Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Fucktycznie^

ETS 2

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ ~!

Kiedyś tam grałem w ets 2 i chcialem do tego powrócić. No i kolega dal mi ets'a zainstalowałem go i gdy chcę wejść to przez ok 5 sek mam czarny ekran i wywala mnie do pulpitu . Czemu ?? Może być to spowodowane, że Mam win mx ?? + Dodam, ze kiedyś grałem na lapku z win xp . . Minimalne wymagania spełniam, naawet na + .


Co moze być pobroblemem ? Aaaa dodam jeszcze, że we właściwościach, w zgodnosci nie mam win xp ; / mam win : -95, -98, -2000, i nie pamiętam dokładnie in servies pack 2 czy coś takiego . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po próbuj na tych innych zgodnościach, na pewno nie zaszkodzi.

Może nie masz jakiegoś sterownika np: DirectX 9.0c

 

A tutaj z neta:

Zmienić grafikę:

Wchodzisz Start -> Programy -> Euro Truck Simulator 2 -> Postępowanie awaryjne -> Postępowanie awaryjne OpenGl smile.gif

I Wtedy spróbować jak by grafika nie wczytała sie to odwróć proces :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zmienić grafikę: Wchodzisz Start -> Programy -> Euro Truck Simulator 2 -> Postępowanie awaryjne -> Postępowanie awaryjne OpenGl  I Wtedy spróbować jak by grafika nie wczytała sie to odwróć proces


Myślisz, ze tak nie robilem xdd Moze byc to spowodowane , że w minimalnych jest 2.40 ghz, a jak mam 2.13 ghz ? jak myślicie ? ; d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłeś wcześniej, że już w  nią grałeś to czemu miała by nie pójść na tym samym sprzęcie, a na innym Windowsie ?



a dobra:D Na lapku grałeś :D



A co do pytania to raczej pójdzie, tylko nie spodziewaj się na dobrze płynną grę, zależy to również od tzw taktowania procesora i jaki to procesor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię wg mnie powinno pójść na tym sprzęcie.

Ale tak jak mówisz, że pomoże to być spowodowane Twoim Win Mx (akurat spotykam się pierwszy raz z tym, nie wiem co to za win) ponieważ nie jest to ani Windows XP / Vista/ Windows 7 (jeśli się mylę popraw mnie)  a na takich Windowsach gra by poszła bez zmiany zgodności, a w tym przypadku nawet po zmianie nie rusza. To może być ten problem.



A i po drugie, jeśli Twoja kartka graficzna jest z serii 9 a chyba tak jest (bo ja mam GeForce 9500 GT i to jest seria 9), to gra Ci nie pójdzie bo nie obsługuje ona takich procesorów graficznych.

 

Lista nieobsługiwanych kart graficznych:

ATI Radeon: serie: 7*, 8*, 9*, x300-x1950, HD2xxx do modelu HD2600XT
Nvidia Geforce: GeForce 2, GeForce 3, GeForce 4, GeForce FX, 6xxx, 7xxx do modelu 7600GT
Intel - wszystkie modele
VIA - wszystkie modele
SIS - wszystkie modele
Matrox - wszystkie modele


 

Tak sprawdziłem to Twoja karta graficzna ATI RADEON 9550 jest z SERII 9 (tutaj Sb sam sprawdz)

http://support.amd.com/en-us/download

A więc niestety, ale gra nie pójdzie :( 

 

 

Edytowane przez AmputatoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku, że sprazedam 2 komputery + lapka dołożę i kupie porządnego pcta

Wyceni mi ktoś te moje zabytki ? :D
 



1 Komp :

GRAFIKA: ATI Radeon 9550 / X1050 Series Secondary
PROCEK: Intel ® Celeron ® CPU 2.13 gHz
RAM: 2 GB ddr
ZASILACZ: 230v

2 Komp:

GRAFIKA: Intel ® 82945G Express Chipset Family (integra)
PROCEK: Intel ® Celeron ® D CPU 3.33 gHz
RAM: 1 GB ddr2
ZASILACZ: 520 v

 

 

Edytowane przez `BialyMurzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie znam się na Tym, ale wiem jedno, że nie kupiłbym takiego sprzętu :D (bez obrazy), a i nie weźmiesz za to dużo.

Jedno co Ci mogę poradzić to nie kupuj Pcta, ze sklepu, tylko najlepiej jest go złożyć i dzięki temu wie co się ma i na co wystarczy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie kupuj Pcta, ze sklepu, tylko najlepiej jest go złożyć


tak bd robił . Na lapka mam juz kupca doaje mi 600zł i chciał bym za te 2 pc'ty wyciągnac z 400zł i dołożyc 1000zł . Złoże kompa do 2 k  . Dostanę 400 za te 2 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem ale z BF4

 

Moj sprzęt

Procesor intel i7

4 rdzeniowy po 3GHZ na jeden rdzeń

8GRM

Grafika geforce gtx 1080p price

i nie wiem co jest nie tak prosze mi dać sposób na  rzruch gry na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×