Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BONUS RPG

Skarga na BartaZ

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
1. Skarga na: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry): sNOoPx
3. Nick oskarżanego (z gry): BartaZ
4. Dokładna data: 16:55 28.04.2014
5. Mapa: de_tuscan
6. IP oskarżonego: SID starczy
7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:1:24632679
8. Dowód przewinienia: patrz pkt. 9
9. Dodatkowy opis: A więc tak. Gracz na serwerze z nickiem "wino" na moje oko za szybko strzelał, mógł mieć wh. Napisałem na u@ żeby ktoś go sprawdził, a BartaZ, że zacytuję, odpisuje "steam". Żadna nowość i nie od dziś wiadomo, że nie jeden delikwent na steamie czitował i był banowany, odpisałem więc "i chuj?", gdyż na głupią odpowiedź nie da się mądrze odpowiedzieć. Chwilę po tym:
 

 
[cs-kopytko.pl] ==========================================
[cs-kopytko.pl] Zostales wykopany przez BartaZ
[cs-kopytko.pl] Powod: "Wyzwiska/Obraza"
[cs-kopytko.pl] Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to na http://cs-kopytko.pl
[cs-kopytko.pl] Zapraszam na www.cs-kopytko.pl
[cs-kopytko.pl] ==========================================

Po 1. Nie chodzi mi o to że to tylko kick, chodzi o udowodnienie BartaZowi jego błędu i pouczenie go przez adminów wyższych rangą.
Po 2. Wyzwiska/ obraza? Really?
Po 3. Chociażby Twój kolega sOOn., steamowiec, a jednak czitował. Co Ty na to?

Reasumując, BartaZ, nie obraziłbym się, gdybyś np. skłamał pisząc "sprawdzałem, czysty", lub że zaraz sprawdzisz itp, ale zbywanie gracza tekstem "czysty, bo ma steama" to przesada. Sam grałem rok na steamie, teraz ponad rok na ns i wiem, że gra jest ta sama, z czitami jest więc tak samo, są zarówno na steamie jak i na nsie. Pomyśl o tym na przyszłość. :)

Pozdro

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

kolejne dziecko które płacze z powodu Kicka, kick był podstawny  ponieważ od kiedy do admina pisze się przekleństwa to po 1 a po 2 kultura na serwerze wymaga masz info wyświetlane na serwie wiec jak byś ni nie pisał typ był by sprawdzony a po 3 siedział też Czubus który sprawdzał i napisał mi że jest czysty Close 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

co do gracza "wino" to był sprawdzany 

zreszta mówiłem Ci to Madara ale później i tak jeszcze z 2 spamy dostałem na "u@" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Po 1. mówisz o kulturze a nazywasz mnie dzieciakiem, ja Ciebie nie obrażam więc wymagam od innych tego samego.
Po 2. nie płaczę o kicka, mam pretensje o sposób, w jaki mnie potraktowano.
Po 3. nie widzę, co między sobą piszecie. Wystarczyło napisać, że jest czysty i byłoby po sprawie. :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

trzeba było grzecznie dziecko napisać to by odpowiedział a że poszedł pocisk dostałeś kicka więc teraz ja cisnę po tobie zadowolony jesteś z tego????

 

widzę ze nie więc wiesz jak ja się czułem dziękuje do widzenia 

 

jesteśmy kwita 

 

CLOSE 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty człowieku jesteś niezrównoważony emocjonalnie chyba ;) Nie pocisnąłem Ci, zapytałem "i chuj?" - że ma steama. Chcesz to ciśnij, ciekawe jaki będziesz cwany jak Petrus to przeczyta, a nie omieszkam mu tego podesłać.

PS. Nie Tobie oceniać, czy temat close czy nie, z tego co mi wiadomo H@ zamyka skargi na adminów. :)

Pozdro

Edytowane przez BONUS RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

puknij sie w łeb dziecko robisz wojne i syf na serwie graj anie zachowuj sie jak 10 latek 2 fecu sie z ciebie robi 

 

 

bo co to twój kolego i co wszystko ci wolno??????

 

wolno ci pisać wulgaryzmy na u@????

i ty jesteś mądry ?????

regulaminu sie naucz 

nawet tu nie umiesz sie opanować bo przeklinasz idź dziecko sie utop lub pobiegaj może ochłoniesz za dużo csa on ci muzg lansuje 

Edytowane przez BartaZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohoho, to teraz skisłem.
Moja znajomość z Petrusem ogranicza się do tego, że wiem, że jest tu H@.
Co do znajomości regulaminu i wulgaryzmów, to najpierw daje się ostrzeżenie. A gdyby nie Twój tępy tok rozumowania, że steam to czysty, to żadnego przekleństwa z mojej strony na u@ byś się nigdy nie dopatrzył. ;)
Odnośnie opanowania to już chyba każdy indywidualnie sobie wyrobi zdanie zarówno o mnie, jak i o Tobie.
Tobie zaś polecam słownik, bo jak 21 czy 22-latek pisze "muzg", to szkoda mi więcej słów na Ciebie.
Temat wyczerpałem, Ty jeszcze sam się pogrążyłeś, teraz poczekam, aż zostaniesz srogo ukarany :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalsza wymian zdań nie ma najmniejszego sensu. Doprowadzi jedynie do tego, że pójdą mocniejsze słowa. 

