Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

49 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

PoinT demo oglądałem bez esp, więc po co jakieś najazdy w moja stronę. Wrócę do domu to obejrze demo jeszcze raz. Widać lubicie hejtowac na różne sposoby aż odechciewa się czytania takich postow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Drew z Ciekawości sprawdziłem te Twoje pewne czasy i powiem Ci że strach w oczach mam co będzie jak moje demko pójdzie w Twoje ręce.

4:20 Co Ty tutaj widzisz?

11:10 +/-

11:57 tego nie można dać do spalonych akcji mimo że widać było że wie że tam jest przeciwnik

17:51 tutaj się zgodze

21:04 Przecież w tym czasie już go nie było? Kogo Ty oceniałes?

PS

Nie zmienia to Faktu że Zlopus1g jest odpalony

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To po co wcześniej komentujesz ze nic nie widzisz, skoro oglądałeś demo bez esp? Tylko z odpalonym esp ( nie wh) możesz zobaczyć czyjąś reakcje na modele. Dzisiejsi cziterzy używają tylko esp, ponieważ na wh antyscreen nie działa.

Z kexem było tak samo. Napisałeś że nic nie widzisz, a jakoś nawet sędziowie z AC dopatrzyli się wielu spalonych akcji ( w tym również moich które opisałem)

Jestes w grupie UBS od której wymaga sie dozy profesjonalizmu którym ostatnio sie nie popisujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drew z Ciekawości sprawdziłem te Twoje pewne czasy i powiem Ci że strach w oczach mam co będzie jak moje demko pójdzie w Twoje ręce.

 

Nie chce mi się nawet dyskutować, rozmowa z haxami, jest poniżej mojego poziomu. ;)

 

 

@Petrus http://www.anticheat.pl/zgloszenie/pokaz/16039

 

@ Edit: oczywiscie, zlopus odrzucil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@ Edit: oczywiscie, zlopus odrzucil



I tu właśnie wg mnie w pewnym sensie przyznał się, że używał jakiś wspomagaczy, ponieważ ja na jego miejscu gdybym był bez winy zostawił bym to zgłoszenie żeby ośmieszyć Ub Support z CSK, bądź i całą serwerownie . Oczywiście to jest tylko moje zdanie, nie oglądałem dema bo nie mam jak , więc nie bijcie <beisbol>  mnie za to  :D 


Pozdro : )  yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pomyśl zanim coś napiszesz , na AC nie przyjmujemy  zgloszen bez orginalnego linku do HLTV , tak wiec do czego mialem sie przyznać ? boze hahahaha . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kłam bo powa tak samo przyjmujecie więc się już nie ośmieszaj!! Drew myślałem że jesteś dorosła osobą ale myliłem się widać że jesteś jeszcze dzieciakiem.

 

Edit zlopus : 

 

POv przyjmujemy jak sa bany i podany jest link do amxbansa , tak wiec nie bedziesz mnie uczył co mam robić . !

Edytowane przez zlopus1g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dobra, nie ma co się rozwodzić. Zgłoszenie jest już zaakceptowane, wszystko będzie jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś mówiłem, ze to gówno jest odpalone to mnie nikt nie słuchał, od samego początku byłem przeciwny żeby ten dzieciak miał tutaj jakiekolwiek przywileje, teraz w końcu ktoś się za to wziął i wszystko wyjdzie na jaw.

 

 

 

Pomyśl zanim coś napiszesz , na AC nie przyjmujemy  zgloszen bez orginalnego linku do HLTV , tak wiec do czego mialem sie przyznać ? boze hahahaha . 

 

Te, panie mądry, mnie wytykałeś moje błędy a Ty co teraz pokazałeś? Tyle jesteś wart ile całe to Twoje AC, kolejny wielki sędzia na odpale. Gratulacje!

 

Bawi mnie to jak bronił się przed tym, że Steam nie jest z allegro, a ja nadal twierdzę, że jest i tyle jest to wszystko warte.

 

 

Aż musiałem się zalogować i wypłakać na forum :<

 

 

 

 

Reszta należy do Was - jak to rozwiążecie to już nie nasza sprawa, należy jednak wziąć pod uwagę wszystkie rozpiski graczy.

Przypominam też, że nie do końca warto wierzyć wynikowi AC - w końcu swój swojego broni (chyba, że mają resztę godności i sprawiedliwie przejrzą demo).

 

 

 

 

Pozdrawiam i do następnego razu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@ up

 

Widać co czytasz :P W dniu odrzucenia pisałem o tym na sb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Potwierdzam, gość spalony, gdy nie ma żadnej osoby na specu to gra 2 razy lepiej, a gdy ktoś wejdzie na speca i/lub jest admin to od razu skill mu się offa. ;)

Demko potwierdza to, że gra na czitach.

papa

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie zostało przedłużone bo Sędzia Główny minero nie zagłosował w wyznaczonym czasie, a w wersji formalnej (ustawionej przez bota(?)) póki co Sędzią decydującym został Pitbull. Ciekawe ile jeszcze będziemy czekać na ocenę końcową portalu AC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak go uniewinnia...:P

Bądźmy racjonalistami:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Napiszę do H@ żeby ponownie zmienił sędziego głównego na kogoś wyżej. Z tego co widziałem to Pitbull był za UB i nikt więcej z sędziów nie zagłosował. Strasznie słabe zainteresowanie.

 

 

I tak go uniewinnia... :P

To nie polowanie na czarownice :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Petrusek- podobno oni się zwą ,, sędziami" a więc ,, orzekają" o winie lub jej braku:p

....takie male zboczenie zawodowe w moim wykonaniu^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

gloscie go na AC/

 

Jeśli chciałeś nabić post to Ci się to nie udało, gdybyś przeczytał temat widział byś, że był już zgłaszany -,- 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ściągać spamerów, więc póki co zamykam. Jeżeli coś się rozstrzygnie odnośnie zgłoszenia na AC to zostaniecie poinformowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×