Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mitusubaszi

bakus niby admin który zna regulamin ...

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin bakus
2. Nick oskarżyciela (z gry): mitusubaszi
3. Nick oskarżanego (z gry):bakus
4. Dokładna data (dzień+godzina):Dziś około 17.10
5. Mapa:dust2_long
6. IP oskarżonego:
7. Steam ID oskarżonego:
8. Dowód przewinienia:
9. Dodatkowy opis:Admin wbija na serva wali bana bez żadnego ostrzeżenia ogarnij kulturke nie było go na servie nic nie słyszał nic nie widział nie dał upomnienia na say-u  widac że nie czyta regulaminu  ... coś napisał na steam ale niestety nie czytam tego podczas gry , irytacja ...  Dla mnie 30 min to zdecydowanie za dużo  ... powinien przyznać się do błędu i mnie przeprosić.

Edytowane przez mitusubaszi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieczku , ale ty jesteś żałosny.  Wszyscy są świadkami jak zgrywałeś ważniaka i szpanowałeś jaki ty to nie jesteś fajny i przeklinałeś jak opentany . Wszyscy gracze to potwierdzą , słuchaj ja nie jestem głupi i dobrze wiem ,że jak jest admin to trzymasz buzie na kłódkę bo się cykasz . Więc wykorzystując fakt ,że kumpel u mnie grał na ns podsłuchałem twoje wyzwiska i przekleństwa  -->  Wbiłem na serwer --> I zbanowałem  , a ty potem na steam wyjeżdżasz na mnie od "kurw i cip" .   

 

 

Żenada

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie upomniał, jak upomniał. Gdy Ty bluzgałeś przez mikro, on napisał, żebyś się ogarnął, a ty nic z tego powodu nie robiłeś. Dalej to samo, cały czas. Ile razy dostałeś bana na 5 minut za brak kultury? Sporo. Teraz 30 minut Ci wystarczy. Skarga bezsensowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze powiedz co ci koleżanka w zeszycie napisała i kolega w toalecie powiedział ... Chłopczyku tak to se może każdy powiedzieć a widziałem mitusubaszi czitował na eldo wbije dam mu perma hahahaha tak to wygląda  Co do hawk-a dostałem raz 5 min także pomyśl nim coś bezsensownie napiszesz ;)

Edytowane przez mitusubaszi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tydzień temu jak grałem na CODzie to też wyzywałeś innych przez mikro (na Twoje nieszczęście akurat grałem wtedy na dźwięku :P). Jednak dowodów nie mam :(

 

Podejrzewam, że i tym razem wyzywałeś innych. Jak dla mnie ban słuszny, a skarga bezpodstawna bo widziałem Cię już w akcji raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówic ,ale ja już widzę 4 bany  za  kulturkę . Pogrążasz się .  

I tak dla jasności to czytaj ze zrozumieniem .

 

e kumpel u mnie grał na ns podsłuchałem twoje wyzwiska i przekleństwa

 

 

Lool. 

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajecie bany bo ktoś coś powiedział  , spokooo ban zaraz wygasa  :* dozo na servie , ćwiczcie laski :* 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo źle zrobiłeś może coś powiedziałem może nie nie było cie fizycznie na servie (nick + steam )taka prawda dałeś ciała  i tyle przyznaj się do błędu ;) Udaję ważniaka dalej , a ty ogarnij admina bo słabo ci to idzie, kolo chodzi po txt a ty nie reagujesz  , pozdro.

Edytowane przez mitusubaszi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo  Boże .  jahahahahahahahahaha.     Ty jesteś zdrowy umysłowo ? 

 

I tak wgl. kończę tą dyskusję.  Żegnam  .

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ... Mogę zostawić ten serv i tu nie grać jak tak przeżywacie hah Gracze sami walą do pieca chyba wina nigdy nie stoi po jednej stronie  więc ogarnijcie  chłopcy bo się napinacie i robicie w tym momencie nagonkę na mnie ale ja na to leję ciepłym moczek :* pozderki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu może masz 15 lat ale i tak zachowujesz się jak 6 letnia dziewczynka... to co piszą pozostali to czysta prawda, wyzywasz ludzi, walisz w gacie o nie wiadomo co, a jak się coś nie podoba to walisz na steam od CHU od KU(dlatego Cie z niego wypierdzieliłem po 1wszej rozmowie z Tobą), a skąd wiesz że admin nie był "fizycznie" na serwerze, może był tylko pod innym nickiem i bez steama?!?! to jest najlepszy sposób na ludzi Twojego pokroju... Ja nie raz na innych serwerowniach gdzie przydzielali admina na steam a nie na nick zmieniałem avatara i nick i cóż ludzie pozorni normalni  łapali bany że aż miło...
I ban jest w całości uzasadniony skoro Baku to widział na własne uszy (oO)'... 
 

btw. czy admin w dość specyficznych warunkach gdy gracz jest bardzo natrętny a dostał już hmmm... powiedzmy 4 bany za to samo,l ecz to co robi ciągle się powtarza  nie może nagrodzić go banem o wiekszym nominale?  hmm  Ot Ci zagwozdka....

 

 

Tak tak ... Mogę zostawić ten serv i tu nie grać jak tak przeżywacie hah Gracze sami walą do pieca chyba wina nigdy nie stoi po jednej stronie  więc ogarnijcie  chłopcy bo się napinacie i robicie w tym momencie nagonkę na mnie ale ja na to leję ciepłym moczek :* pozderki 

 

Oczywiście że wina przeważnie nie leży po jednej stronie, ale sądząc po wypowiedziach innych często sam jesteś "agresorem". I myślę że nikt nie przeżywa Twoich bez sensownych wywodów na forum, tylko po prostu chcą ukazać sens tego bana i Twojego zachowania... 

Edytowane przez Mateuszek;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Czytając te Twoje posty mam wrażenie, że i tak zostałeś bardzo łagodnie potraktowany. Ban na kilka godzin + warn na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak juz skończcie bo ewidentnie wam nie pasuje mój lvl i gra jak was jadę ban minął więc temat do zamknięcia czekam na servie :*    tak macie wszyscy rację jesteście najlepsi , nieomylni , mili , kulturalni , bo wy nigdy niczego nie odwaliliście hah :) na rekolekcje młodzieży :*  widzę że paczuszka adminów tzn byłych nadal się trzyma w kupce :) dobrze to prawdziwa lojalność bravo  // close 

Edytowane przez mitusubaszi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak juz skończcie bo ewidentnie wam nie pasuje mój lvl i gra jak was jadę ban minął więc temat do zamknięcia czekam na servie :*    tak macie wszyscy rację jesteście najlepsi , nieomylni , mili , kulturalni , bo wy nigdy niczego nie odwaliliście hah :) na rekolekcje młodzieży :*  widzę że paczuszka adminów tzn byłych nadal się trzyma w kupce :) dobrze to prawdziwa lojalność bravo  // close 

 

 

Mnie szczególnie nie pasuje, tym bardziej, że tam nawet nie gram hahaha  hahaha . I zobacz, ile to można wywnioskować po Twoich postach, aż strach co dzieje się na serwerze gdy nie ma admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mitu jak by był ranking przeklinania na serwie ty byś był nasz Number One   ale chociaż niezły ubaw na serwie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mezio ogarnia że to dla beki ale pozdro dla reszty napinaczy :* Petrus zamknij temat żeby już tych postów nie nabijali :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Opinia graczy o Tobie sama najlepiej świadczy...

 

Nikt Ci nie broni przeklinać, ale po prostu nie wciskaj "K", ani nie pisz tego na chacie...

 

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×