Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

Skarga na Doctora.

Doctor skarga

• Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 GeneraL*

GeneraL*
  • Użytkownik
  • Reputacja: 21
  • 147 postów
  • gg: 44929663
  • Nick w grze:GeneraL*
  • Imię:Jakub

Napisano 26 maj 2014 - 22:38

Panowie jak już zostało wspomnione GRAMY NA COD NIE NA TP oczywiście cele wykonywać musimy ale mamy na to 2 minuty  w sumie nie zawsze da się wykonać cel .Czasami są sytuacje że naprawdę jest to nie możliwe

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#22 Bartłomiej Pawlik

Bartłomiej Pawlik
  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • 19 postów

Napisano 26 maj 2014 - 22:47

Ja też dostałem kicka za nie wykowanie i się nie ciesze bo to głupie dawać kicka za takie coś lol

#23 Hawk

Hawk
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • Reputacja: 316
  • 809 postów

Napisano 26 maj 2014 - 23:03

No niestety, ale ostatnio wszyscy mają coś na mnie wyje**ne( przepraszam za te obraźliwe słowo i jeśli komuś to nie pasuje, niech nie czyta dalej) Tylko niektóre osoby darzą mnie swoim szacunkiem ;)

Pozdrowienie od Deagle'a.

b_560x95.png

#24 `Kotek ™

`Kotek ™

DD2?

• Użytkownik
  • Reputacja: 33
  • 332 postów
  • Nick w grze:'ZIMAstycznie ;3

Napisano 27 maj 2014 - 06:23

Dołączam się do rozmowy.  Ja też dostałem kicka

tylko że na ratsie i taje ninji poszło się je... 

Posted Image

"Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki"

#25 ๖The Doctor™

๖The Doctor™

Przekleństwomiotny

• Użytkownik
  • Reputacja: 36
  • 273 postów

Napisano 27 maj 2014 - 07:31

Jak sie upomian któryś raz i nie pomaga to co mam zrobić. Cały team czeka bo 3 osoby się ganiają -,-
A ty hawk nie przesadzaj bo tak jak powiedzialem nie dostales kicka na wejscie tylko po moich dlugich wypocinach na @@. A taka sytuacja jak tynopisujesz była pojedyńcza i szkoda że nie nagrało się demko.
Ale jeśli chcecie to mogę wgl. Za cele nie upomianć. Tylko potem bedziecie pisać skargi, że tego nie robię.

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

#26 `Fucktycznie^

`Fucktycznie^
  • Active User
  • Reputacja: 253
  • 1416 postów
  • mam
  • Nick w grze:(...)
  • Imię:No Name

Napisano 27 maj 2014 - 13:54

Poprostu jak zaczyna sie runda nasyępna to napisz, że ma ostatnia szanse bo inaczej kick ! Bo jak wiemy w cod chdzi o nabijanie lvl'i, których dostajemy więcej za zabicie kogoś, niz za podloze nie paki ! 

Dołączona grafika

#27 PoinT

PoinT
  • Użytkownik
  • Reputacja: 14
  • 112 postów
  • Nick w grze:KimZoneX
  • Imię:Piotrek

Napisano 27 maj 2014 - 14:15

Panowie nie ma co kłócić się o bzdure- bo tak można nazwać podstawę tej skargi. Nie wiem jakie są zasady serwera cod ale bez przesady. Jestem osobiście za TheDoctorem. On jest adminem i to on decyduje czy gracz dostanie kicka czy nie. Poza tym nie ma żadnych dowodów,dzięki którym możemy dojść do prawdy obiektywnej. Dla mnie do zamknięcia z powodu braku dowodów- dalsza dyskusja nie ma sensu.
Doktor po prostu musi być bardziej liberalny, i dawać mniej kicków za nie wykonywanie celów mapy na serwerze w którym to nie jest najważniejszą rzeczą.
Dziękuję za uwagę

#28 Hawk

Hawk
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 809 postów

Napisano 27 maj 2014 - 14:29

Jak tak można oszukiwać? Długie wypociny? Ty, chyba jesteś niespełna rozumu. Nie napisałeś do mnie ani razu. Same staty mówią, że zagrałem tylko 2 rundy(  siedem killi, jeden dead) Dedłem i kick. No bez "jaj".

b_560x95.png

#29 Kamil <3

Kamil <3
  • Active User
  • Reputacja: 43
  • 859 postów

Napisano 27 maj 2014 - 14:51

Doctor , jeśli upominasz wszystkich , a wszedł sobie nowy gracz to najpierw powinieneś mu napisać ,żeby zaczął robić cele. COD to nie TP , cele można robić , ale jak został sam na sześciu to bez przesady , usłyszą ,że plantuj , leci HE i koniec..
Jeszcze powiedz , że Ty byś na pałe wyleciał i zaczął strzelac.. A ponad minuta do końca to sporo czasu.
Powinieneś go ostrzec ,a nie kick od razu...
Pozdro.

