Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

Skarga na Crokie Romano czy jakos tak...

• Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Spidi.

Spidi.
  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • 8 postów
  • gg: 44450505
  • Nick w grze:Spidi.
  • Imię:Maciej

Napisano 12 czerwiec 2014 - 20:33

Kolejny nieuzasadniony ban....

Dostalem ss'y na kturych ponodź widać jak mam 16bit i widze tajsa :D o ile mi wiadomo gram caly czas na 32bit ale ok.

Kolejna sytłacja....

Gram z kuzynem i gadamy na ts kuzyn ma sandaly murzyna a nasz kochany admin tajsa kuzyn go zabija bo go widzial ale admin nie mogl sie pogodzic z porazka wiec wolal go zbanowac i "ss'y na forum'' zalosne!!! Naucz sie grac!

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#2 dziadzia

dziadzia
  • Użytkownik
  • Reputacja: 34
  • 223 postów
  • Nick w grze:dziadzia [t]

Napisano 12 czerwiec 2014 - 20:48

Spoko Spidi. masz aktywnego od Zlupusa  gdyby Corky nie zrobił Ci ss'ów dostałbyś od mnie bana za aktywnego.

Użytkownik dziadzia edytował ten post 12 czerwiec 2014 - 20:50

#3 WestCoast Customs

WestCoast Customs

Czas na zabawę

• VIP
  • Reputacja: 527
  • 2989 postów

Napisano 12 czerwiec 2014 - 20:52

To jest link, który chciałeś wstawić - http://bany.cs-kopyt...t.php?bid=13180
Sadze jednak, że to nie był Spidi. lecz podszywka. Wcześniejsze bany i ten dzisiejszy dostał na to samo steam_id, a ten od zlopus1g jest na całkowicie inne steam_id. Tyle ode mnie ;)

Użytkownik WestCoast Customs edytował ten post 12 czerwiec 2014 - 20:59

wcc-logo.png

#4 M1sz3L

M1sz3L

Przeciwieństwo Skilla

• Active User
  • Reputacja: 158
  • 1020 postów
  • STEAM_0:0:30193308
  • Nick w grze:M1sz3L - ForeverMore
  • Imię:Michał

Napisano 12 czerwiec 2014 - 20:55

Ale na jakiej podstawie ta skarga, bo nie kumam za bardzo ^.^

Dostałeś Ss'y, i tyle w temacie.

Każdy admin ma prawo zrobić ss'y .

Po to chyba one są c'nie ?

#5 Drew Stratford

Drew Stratford

Ex

• Zasłużony
  • VIP
  • Reputacja: 387
  • 4013 postów

Napisano 12 czerwiec 2014 - 21:14

Chcesz powiedzieć, że przyznajesz się do korzystanie z nielegalnego wspomagacza... ? (ts) ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#6 Bartłomiej Pawlik

Bartłomiej Pawlik
  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • 19 postów

Napisano 12 czerwiec 2014 - 21:28

dziadzia ty sie nie udzielaj bo sam nie jesteś lepszy

Moim zdaniem to Croki jest spoko adminem

#7 Madara./W0w/

Madara./W0w/

[TP] GAMERS2 [TP]

• Użytkownik
  • Reputacja: 209
  • 806 postów
  • 0:0:31004712
  • Nick w grze:-mad4rinh0-
  • Imię:Mateusz

Napisano 12 czerwiec 2014 - 21:34

Dostałeś ss i luz wstawiasz czyste orginalne jest ub ale korzystanie z komunikatorów głosowych podczas gry jest karane tak samo jak wh;)

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#8 Doon

Doon
  • Użytkownik
  • Reputacja: 15
  • 126 postów

Napisano 12 czerwiec 2014 - 22:12

Stop, stop, stop petrus pisal ze mozna używać ts/skype oraz inne komunikatory głosowe lecz jest niedopuszczalne podpowiadanie !

#9 BONUS RPG

BONUS RPG

snupiks opór

• Active User
  • Reputacja: 90
  • 208 postów

Napisano 12 czerwiec 2014 - 22:18

^
Z tego co Spidi napisał jasno wynika, że dostał info od kuzyna, który miał sandały.

Pozdro

Dołączona grafika

#10 WestCoast Customs

WestCoast Customs

Czas na zabawę

• VIP
  • Reputacja: 527
  • 2989 postów

Napisano 13 czerwiec 2014 - 07:28

^
Z tego co Spidi napisał jasno wynika, że dostał info od kuzyna, który miał sandały.
Pozdro

napisał, że kuzyn zabił Corki Romano i dostał ss'y a nie on... Czytanie ze zrozumieniem ;)

wcc-logo.png

#11 Corky Romano

Corky Romano
  • Użytkownik
  • Reputacja: 4
  • 53 postów

Napisano 13 czerwiec 2014 - 17:06

Słuchaj gównie (że tak nazwę dziecko które płacze ciągle...)

Po 1. Ss'y dostałeś za pewną akcję która jest nie możliwa do wykonania bez żadnej pomocy a mianowicie widziałeś typa z szafek na górze mapy, który stał na dole obok lodówki i miał tajsa...

Po 2. Jak już napisałem w temacie o UB będziesz ciągle banowany ode mnie za to że się przyznałeś że ci podpowiadają na ts'ie a ja nie jestem wstanie tego rozróżnic kiedy ci podpowiadają.

