Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Hawk

Skarga na Doctora.

37 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu jak zaczyna sie runda nasyępna to napisz, że ma ostatnia szanse bo inaczej kick ! Bo jak wiemy w cod chdzi o nabijanie lvl'i, których dostajemy więcej za zabicie kogoś, niz za podloze nie paki ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co kłócić się o bzdure- bo tak można nazwać podstawę tej skargi. Nie wiem jakie są zasady serwera cod ale bez przesady. Jestem osobiście za TheDoctorem. On jest adminem i to on decyduje czy gracz dostanie kicka czy nie. Poza tym nie ma żadnych dowodów,dzięki którym możemy dojść do prawdy obiektywnej. Dla mnie do zamknięcia z powodu braku dowodów- dalsza dyskusja nie ma sensu.

Doktor po prostu musi być bardziej liberalny, i dawać mniej kicków za nie wykonywanie celów mapy na serwerze w którym to nie jest najważniejszą rzeczą.

Dziękuję za uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak można oszukiwać? Długie wypociny? Ty, chyba jesteś niespełna rozumu. Nie napisałeś do mnie ani razu. Same staty mówią, że zagrałem tylko 2 rundy(  siedem killi, jeden dead) Dedłem i kick. No bez "jaj".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doctor , jeśli upominasz wszystkich , a wszedł sobie nowy gracz to najpierw powinieneś mu napisać ,żeby zaczął robić cele. COD to nie TP , cele można robić , ale jak został sam na sześciu to bez przesady , usłyszą ,że plantuj , leci HE i koniec..

Jeszcze powiedz , że Ty byś na pałe wyleciał i zaczął strzelac.. A ponad minuta do końca to sporo czasu.

Powinieneś go ostrzec ,a nie kick od razu...

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doctor , jeśli upominasz wszystkich , a wszedł sobie nowy gracz to najpierw powinieneś mu napisać ,żeby zaczął robić cele. COD to nie TP , cele można robić , ale jak został sam na sześciu to bez przesady , usłyszą ,że plantuj , leci HE i koniec..

Jeszcze powiedz , że Ty byś na pałe wyleciał i zaczął strzelac.. A ponad minuta do końca to sporo czasu.

Powinieneś go ostrzec ,a nie kick od razu...

Pozdro.

Po pierwsze nie będzie mnie upominała osoba, która nie zna regulaminu.

Po drugie ostrzegałem.

Po trzecie to pierwsza sytuacja kiedy kogoś karam na tym serwię więc mowienie mi ze robie to za czesto jest błędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nwm o co wy macie problem... To tylko kick, nie ban ... Moim zdaniem Doctor mial racje... pisal kilka razy aby wykonywac cele,a gran nic tylko kampil, no moze cos tam przeszedl z miejsca na miejsce ale czego sie bac na tajsie ? o.O 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja kampiłem? Pisał kilka razy? Kampić to Ty możesz. Pisał kilka razy? Śmieszne. Mówię, że nawet ostrzeżenia nie widziałem... a czas rundy nie wynosił poniżej 30 sek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Realizujemy cele map.

Mógłbym wiedziec jaka jest kara za niewykonywanie?

 

Grank on pisal na y@@ ... zrozum ... poza tym ile ty masz lat, bo zeby klucic sie, ze sie tak wyraze "o byle gowno" to sory ale jest to niepoważne ...

 

@EDIT

Edytowane przez Doon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że sie tu też zapisze: 

 

@Doktor trochę Przesada Mimo, że nie wykonuje celów Może Ma Powody ?! 1 Hp ? Rozmawia z Kimś ??? Boi sie że BASTIL go zabije ?!!! :D 

 

@Hawk Ok Rozumiem ale to tylko kick lub ( Straciłeś jakiś dobry perk albo exp ) ale?! to tylko kick ! a nie ban na 5-30min 

 

Koniec sporu Chłopaki PO sprawie ! :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My nie mamy sporu, mi chodzi tylko o to, że dostał bezsensownego kicka. Nie mam zamiaru jak to napisał Doctor się "pluć" ;) Nikogo nie darze urazą :) Myślę, że temat do zamknięcia.

 

@Doon, myślę, że więcej niż Ty.

 

Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

wiele razy nie robiles celow wiec nie rozumiem po co sie plujesz tajson wielkie mi halo rob cele to bd ok bana nie dostales weic uwazam ze nie ma o czym gadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@๖The Doctor™, raczej staraj się upominać, nie karać. To nie jest jakieś straszne przewinienie, szczególnie, że jest to serwer typu FFA, gdzie nie jest konieczne wykonywanie celów mapy. Z drugiej strony regulamin nakazuje wypełnianie celi, jednak należy do tego podchodzić z umiarem na tego typu serwerze. Kickuj/banuj tylko w wyjątkowych sytuacjach, gdzie gracz wykazuje całkowity brak 'ogaru'.

Pamiętaj również, że na serwerze grają przeważnie gracze NS oraz dzieci i nie koniecznie znają zasady gry w CS, a po prostu chcą sobie pograć.

 

Podsumowując staraj się pilnować porządku, ale czasem trzeba zachować dystans.

 

ps. Nie widuję Cię na GG. Zapraszam częściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×