Zapraszam na mój kanał YT: https://www.youtube....YKiSpa1Q6PbuU4w

#30 ๖The Doctor™

๖The Doctor™

Przekleństwomiotny

• Użytkownik
  • Reputacja: 36
  • 273 postów

Napisano 27 maj 2014 - 15:46

Doctor , jeśli upominasz wszystkich , a wszedł sobie nowy gracz to najpierw powinieneś mu napisać ,żeby zaczął robić cele. COD to nie TP , cele można robić , ale jak został sam na sześciu to bez przesady , usłyszą ,że plantuj , leci HE i koniec..
Jeszcze powiedz , że Ty byś na pałe wyleciał i zaczął strzelac.. A ponad minuta do końca to sporo czasu.
Powinieneś go ostrzec ,a nie kick od razu...
Pozdro.

Po pierwsze nie będzie mnie upominała osoba, która nie zna regulaminu.
Po drugie ostrzegałem.
Po trzecie to pierwsza sytuacja kiedy kogoś karam na tym serwię więc mowienie mi ze robie to za czesto jest błędne.

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

#31 Doon

Doon
  • Użytkownik
  • Reputacja: 15
  • 126 postów

Napisano 27 maj 2014 - 16:01

Ja nwm o co wy macie problem... To tylko kick, nie ban ... Moim zdaniem Doctor mial racje... pisal kilka razy aby wykonywac cele,a gran nic tylko kampil, no moze cos tam przeszedl z miejsca na miejsce ale czego sie bac na tajsie ? o.O 

#32 Hawk

Hawk
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 809 postów

Napisano 27 maj 2014 - 16:10

Ja kampiłem? Pisał kilka razy? Kampić to Ty możesz. Pisał kilka razy? Śmieszne. Mówię, że nawet ostrzeżenia nie widziałem... a czas rundy nie wynosił poniżej 30 sek...

b_560x95.png

#33 Doon

Doon
  • Użytkownik
  • Reputacja: 15
  • 126 postów

Napisano 27 maj 2014 - 16:14

2. Realizujemy cele map.

Mógłbym wiedziec jaka jest kara za niewykonywanie?

Grank on pisal na y@@ ... zrozum ... poza tym ile ty masz lat, bo zeby klucic sie, ze sie tak wyraze "o byle gowno" to sory ale jest to niepoważne ...

@EDIT

Użytkownik Doon edytował ten post 27 maj 2014 - 16:16

#34 WestCoast Customs

WestCoast Customs

Czas na zabawę

• VIP
  • Reputacja: 527
  • 2989 postów

Napisano 27 maj 2014 - 16:52

Ja proponuje skończyć bezsensowne dyskusje i poczekać na Petrus'a ;)
Za dalsze niepotrzebne komentarze mogą posypać się warny ;)

wcc-logo.png

#35 Byastil

Byastil

I got sticks like Call of Duty

• Active User
  • Reputacja: 153
  • 840 postów

Napisano 27 maj 2014 - 18:01

Pozwólcie że sie tu też zapisze: 

@Doktor trochę Przesada Mimo, że nie wykonuje celów Może Ma Powody ?! 1 Hp ? Rozmawia z Kimś ??? Boi sie że BASTIL go zabije ?!!! :D 

@Hawk Ok Rozumiem ale to tylko kick lub ( Straciłeś jakiś dobry perk albo exp ) ale?! to tylko kick ! a nie ban na 5-30min 

Koniec sporu Chłopaki PO sprawie ! :D 

4e01260c0_qnsxxnw.png

#36 Hawk

Hawk
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 809 postów

Napisano 27 maj 2014 - 19:08

My nie mamy sporu, mi chodzi tylko o to, że dostał bezsensownego kicka. Nie mam zamiaru jak to napisał Doctor się "pluć" ;) Nikogo nie darze urazą :) Myślę, że temat do zamknięcia.

@Doon, myślę, że więcej niż Ty.

Pozdrawiam..

b_560x95.png

#37 gula111

gula111
  • Użytkownik
  • Reputacja: 7
  • 61 postów

Napisano 28 maj 2014 - 12:49

wiele razy nie robiles celow wiec nie rozumiem po co sie plujesz tajson wielkie mi halo rob cele to bd ok bana nie dostales weic uwazam ze nie ma o czym gadac

Dołączona grafika

#38 Petrus

Petrus

Administrator

• Administrator
  • UB Support
  • Reputacja: 2011
  • 12205 postów

Napisano 28 maj 2014 - 16:16

@๖The Doctor™, raczej staraj się upominać, nie karać. To nie jest jakieś straszne przewinienie, szczególnie, że jest to serwer typu FFA, gdzie nie jest konieczne wykonywanie celów mapy. Z drugiej strony regulamin nakazuje wypełnianie celi, jednak należy do tego podchodzić z umiarem na tego typu serwerze. Kickuj/banuj tylko w wyjątkowych sytuacjach, gdzie gracz wykazuje całkowity brak 'ogaru'.

Pamiętaj również, że na serwerze grają przeważnie gracze NS oraz dzieci i nie koniecznie znają zasady gry w CS, a po prostu chcą sobie pograć.

Podsumowując staraj się pilnować porządku, ale czasem trzeba zachować dystans.

ps. Nie widuję Cię na GG. Zapraszam częściej.

user_bar.png

podpis_petrus.gif

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Doctor, skarga