Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Baku:S

Gula i Kamilowski

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin    Admin : gula      i   ~KamilkOvsky;]   
2. Nick oskarżyciela (z gry): Baku:S
3. Nick oskarżanego (z gry):  gula   i  ~KamilkOvsky;]
4. Dokładna data (dzień+godzina):   Przed chwilą
5. Mapa: de_dust2
6. IP oskarżonego: ----
7. Steam ID oskarżonego     gula - STEAM_0:0:200008       ~KamilkOvsky;] - STEAM_0:1:69722577
8. Dowód przewinienia: http://speedy.sh/Yj3mj/Pulpit.rar
9. Dodatkowy opis:  To co wy robicie jest żałosne. Jesteście w przeciwnych teamach ,a nie strzelacie do siebie tylko chodzicie razem i nawzajem się chronicie .  Kto jak kto ale admin powinien grać uczciwie .

 

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Jak dla mnie ostrzeżenie + utrata admina na okres tygodnia

Kara musi być to jest śmieszne... + Info Skype/Ts3? Bo napewno na czacie sobie nie pisali czyli to się równa już porzadna Kara...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie podlega to pod regulamin serwerowni, lecz jest to związane z nie wykonywaniem celów mapy, gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morsik ale Gadanie TS3/Skype bodajże jest zakazane i ban do 3 godzin ;0 Więc napewno musieli przez coś gadać żeby ustalać że się nie biją itp.

UP@ Ma rację... No ale wiesz Większość osób z Cod to też dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

utrata admina na okres tygodnia

 

haha  Spadłem z krzesła

 

No tak jest jak grają tacy na serwie co jak co ale to jest wkur*****e jak masz deda i musisz patrzeć na to co oni odpierda***ą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

admin powinien byc przykladem dla innych graczy a nie odstawiac takie sceny.. Odebrac admina i nie bawic sie w jakies upomnienia czy cos podobenego...



aa co do wieku gracza skladajacego podanie na admina powinien byc min. 18lat a nie jak juz widzialem 17latek i juz adminem. Gralem na wielu serverach i nie na jednym forum bylem... na niektorych serverach dostaje sie admina od 21lat i to jest osoba odpowiedzialna i nie ma wtedy takich scen przynajmniej sie nie spotaklem zeby jakas starsza osoba cos glupiego odwalila majac admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to skarga jest słusznie uzasadniona.

Admin powinien wykonywać to, co do niego należy.... i to właśnie On powinien takie zachowanie likwidować, a nie jeszcze samemu się w takie coś bawić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas gry admin dziadzia [t] ostrzegł mnie że za gadania na skype ts3 itd. jest ban na zawsze czyli sprawa wyjaśniona :P

ps. kamil jesteś spoko nic do cb nie mam wręcz przeciwnie polubiłem cie podczas gry i ostrzegałem cie na skypie że za gadanie podczas gry jest ban ty to zlekceważyłeś a szkoda...

Edytowane przez Mezio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ostrzegł mnie że za gadania na skype ts3 itd. jest ban na zawsze



To chyab to powiedzial, zebys juz więcej tak nie zrobil . Perma za info na ts czy skype ??  Bez przesady !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po jakiego im skype i inne duperele jak mają u@ ..... Ostrzeżonko małe wystarczy moim zdaniem. Choć nie ukrywam lepsze to co robią niż nabijanie lvl sobie nawzajem xD

 

Co do wieku to nie wiem po co to mieszać, ja też lubie się czasem na serwie powydurniać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Brawo panowie, brawo! Nie spodziewałem się tego. No dobra rozumiem można poodwalać, ale żeby tak? Jeśli dobrze pamiętam, zostałem sam na sam z Generałem i spytałem się czy na kosy i gdy wyrzuciliśmy bronie od razu slay od Guli  dla nas dwóch, następnie ostrzegł mnie, że za takie zabawy ban i , że to nie awp. No ciekawe co teraz...

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa co do wieku gracza skladajacego podanie na admina powinien byc min. 18lat a nie jak juz widzialem 17latek i juz adminem. Gralem na wielu serverach i nie na jednym forum bylem... na niektorych serverach dostaje sie admina od 21lat i to jest osoba odpowiedzialna i nie ma wtedy takich scen przynajmniej sie nie spotaklem zeby jakas starsza osoba cos glupiego odwalila majac admina.

