Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
steelseries

reset

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

proponowałbym częstsze resety ze względu na to że niektórzy gracze mają ponad 100 lvl i  nowym graczom  odechciewa sie grać i szybko sie zniechęcają i serwer w niektórych momentach świeci pustkami np jak wejdzie general to ludzi zaczynają wychodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

lol, nie zaobserwowałem tego. GeneraL to jakiś nowy Flash, czy co? Bez przesady. A jak się nie mylę reset był miesiąc temu, czy może trochę więcej. Codziennie widzę jakiś nowy nick na serwie. Fajnie się z nimi gra i wcale nie jęczą. Może Ty masz takie problemy? :)  Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

haha resety częstsze ?

Nie po to Petrus zwiększał exsp żeby robić resety co miesiąc co do gracza @GeneraL* to on po prostu dobrze gra i to widać bo nie gra na premce jak wspomniany @Flash poza tym jak się trafi dobry perk np 1/1awp czy m4 swatu to można jechać każdego bez względu na lv,hp. 

Dodam jeszcze że największy lv na serwerze od startu CODa było chyba 200 jak się nie mylę @GRINGO a max lv to 401 więc się pytam jak w miesiąc ktoś ma nabić ten 401lv ???

Z tond moje stanowcze NIE na resety częstsze i ogólnie na reset w najbliższym czasie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

Dodam jeszcze że największy lv na serwerze od startu CODa było chyba 200 jak się nie mylę @GRINGO a max lv to 401 więc się pytam jak w miesiąc ktoś ma nabić ten 401lv ??? Z tond moje stanowcze NIE na resety częstsze i ogólnie na reset w najbliższym czasie.

 

 

Również zgadzam się z Meziem :D zbyt czeste resety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie chce warna ale :  Czy sie Poje**   Jak takie Resety by były co Miesiąc na COD By Nikt nie Grał ! + Jeśli ci coś nie odpowiada Zawsze Możesz Kupic sobie EXP !!! 

Edytowane przez Cwaniaczeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że na NIE, serwer CoD po to jest żeby wbijać LVLe tak jak w np. mmorpg, im dłużej siedzisz tym masz większy LVL, a jak nie masz czasu i cierpliwości to zapodaj PLNy na EXPa, czy VIPa a z tego żyje serwerownia i kółeczko się zamyka, tak to można ująć.... A to że część ludzi >12lat grają tylko na modach i nawet nie znają podstawowych map, czy co kolwiek, i nie potrafią grać w normalny sposób (esl,mix,team, nawet ffa :D) to im się nie dziwie że nie potrafią ogarnąć wyższych LVLi...

Co do Flash'a, na normalnych klasach i tak by rozje**ł 9/10 ludzi z serwera, premka to tylko udogodnienie, umiejętności to co innego :*

Uproszczając, kupcie sobie maść na ból dupy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

NIE NIE NIE NIEEEE.... Chłopie ogarnij się co z tego że mają po 100 lvl. To jest COD . Tak na marginesie jak umiesz dobrze grać to nabijesz też coś do 100 ja jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniałem została wykupiona reklama na COD. Jeżeli jest ktoś chętny do pomocy w zakupie kolejnej reklamy lub dodatkowej, gdzie indziej (obecna na Wiaderko) to zapraszam.

 

Reset na razie odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×