Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Byastil

Skarga na RobsonPL

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin : RobsonPL

2. Nick oskarżyciela (z gry): Bastil <3 
3. Nick oskarżanego (z gry):RobsonPL
4. Dokładna data (dzień+godzina): 4.5.14 17:44
5. Mapa: Rats_1337 
6. IP oskarżonego: 81.15.131.28 '
7. Steam ID oskarżonego: ' VALVE_0 : 4 : 1525675764 '
8. Dowód przewinienia: http://s6.ifotos.pl/img/LOLLLLJPG_enxxwex.JPG
9. Dodatkowy opis:  
 
Weźcie nie piszcie ze to tylko na 30 min  

po 3. Nie znasz Regulaminu Ponieważ:   Najpierw należy ostrzec gracza, że łamie regulamin. Ban to ostateczność.

 

po 4. Gran może potwierdzić że Pisałem tylko :  "Jak on ma Admina jak ma bana ?"

   

 

Edytowane przez Cwaniaczeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przy tym nie było lecz jeśli masz powód "swoje poglądy zostaw dla siebie" to cos narobileś ;) a tak poza tym piszesz że nie ostrzegło to racja twoja powinien ostrzec lub kicka z takim powodem ban w ostateczności lecz jak przeklinałeś to ban może byłby słuszny

 

Jeśli chodzi o jego bana to sprawa była poruszana w jego podaniu o admina jeśli petrus dał mu admina to mu to zapewne "ZWISAŁO" 

 

POZDRAWIAM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robson wszedł dał bana i poszedł. Bastil i ja byliśmy już nie żywi, a ja się spytałem jego, czy Robson ma admina, a Bastil odpowiedział tak i potem dodał: "Jak on ma Admina jak ma bana ?" i za 5-10 sekund ban.."Poglądy zachowaj dla siebie". O co tu biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak On Regulaminu na Oczy nie widział wiec ? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

7. Steam ID oskarżonego: ' VALVE_0 : 4 : 1525675764 '

mogę się mylić ale czy to nie NS ? a admin musi grac na STEAM !!! Robson chyba wylecisz szybciej niż wleciałeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Cwaniaczeek, dnia 04 Maj 2014 - 18:02, napisał: 7. Steam ID oskarżonego: ' VALVE_0 : 4 : 1525675764 ' mogę się mylić ale czy to nie NS ? a admin musi grac na STEAM !!! Robson chyba wylecisz szybciej niż wleciałeś

 

 

tylko że to jest ID Cwaniaczka....

 

Robson niech się wypowie, i przydał by się dowód rozmowy Waszej a nie tylko wycinek bana....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mezio Wzór jest źle uzupełniony, gra na Steamie, logi potwierdzają.

Jeśli rozmowa była jak byliście martwi to podajże jeśli było HLTV to tam to będzie [jeśli say] ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeżeli Cwaniaczek pisze jak naprawdę było to Robson nie zbyt fajnie postąpił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

no no Robson na sam start taka wtopa ale nic tak jest jak sie daje adma osobie z aktywnym banem na serwie ale to byla decyzja Petrusa Robson jak dla mnie drobnego i nic znaczacego admina COD jeszcze jeden taki blad i powinien stracic adma ale to tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Nie]stety nie ma demka z tej godziny, a co za tym idzie nie ma żadnych dowodów na przewinienie bo to co na SS można zobaczyć też w amxbans... Na przyszłość trzeba jakoś udokumentować przewinienie bo tak naprawde to z powodu bana można wywnioskować wiele sytuacji.  Jak już @Petrus dał szansę to jakoś trzeba już przymknąć oko, mam jednak nadzieję, że inne NSy zbanowane nie złożą lada dzień podania.
nie wiem czemu teraz atakujesz Jego ban jak w podaniu wyraźnie chciałeś, aby dostał tą szanse ^.-

Brak dowodów -> skarga jak dla mnie bezpodstawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie pokazujesz na serwerze jak Cię dręczy, że mam admina. Serwerownia należy do Petrusa, dał mi szansę adminowania i jej nie zmarnuje, a że się z jego zdaniem nie zgadzasz, to Twoja sprawa, ale nie będę tolerował Twoich wywodów na temat mojej posady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@, powinieneś najpierw ostrzec gracza, szczególnie że nie popełnił żadnego wykroczenia, że to np. nie jego sprawa. Pamiętaj, że adminowi nie wszystko wolno.

 

@, nie prowokuj i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×