Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pro19Boszcz10

Turniej.

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie to napisać, dlatego postanowiłem wybrac miejsce gdzie zazwyczaj jest rozgrywany turniej czyli na serwerze do mixów.
A więc moja propozycja jest nastepująca:

Nie sądzicie, że można było by odpalić jakis turniej, np: 2on2 badz 5on5 ? Sądzę, że zdołało by to pomóć jeszcze nawet serwerowni gdyż ostatnio szukałem jakiegoś turnieju na dużej ilości forach CS'a i nie znalazłem żadnego. Nie wiem czy jest to po prostu brak czasu.
Dlatego moja propozycja jest następująca:
Co wy na to aby odpalić jakiś turniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle prawie nikt nie weźmie udziału w turnieju, początek będzie wielkie zainteresowanie a co później będzie wiadomo nikt nie będzie grać. Było już od **** podobnych propozycji i nic z tego nie wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mój cudowny steam po półtorej roku się obudził i znów mogę grać przez niego w csa <3
Także zgłaszam się do drużyny, ale tylko 5on5, 3on3 wg mnie jest bez sensu.
Takie małe "ale"- skoro proponujesz taki turniej, to chyba jakieś nagrody powinieneś zasponsorować :P
Anyway, jak coś to kontakt w temacie/pw/steam.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje tylko aby petrus cos pomyslal nad tym aby stworzyc turniej nawet 5on5 ;)

A nograda nawet jesli nie ma serwerownia kasy na kupienie nagros to mozna cos pomyslec w temacie admin vip... Oczywiscie narzucam tylko pomysl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie turniej nie przejdzie, ale nie martwcie się. Takie turnieje są organizowane co jakiś czas. Wszystkiego dowiecie się w dziale z turniejami, jeżeli tak owy ruszy.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×