Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Hawk

Skarga na Doctora.

37 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na:Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry):GranHawk
3. Nick oskarżanego (z gry):TheDoctor
4. Dokładna data (dzień+godzina):26 maja,16:37
5. Mapa:de_eldorado
6. IP oskarżonego:46.112.204.149:27005
7. Steam ID oskarżonego:STEAM_0:1:35158947
8. Dowód przewinienia:Brak
9. Dodatkowy opis:Kick"Wykonuj cele mapy!" No bardzo ciekawe. To jest już tak denerwujące, wystarczy, że już padnie a czas rundy wynosi np. 1:10 i już pisze cele. Pozostałem sam na 5-6 a czas rundy nawet nie był poniżej 30 sekund. Zabiłem 2-3? Padłem. Zaczęła się runda i kick"Wykonuj cele mapy!" No bez przesady. Nie dość, że straciłem Tajsona, a dopiero co zacząłem grać, aż się odechciewa.

 

Pozdrawiam...

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo upominałeś? Mnie na pewno nie. Kicka dostałem zaledwie po dwóch rundach gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem ogólnie. Chyba z 5 razy. Dostałeś za cele bo ich nie robiłeś. Bana nie dostałeś więc nie rozumiem o co ci chodzi. I zarobiłeś za 2 czy 3 nie robieniu. Quan potwierdzi.

Edytowane przez ๖The Doctor™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, bądź tu mądry. Jesteś sam na 5-6 graczy, mam jeszcze około 40-1min rundy gry i "leć" cele rób...

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty słuchasz graczy? Sam powinieneś ocenić sytuację :o

Skoro jest jak pisał, że został sam na 5-6 i miał czas to jakie to jest nie wykonywanie celów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To Ty słuchasz graczy? Sam powinieneś ocenić sytuację :o

Skoro jest jak pisał, że został sam na 5-6 i miał czas to jakie to jest nie wykonywanie celów?

Oprócz tego, że mi pisali to widziałem. Bez przesady, trzeba ufać graczom ale z dystansem. W tym przypadku mieli rację. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Jeśli się nie mylę, to właśnie Ty byłeś nawet w tych 6 graczach co zostali na mnie. I ciekawy jestem kto pisał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy było tak że admin (nie wiem czy akurat Doctor) pisał do cb Hawk zebyś robił cele mapy to teraz nie spinaj na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz ma czas na podłożenie paki, moze nawet w ostatnich sekundach podłożyc ! Próbował paru wybic, żeby spokojnie plantowac,a jak wiemy tajs ma 1 hp, więc wystarczy, że ktoś rzuci granata na bs i juz po nim , nie musiales go wywalac -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co? Ciekawe. Niech się jakiś inny admin wypowie, zaraz będzie, że ja ani razu paki nie podkładałem, albo nie rozbrajałem. Ty w szczególności najlepiej wiesz, gdy widzę cię raz na nie wiem ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto w tej skardze ma racje bo mnie przy tym nie było ,ale upominać się o cele czasami wypada. Oczywiście nie jak jest jeszcze  minuta do końca rundy tylko wtedy , kiedy widzimy ,że tt się obija i nie spieszy się do pójścia po pakę .  Od graczy COD nie powinno się nie wiadomo jak wymagać celów mapy bo na tym serwerze nie oto głównie chodzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby było wtedy HLTV. Raczej demka nie będzie, chyba, że ktoś nagrywał mapkę ;)

 

@edit: Ostatni coś się dzieje z HLTV i zdarza się, że pół dnia jest nagrane, a następne już gdzieś zanika..

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe... spoko jesteś admin jebłeś na początku.... ale jeżeli ktoś jest vs.+3 to bez przesady jak gra na słuchawkach to ogarnie i widzisz że siedzi nasłuchuje innych, a nie siedzi  z celownikiem w 1miejscu albo pali głupa na respie... a w szczególności że jest to !!!COD!!!  a  że jak pisał miał perka który zostawia mu tylko 1HP to tym bardziej musi uważać, sam po sobie wiem że w!@$$%a patrzenie na kogoś kto chce ugrać zamiast umrzeć i dać pograć innym..., ale spięte poślady i czekamy tę minetkę i ciach następna runda,  a nie że lamusy w TT kampią a admin karze 1 osobę... co jak co ale Hawk nie rozbija namiotu na respie... +-ogar to jest tylko COD..... 

 

@edit skarga skargą sczerze mało zasłużona ale może się przyda że cod to cod a nie tp czy !@#$ dzikie węże

Edytowane przez Mateuszek;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Panowie jak już zostało wspomnione GRAMY NA COD NIE NA TP oczywiście cele wykonywać musimy ale mamy na to 2 minuty  w sumie nie zawsze da się wykonać cel .Czasami są sytuacje że naprawdę jest to nie możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale ostatnio wszyscy mają coś na mnie wyje**ne( przepraszam za te obraźliwe słowo i jeśli komuś to nie pasuje, niech nie czyta dalej) Tylko niektóre osoby darzą mnie swoim szacunkiem ;)

 

Pozdrowienie od Deagle'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do rozmowy.  Ja też dostałem kicka

tylko że na ratsie i taje ninji poszło się je... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie upomian któryś raz i nie pomaga to co mam zrobić. Cały team czeka bo 3 osoby się ganiają -,-

A ty hawk nie przesadzaj bo tak jak powiedzialem nie dostales kicka na wejscie tylko po moich dlugich wypocinach na @@. A taka sytuacja jak tynopisujesz była pojedyńcza i szkoda że nie nagrało się demko.

Ale jeśli chcecie to mogę wgl. Za cele nie upomianć. Tylko potem bedziecie pisać skargi, że tego nie robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×