Proponuje abyście obaj trochę wyluzowali, bo ten spór do niczego nie prowadzi.

P/S  jak przeczytałem całość, to mogę powiedzieć, że prawda leży po środku.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

BartaZ twoja wypowiedź pozostawia wiele do życzenia. 20LATEK?

Chach dobre. Bonus NICZYM cię nie obraził  a ty powinieneś napisać ,że był sprawdzany a nie "STEAM"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nastepny kolega 

po 2 nie ucz kogoś skoro sam pisać nie umiesz 

po 3 czytaj ze zrozumieniem 

ja nie napisałem ze mnie obraził tylko kultura i regulamin pisania na u@ 

a skoro na pisał ch** to znaczy ze nie nadaje się nawet na gracza skoro nie zna podstawy csa poradniki czytajcie ja 3 lata czytałem o wszystkim 

i od kiedy chach pisane jest przez ch??? moja córka wie jak się pisze

po 4 jak by napisał jak normalny człowiek a nie czubkował by to by napisał to co chciałem napisać a że widziałem właśnie wyzwiska to kick powód: obraza/wyzwiska 

koniec tematu

haha się pisze :P

 

pozdro 

CLOSE

Edytowane przez BartaZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@BartaZ, zachowuj się jak przystało na publiczne forum oraz swój wiek. Nie toleruje trolowania oraz poniżania na forum. Jak w kolejnych tematach zobaczę następne Twoje posty typu "kolejne dziecko, które płacze" itd. to dostaniesz najzwyczajniej warna.

 

@topic

Z tego co się orientuję sprawa dotyczy wiadomości na steam. Prywatne wiadomości nie mają nic do rzeczy i nie banuje się za nie. Karzemy tylko i wyłącznie za wiadomości na serwerze. Wszelka komunikacja prywatna jest sprawą osobistą i nie ma nic wspólnego z serverem. Jeżeli komuś przeszkadza to co ktoś do niego pisze na PW/Steam/GG to od tego jest opcja blokady.

 

Jeżeli masz jakiś problem z interpretacją regulaminu to zawsze możesz się z tym zgłosić do UBs lub do mnie. Staraj się, aby wszystkie Twoje bany były przemyślane... to samo tyczy się wypowiedzi.

 

@edit

 

Jeżeli przekleństwo było napisane na u@ to i tak... nie przesadzajmy. Najpierw należny ostrzec gracza, aby ewentualnie nie wyzywał/przeklinał, szczególnie, że pewnie nie było to notoryczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

trzeba było grzecznie dziecko napisać to by odpowiedział a że poszedł pocisk dostałeś kicka więc teraz ja cisnę po tobie zadowolony jesteś z tego????   widzę ze nie więc wiesz jak ja się czułem dziękuje do widzenia



Nie napisałeś, że Ciebie obraziłem? O, to pewnie w/w zdanie napisane jest jakimś dziwnym szyfrem.
Co do Twoich błędów to szkoda o tym pisać, masz 24 lata (wnioskując z Twojego podania na admina) a z pisownią jesteś chyba na poziomie pierwszoklasisty (nie uwłaczając im). Skoro Ci się "mUzg LANSUJE" to pozdrawiam.
Poza tym, co ma przekleństwo do grania? Nic sobą w grze nie reprezentujesz, zjechałbym Cię do zera, jeśli więc masz ochotę to napisz na PW to znajdę jakiś serwer i zagramy 1 vs. 1.
Zamiast 3 lata czytać poradniki mogłeś iść do szkoły i wziąć słownik do ręki, bo jeśli Twoja córka wie jak się te wyrazy pisze to zapewne świetny przykład jej dajesz, jestem pod wrażeniem. Jakby poprosiła Cię, abyś pomógł jej z wypracowaniem to pewnie przyniosłaby całą pracę podkreśloną na czerwono przez orty.
I suma sumarum, to z Tobą jest coś nie tak, i to nie tylko ja zauważyłem (patrz Twoje podanie na admina: Nattowe: PS. Zastanawia mnie fakt, że masz 24 lata (dorosły mężczyzna) a dziś na forum dało się dostrzec mało inteligentne posty.. ale okej ;D miejmy nadzieje, że to się poprawi.) Czuję się, jakbym prowadził konwersację z uczniem klasy podstawowej. To na prawdę żenujące.. Piszę normalnie na u@ że koleś może być odpalony, a Ty "steam". Co w mojej wypowiedzi było nie ludzkiego? Że może coś mieć? Jak już wspominałem, głupio odpisałeś, więc ja także i nie zmieniaj wersji, bo CzubaS powinien potwierdzić moją wersję.
Koniec rozmowy, za dużo tej uczty intelektualnej na dziś.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×