bardzo

4:35-Akcję rozpisałem wcześniej jak czekasz aż wszyscy przejdą nawet tego 3 co nie było słychać jak na shifcie szedł :)

9:40-Gonisz model nigdzie się nie rozglądając a zawsze mógł być w BS

10:40-Modelowo, zanim zobaczyłeś granat już wychodząc z trupy miałeś celownik na przeciwniku więc pisanie że widziałeś skąd grant leciał jest głupie bo celownik był już zanim granat zobaczyłeś

PS. W innej rundzie jak AWP była na daleko nagle rzucałeś w cześniej SG i flesze zabawne :)

12:28-Słychać skok ale nie wierze że zobaczyłeś czubek broni a Ty już strzeliłeś bo w takim razie to jesteś lepszy od neo.Słychać skok z gali na skrzynie, potem skakał pod samą trupe i wystawał w tedy dopiero kawałek broni a Ty jesteś NEO i już zdążyłeś strzelić :D

16:08-Zanim usłyszałeś że ktoś był na respie TT uciekłeś pod skrzynie by Cię nie zabili. Dziwne że nagle zmieniasz miejsce przeczekania aż nowa runda się rozpocznie, czego się nagle przestraszyłeś?

16:18 do 16:26- Stary lepszy od Pashy ani 1 skuchy wszystko trafne a nawet lepiej ledwie zobaczyłeś moją noge a już strzeliłeś podziwiam

 

Akcję które są odpalone i nawet jeśli dostaniesz za nie UB to widać tutaj ładne WH i wiem AC zawsze ma wytłumaczenie

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

AchMed nie jest spalony ;d A przynajmniej nic mi nie wiadomo, czasem ma jakieś prześwity, a tak to jakieś marne 30:5 ma :/

Zlopus jakoś tak gra, nie gra xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja nie ogladalem dema, ale moim zdaniem zlopus jest czysty xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie oglądasz to po co się wypowiadasz? Oglądnij oceń napisz przynajmniej będzie to sensowne

Tutaj jest demko bo z HLTV już wygasło

http://www.speedyshare.com/GGuQM/zla.rar

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Spadłem z krzesła jak obejrzałem demo, Co mam na nim zobaczyć?? 

Opisane akcje są czyste 

Co ten człowiek robi w UBT to nie mam pojęcia, to jakieś nieporozumienie

 

Ja nie ogladalem dema, ale moim zdaniem zlopus jest czysty xD

Po kiego grzyba spamujesz? Nie oglądałeś dema, to nie pisz nic...

 

a teraz demo:

 

9:08 za szybko
9:14 +
10:40- +
11:20 dobre te ucieczki :D 
12:25 epickie. Sorry, ale nawet najlepsi nie maja takiego refleksu typie...
4:30 akurat ten na shifcie nie podnosi paki ;< spalone
16:08 zabawne :D 
16:18-16:26 sczególnie 16:26 gdzie przesuwał celownik na bramę, ale ziomek fejkował :D a 16:22 nawet pasha nie ma takiego refleksu, z resztą przeciągnąłeś już celownik na "szpare", bo wiedziałeś, że będzie próbował biec na środek
 
I jeszcze kilka/kilkanaście innych prefire.
 
Gówienko spalone jest, Anticheat wszyscy siebie warci. Jeden admin odpalony mnie oceniał, baa nawet miał bana na tym portalu :D Tutaj kolejne ścierwo odpala. Kto wie ilu tam jeszcze spalonych biega.
 