Powiem ci tak. Nie jeden 18+ zachowuje się jak dziecko. nie raz jest tak że 15 latek ma lepszą dyscyplinę. Wiek nie ma znaczenia tylko osobowość, jakim się jest.

Ale dobra co do tematu to troche przesadzacie z tą utratą admina ;d

Wystarczy ostrzeżenie i tyle. Powinno poskutkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. Kto się nie lubi powydurniać :P gula i kamil to dobrzy admini i upomnienie będzie w sam raz. 

A co do wieku to przeciez nie on decytuje o zachowaniu. Ma wpływ ale nie duży. Nawet 14 latek potrafi ogarnąć jeśli chce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

rozmawiac rozmawialem ale nic w regulaminie o tym nie ma



poweim tak kare moge przyjac nawet moge zostac pozbawiony admina spoko rozumiem ale zeby potem nie bylo plakania ze adminow nie ma i cziter gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bawiliśmy się i rozmawialiśmy , ale w regulaminie o tym nic nie pisze. Gra bez śmiania nic nie warta ;P. Moge admina stracić , ale potem nie płakać ,że za mało adminów a za dużo cheaterów.

Pozdroo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takiego drobiazgu taki problem robicie bez przesady :D ale przyznam admin powinien być przykładem lecz to była ich pierwsza zabawa więc powinno skończyć się na ostrzeżeniu , gdy to się powtórzy dopiero powinni zostać ukarani :)

Takie jest moje zdanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie gra to gra ale bez przesady...

 

Jak chcecie okey wbije się z kolegami na Coda Info Będzie lecieć Ostre bo ja np bd sobie na Specie i bd im wszystko mówił, jak zostaną sami i 2 minuty do końca rundy będą sobie chodzić po mapie. 

Przesada Nattowe ma Rację wszyscy w Kamila podaniu pisali dojrzały ( widać jak bardzo ) 

 Gdybym się tak bawił z kolegami ban poszedł by równo na około 3 godzin... Admin bawi się z Adminem = Utrata graczy pomyślcie to jest śmieszne, wręcz żałosne. Dla mnie utrata Admina i za tydzień może składać Podanie. Wiem jedno gdybym ja miał Admina to prawdopodobnie bym go utracił... Nie obchodzi mnie że bd pisać że ma Staż na forum i napewno jest dojrzały... Nie pokazał tego w grze ;) Tyle Od mojej skromnej osoby. Powtarzam Odebrać Admina za takie wybryki...

Edytowane przez NeVeas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsultowanie na TS i tp.jest zakazane z tego co mi wiadomo(Panowie ja też gram z kolegą na serwerze i jakoś nikt na nikogo nie jest zły jak zginie) Gula a pamiętasz jak dostałem kicka za to że nie zdążyłem dolecieć  z kosą a teraz sam robisz gorsze "cuda"

 

Edytowane przez GeneraL*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moge admina stracić , ale potem nie płakać ,że za mało adminów a za dużo cheaterów.

poweim tak kare moge przyjac nawet moge zostac pozbawiony admina

 

Nie przesadzajmy. Pamiętajcie, że nikomu łaski nie robicie, więc takie teksty są raczej nie na miejscu.

 

@topic

Wykrywanie oraz banowanie za korzystanie z TS3/vt/skype it. jest trudne. Jeżeli tak jak w tym przypadku gracze się przyznają to należy jeszcze ustalić, czy była to luźna rozmowa, czy typowe podpowiadanie. Nikt nikomu nie zabrania rozmowy, nawet na serwerze publicznym, o ile ktoś nie posuwa się o krok dalej i nie podpowiada.

Pamiętajcie, że Wy macie pilnować regulaminu, a nie przyczyniać się do rozwoju chaosu na serwerze!

 

odnośnie regulaminów to w regulaminie admina jest wykaz banów za podpowiadanie, tyczy się to również podpowiadania z użyciem, programów głosowych. Dodam, że na portalach typu AC podpowiadanie na TS3 jest traktowane jak normalne cheatowanie.

 

Dodałem do regulaminu serwera, aby na przyszłość nie było nieporozumień:

16. Zakaz podpowiadania w grze za pomocą programów głosowych oraz komunikatorów.

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10435-regulamin-serwerów-publicznych/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×