Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Spidi.

Skarga na Crokie Romano czy jakos tak...

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny nieuzasadniony ban....

Dostalem ss'y na kturych ponodź widać jak mam 16bit i widze tajsa :D o ile mi wiadomo gram caly czas na 32bit ale ok.

Kolejna sytłacja....

Gram z kuzynem i gadamy na ts kuzyn ma sandaly murzyna a nasz kochany admin tajsa kuzyn go zabija bo go widzial ale admin nie mogl sie pogodzic z porazka wiec wolal go zbanowac i "ss'y na forum'' zalosne!!! Naucz sie grac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Spidi. masz aktywnego od Zlupusa  gdyby Corky nie zrobił Ci ss'ów dostałbyś od mnie bana za aktywnego.

 

Edytowane przez dziadzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest link, który chciałeś wstawić - http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=13180

Sadze jednak, że to nie był Spidi. lecz podszywka. Wcześniejsze bany i ten dzisiejszy dostał na to samo steam_id, a ten od zlopus1g jest na całkowicie inne steam_id. Tyle ode mnie ;)

Edytowane przez WestCoast Customs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na jakiej podstawie ta skarga, bo nie kumam za bardzo ^.^

Dostałeś Ss'y, i tyle w temacie.

Każdy admin ma prawo zrobić ss'y .

Po to chyba one są c'nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stop, stop, stop petrus pisal ze mozna używać ts/skype oraz inne komunikatory głosowe lecz jest niedopuszczalne podpowiadanie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Słuchaj gównie (że tak nazwę dziecko które płacze ciągle...)

Po 1. Ss'y dostałeś za pewną akcję która jest nie możliwa do wykonania bez żadnej pomocy a mianowicie widziałeś typa z szafek na górze mapy, który stał na dole obok lodówki i miał tajsa...

Po 2. Jak już napisałem w temacie o UB będziesz ciągle banowany ode mnie za to że się przyznałeś że ci podpowiadają na ts'ie a ja nie jestem wstanie tego rozróżnic kiedy ci podpowiadają.

Po 3. Brak mi słów jak cię tu określic i twój poziom inteligencji bo placzesz za to że dostałeś ss'y i jeszcze mnie obrażasz? Widzę ciężki twój żywot na kopytko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

Kolejne takie wyrażenie = warn

Po 1. Ss'y dostałeś za pewną akcję która jest nie możliwa do wykonania bez żadnej pomocy a mianowicie widziałeś typa z szafek na górze mapy, który stał na dole obok lodówki i miał tajsa...

 

 

O.o 'nie możliwa' ??

            Ty dopiero zaczynasz grać na CoDzie czy jak? Jeśli koleś stał powyżej gracza z tajsonem, to dla Twojej wiadomości widać cień tajsona - z góry wręcz idealnie. A po za tym jest jeszcze coś takiego, jak pokazywanie nicku gracza po najechaniu na niego celownikiem - bo widzę, że pewnie o tym też nie słyszałeś - ile razy to w ten sposób szukało się tajsona po mapce......

 

 

Po 2. Jak już napisałem w temacie o UB  będziesz ciągle banowany ode mnie za to że się przyznałeś że ci podpowiadają na ts'ie

(bla bla bla....)

 

Nie rozumiem czego nie umiesz rozróżnić? Gracza z WH z graczem który dostał info przez ts'a? To jakim cudem masz tego admina? ba, i to na dwóch serverach. 

Tak naprawdę udowodnienie komuś, że dostał info przez ts'a jest prawie niemożliwe - no chyba, że siedzisz z nim na kanale, w co śmiem wątpić. 

 

Co do tego 3 punktu.... 

(...) i jeszcze mnie obrażasz?

Obraza? o.O To, że w poście napisał "Naucz się grać" ? O to Ci chodzi?

Na pierwszy rzut oka, to widzę większy płacz u Ciebie niż "oskarżającego". Musisz przywyknąć do tego, że na CoDzie grają młodzi gracze, którzy jak widać nie zawsze pogodzić się z decyzją admina. A co do tych decyzji... te ss'y akurat były nie trafioną decyzją. Przypomnę Ci, że najpierw robi sie testy na bity (najlepiej ze 2-3 razy) jeśli wynik jednogłośnie jest negatywny wtedy leci ban z powodem typu "zmień grafikę na 32 bity". Jeśli jednak testy przechodzi pozytywnie, zawsze możesz go poobserwować - polecam komendę [amx_spectate] - admin powinien banować rozważnie, a nie pod wpływem podniesionego ciśnienia przez 1 czy tam 2 akcje.... 

 

 

Napisałem co myślałem, a Ty zrobisz z tym co tam uważasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Proszę Cię Gringo naucz się czytac ze zrozumieniem i dopiero wypowiadaj się, ok? Widocznie ty jesteś zajebistym adminem i wiesz kiedy typ ma wh a kiedy podpowiadają mu na ts'ie, więc może zdradzisz nam tą technike?

Co do obrazy mojej to w temacie o UB napisał co napisał i next time czytaj wszystko ze zrozumieniem jak to się robiło na lekcji j. polskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń myśl. Nie uważam, żebym źle zrozumiał to co napisałeś. Skoro jednak twierdzisz, że jest inaczej może mi to wyjaśnisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po 1. Ss'y dostałeś za pewną akcję która jest nie możliwa do wykonania bez żadnej pomocy a mianowicie widziałeś typa z szafek na górze mapy, który stał na dole obok lodówki i miał tajsa...

 

Banuje się jak się jest pewny, a nie po jednej akcji. Należy obserwować co najmniej kilka akcji. Jak już wspomniałem screeny to forma upewnienia się, że ktoś coś ma, a nie sposób na banowanie, a tym bardziej domyślanie się czegoś. Admin ma prawo oczywiście zrobić screeny, ale muszą być do tego podstawy. Może dojdzie do tego, że admin zrobi wszystkim z serwera serię screenów "dla sprawdzenia"?... bez przesady, nie popadajmy już w skrajności.

 

@@Corky Romano, mówisz o obrazach i oczekujesz szacunku. Jak gracz ma Cię szanować skoro walisz takie teksty:

 

Słuchaj gównie (że tak nazwę dziecko które płacze ciągle...)

 

Ogarnij się, bo takich zachowań nie toleruję.

 

@topic

 

Demko czyste. Odnośnie TS3 to trzeba mieć twarde dowody na taką działalność. Nikt nikomu nie zabrania używać komunikatora do luźnych rozmów, o ile nie zachodzi to już na oszukiwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×