Do pjeca z nim 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

4:30 -

9:08 -

9:14 -

9:40 +

10:40 -

11:20 +/-

12:25 -

16:08 +

16:18 - 16:26 -  Niestety, ziomek fejkował, ale było widać

 

 

Moja rozpiska:

4:20 reakcja

11:10 + cofnął

11:57 + zauważył w ostatniej chwili

17:51 ++ strzelał - nie widział

21:04 + widzi i cofa

 

 

Moim zdaniem widać, że zlopus1g, gra na wh. Kryje sie dobrze, ale jak kazdy nie uniknął wpadek. Polegając na Waszych rozpiskach, wszędzie daliby mu UB, ponieważ, rozpisaliście akcje które są mocno nierealne, ale wytłumaczalne i nie da się za nie zbanować. Jednak oglądając demo, zrobiłem własną rozpiskę którą trudno jest zakwestionować. ;)

 

 

Resztę działań, pozostawiam Petrusowi. ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Oglądałem demko na esp i niestety...jak lubiłem zlopusia muszę stwierdzić że jest duże prawdopodobieństwo że gra na dopalaczu. Zawiodlem się strasznie, bo miałem nadzieję że jest osobą uczciwą.

Dodatkowo zastanowił bym się nad dalszą posadą blackhilla jako ubsupport.

Black....nie pierwszy raz kompromitujesz się albo kompletnym brakiem rozeznania, albo jakimś typem ,, korupcji" ( bo to ja po ogladnieciu demka spadłem z krzesła czytając Twój stronniczy jak sie wydaje komentarz do tego tematu).

Proszę Petrusa o zastanowienie się nad dalszym losem tego ub supportera.

Dodatkowo chciałbym pogratulować Achmedowi. Masz oko;)) oraz Draw stratford za super rozpiskę.

A co do AC....dalej uważam ten portal za wiarygodny. Nie możemy tak generalizować, że skoro ktoś był odpalony to juz serwis jest niewiarygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witam,
ja również nie omieszkałem demka obejrzeć i rozpisywać go na swój sposób nie będę, z resztą, nie ma już chyba takiej potrzeby bo zrobili to inni, ale muszę przyznać, że większość akcji na "normalne" nie wygląda.
Co do AC to szczerze jestem do niego wrogo nastawiony. Nie lubię grać z osobami posiadającymi tam bana, ale z drugiej strony znałem kiedyś osobę z AC i jak na całym świecie tak i tam na pierwszym miejscu liczą się znajomości. Ciężko znaleźć bezstronne i obiektywne osoby, ale nie wykluczam, że takich tam nie ma. Nie mierzmy wszystkich jedną miarą.

Co do UBS. Do tej pory najlepszą osobą do oceniania demek był dla mnie zlopus. Zawsze pozostawiona po nim ocena demka była obiektywna. Nie mogę tego jednak powiedzieć o Forfiterze; przykład: demko na steeza. Jak sobie ubzdurał, że ten czituje, tak wszystkie akcje rozpisane na jedno kopyto z motywem przewodnim "On musi czitować i udowodnię to". Poza tym wiele rozpisek "na szybko" i byle jak. Z Tobą Drew jest różnie. Większość Twoich ocen bez zarzutu, ale czasem za bardzo ponoszą Cię emocje. Po tym jak parę razy padłeś od AchMeda od razu tekst, że na pewno jest spalony; poza tym chcesz mi udowodnić, że czituję. W sumie czasem zastanawiałem się co by wyszło, gdybyś Ty z Forfiterem rozpisał na mnie jakieś demko z DM. Wiem, że za mną nie przepadacie, a pod wpływem emocji i gniewu ludzie często widzą co chcą, dlatego też tyle po mnie pojazdów, że czituję. Ale nie ma co zaczynać, nie o mnie tu temat.

Proponowałbym, aby Blackhill postarał się o lepsze (dokładniejsze, obiektywniejsze) rozpiski, bo takie od niechcenia to każdy admin mógłby pisać i być w UBS.
Poza tym, jak pewnie wiele osób zauważyło, AchMed bardzo dobrze wyłapuje cziterów i dlatego chciałbym, jeśli ten wyrazi na to chęci i zgodę, aby dołączył on do grona UBS. Ma admina, więc powinien być osobą wiarygodną.

PS. Nic osobistego.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×