Po 3. Brak mi słów jak cię tu określic i twój poziom inteligencji bo placzesz za to że dostałeś ss'y i jeszcze mnie obrażasz? Widzę ciężki twój żywot na kopytko.

Petrus (14 czerwiec 2014 - 10:46):
Kolejne takie wyrażenie = warn

#12 GRINGO

GRINGO

Sir GRINGO

• Zasłużony
  • VIP
  • Reputacja: 869
  • 1399 postów

Napisano 13 czerwiec 2014 - 20:29

Po 1. Ss'y dostałeś za pewną akcję która jest nie możliwa do wykonania bez żadnej pomocy a mianowicie widziałeś typa z szafek na górze mapy, który stał na dole obok lodówki i miał tajsa...

O.o 'nie możliwa' ??

Ty dopiero zaczynasz grać na CoDzie czy jak? Jeśli koleś stał powyżej gracza z tajsonem, to dla Twojej wiadomości widać cień tajsona - z góry wręcz idealnie. A po za tym jest jeszcze coś takiego, jak pokazywanie nicku gracza po najechaniu na niego celownikiem - bo widzę, że pewnie o tym też nie słyszałeś - ile razy to w ten sposób szukało się tajsona po mapce......

Po 2. Jak już napisałem w temacie o UB  będziesz ciągle banowany ode mnie za to że się przyznałeś że ci podpowiadają na ts'ie

(bla bla bla....)

Nie rozumiem czego nie umiesz rozróżnić? Gracza z WH z graczem który dostał info przez ts'a? To jakim cudem masz tego admina? ba, i to na dwóch serverach. 

Tak naprawdę udowodnienie komuś, że dostał info przez ts'a jest prawie niemożliwe - no chyba, że siedzisz z nim na kanale, w co śmiem wątpić. 

Co do tego 3 punktu.... 

(...) i jeszcze mnie obrażasz?

Obraza? o.O To, że w poście napisał "Naucz się grać" ? O to Ci chodzi?
Na pierwszy rzut oka, to widzę większy płacz u Ciebie niż "oskarżającego". Musisz przywyknąć do tego, że na CoDzie grają młodzi gracze, którzy jak widać nie zawsze pogodzić się z decyzją admina. A co do tych decyzji... te ss'y akurat były nie trafioną decyzją. Przypomnę Ci, że najpierw robi sie testy na bity (najlepiej ze 2-3 razy) jeśli wynik jednogłośnie jest negatywny wtedy leci ban z powodem typu "zmień grafikę na 32 bity". Jeśli jednak testy przechodzi pozytywnie, zawsze możesz go poobserwować - polecam komendę [amx_spectate] - admin powinien banować rozważnie, a nie pod wpływem podniesionego ciśnienia przez 1 czy tam 2 akcje.... 

Napisałem co myślałem, a Ty zrobisz z tym co tam uważasz.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

"Bóg wybacza, ja nie"

#13 mazowiecki styl

mazowiecki styl
  • Użytkownik
  • Reputacja: 24
  • 150 postów

Napisano 13 czerwiec 2014 - 20:33

WH nie ma .. Ale ts3.

#14 Corky Romano

Corky Romano
  • Użytkownik
  • Reputacja: 4
  • 53 postów

Napisano 14 czerwiec 2014 - 09:23

Proszę Cię Gringo naucz się czytac ze zrozumieniem i dopiero wypowiadaj się, ok? Widocznie ty jesteś zajebistym adminem i wiesz kiedy typ ma wh a kiedy podpowiadają mu na ts'ie, więc może zdradzisz nam tą technike?

Co do obrazy mojej to w temacie o UB napisał co napisał i next time czytaj wszystko ze zrozumieniem jak to się robiło na lekcji j. polskiego

#15 GRINGO

GRINGO

Sir GRINGO

• Zasłużony
  • VIP
  • Reputacja: 869
  • 1399 postów

Napisano 14 czerwiec 2014 - 10:15

Rozwiń myśl. Nie uważam, żebym źle zrozumiał to co napisałeś. Skoro jednak twierdzisz, że jest inaczej może mi to wyjaśnisz

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

"Bóg wybacza, ja nie"

#16 Petrus

Petrus

Administrator

• Administrator
  • UB Support
  • Reputacja: 2000
  • 12198 postów

Napisano 14 czerwiec 2014 - 10:56

Banuje się jak się jest pewny, a nie po jednej akcji. Należy obserwować co najmniej kilka akcji. Jak już wspomniałem screeny to forma upewnienia się, że ktoś coś ma, a nie sposób na banowanie, a tym bardziej domyślanie się czegoś. Admin ma prawo oczywiście zrobić screeny, ale muszą być do tego podstawy. Może dojdzie do tego, że admin zrobi wszystkim z serwera serię screenów "dla sprawdzenia"?... bez przesady, nie popadajmy już w skrajności.

@Corky Romano, mówisz o obrazach i oczekujesz szacunku. Jak gracz ma Cię szanować skoro walisz takie teksty:

Słuchaj gównie (że tak nazwę dziecko które płacze ciągle...)

Ogarnij się, bo takich zachowań nie toleruję.

@topic

Demko czyste. Odnośnie TS3 to trzeba mieć twarde dowody na taką działalność. Nikt nikomu nie zabrania używać komunikatora do luźnych rozmów, o ile nie zachodzi to już na oszukiwanie.

user_bar.png

podpis_petrus.gif