Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DobryZawodnik

RANGA ODEBRANA Podanie Dobry Zawodnik

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:Dobry Zawodnik
2. Steam ID:0:1:41519250
3. Wiek:19
4. Czas spędzony na Serwerze(GT):b_560x95.png
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:Małe aczkolwiek kilka razy miałem.
6. Znajomość AMXX (x/10) 5/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Przez długi okres czasu nie chciałem składać podania , aczkolwiek widząc co się dzieje na przestrzeni kilku dni , postanowiłem jednak to uczynić.Myślę że sytuacja z adminami na chwile obecną nie jest zbyt ciekawa dlatego , warto było by dać szanse kolejnej osobie.
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu:TAK
10. Reklamy/SMS:SMS
11. Linki do poprzednich podań:Moje pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Oczywiscie jak najbardziej na TAK,widuje pratykcznie codziennie,od dlugiego czasu grajacy na naszym odd2 ,mily sympatyczny - napewno sie przyda !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj wzór i uzupełnij braki to będe na TAK pod warunkiem, że będziesz pilnował czasu gry bo nie jest on zbyt dobry jak na admina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem Tak. CO do gry i czasu na serverze to spoko.jak grałem na nicku amh1337 to normalnie gadaliśmy. A teraz na tym nicku gram szubidi i ty o tym sie dowiedziałes to zaczeło sie spiny z twojej strony w moją. Wyzywanie od dzieci?  Mam 19 lat a Ty ciągle 14. Iż mam taki  głos to nie oznacza ze nie mam mutacji czy jestem jakimś Gimbem. I na HTLV jest wiele demek , keidy Ty zaczynasz wyzywać Mnie.;/

I tak jest ciągle że wyzywasz. I chyba niedorosłeś emocjonalnie , gdyż gdy ja Cię zabije czy ktoś inny to Przeklinasz i  wyzywasz od spalonych kurw. Dziś taką sytuacje miałes że mną gdy Cię zabiłem :> SORRY JESTEM NA NIE!.  

I regulaminu jestem pewien że nie czytałeś na admina skoro nie masz uzupełnionego GT. Tylko Darek CI o nim przypomniał.  

Edytowane przez `Magic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Spamować. Ale wyzywałeś mnie od Spalonych Ku**. I jakoś nigdy ja od cb nei dosłyszałem ze na Bl..? Ciekawe. DObra koniec mojego spamu.Ja i tak odchodzę to mi to wisi czy będziesz miał admina. Ale sprawiedliwość musi być i musiałem poruszyć twój temat :>  To tyle Bye:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

19 lat powiadasz ? Po Twojej pisowni i mogę wywnioskować co najwyżej 13...

Zawodnik wyzywa ? Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie. Ty klniesz jak szewc i wdajesz się w niepotrzebne kłótnie...

@topic

Tylko czekałem na Twoje podanie. :P

Czas gry spokojnie nadrobisz, kultura i wszystko na wysokim poziomie ;) Tak

 

 

Nie chodzi szanowny Panie o steam.

Jak bym chciał to takich kont jak Twój oddany Nattowe mógłbym mieć 10 i więcej, ale po co ?

I wisi mi to co ty myślisz. Już się lepiej wynoś jak masz ochodzić.

( napewno nie masz 19 lat, bo czy człowiek z takim wiekiem, kradnie nicki, zachowuje się jak gimbus a nawet i gorzej... i nie spamuj )

Edytowane przez Borsuk Miodowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borsuk kpisz sobie? Wiem dlaczego tak piszesz:)  Ostatnio dałem za free steam czystego Nattove a on sprzedał koledze:)  I wcześniej napisałem do Borsuka czy chce konto steam za free:) Lecz on odpisał za póżno i miał potem wąty do mnie. Że zakładał mi konto na forum i wgl. Pewnie dlatego tak napisałeś. Ps. NAttove może potwierdzić ze dostał steam za Free ode mnie;) A co do pisowni każdy pisze jak mu się podoba:) Adasiu:)

Byś napisał wcześniej byś dostał steam.:) Dziś tez oddaje steam za Free:)

Edytowane przez `Magic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy TYLKO kwesti podania Zawodnika na stanowisko administratora,takze nie rozumiem po co ta dyskusja na temat jakis wyzwisk,tymbardziej nie rozumiem dlaczego udziela sie''szubidi'' czyli nie kto inny jak amh1337 ktory dal juz popis na tym serwerze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ryj to chyba dobry kolega DObrego Zawodnika bo go tak broni i wspólnie na Ts gadają. Ryj przypomnieć Ci jak ty sie zachowywałeś i nonstop bany dostawałeś za wyzwiska? Moje zachowanie było nieodpowiednie :) Ale inni już to wiedzą:>

napisałem swoje zdanie i prawdę na temat tego gracza Tyle w tej kwestii:)   Ryju x14 cm..:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

+ 1 warn za spam.
To nie offtopic.

.jak grałem na nicku amh1337 to normalnie gadaliśmy.

@Petrus uczyń swoją powinność i wyjeb Go w końcu raz a dobrze, zaraz napisze dlaczego

Wyzywanie od dzieci?  Mam 19 lat a Ty ciągle 14.

   spoglądając by chociaż na Twoją pisownię, to że nie możesz się pogodzić z odejściem z serwerowni (kupowanie 100 tysięcy nowych steam, zakładanie 2 razy więcej kont na forum, czy chociażby to, że sie odpalasz świadczy o tym, że masz nie więcej jak 15. Po głosie też bym Ci tyle dał, bo ja miałem mutacje ok 14 roku życia, a Ty 19 i bez? o/ śmiech hahaha hahaha

 

.Ja i tak odchodzę...

 Ty odejdziesz? Szczerze wątpie w Twe słowa milordzie, bo cóż by to była za strata dla serwera, żeby straciła takiego uparciucha, który chociażby miał bana na zakres ip, to by zmienił dostawcę neta w ciągu niecałego tygodnia i oczywiście .. lamił.

 

gdyż gdy ja Cię zabije czy ktoś inny to Przeklinasz i  wyzywasz od spalonych kurw. Dziś taką sytuacje miałes że mną gdy Cię zabiłem :>

słuchaj mnie, ja Twoją patologię, jaką już odpierdoliłeś i czynisz to dalej odbieram tak:  wziąłeś sie z dupy i na wstępie zajebałeś nick amh1337. Następnie cudem udało Ci się znaleźć na liście adminów, z której wyleciałeś z wiadomych nam przyczyn. Od początku trujesz mi dupe na steam o rozdziałke, config, celownik .. boshe .. może kurwa jeszcze sie spytaj jakie gacie nosze, albo jakie mam krzesło, albo czy gram na taborecie :o Po tym jak wyleciałeś zmieniasz nick na steez - również podszywka, a następnie forest1g. Petrus zbanował Ci to konto, bardzo dobrze, po czym zakładasz nowych 2 - kigge coś tam i to. Co do Twej zajebistej gry to dla mnie wygląda to tak:  grasz od max roku, chcociaż można tak lamić całe życie to w sumie nie wiem. Popytałeś różnych ludzi o te swoje kurwa configi i inne chuje muje dzikie węże, po czym doszedłeś do wniosku, że nie masz predyspozycji do tej gry po prostu, powinieneś się zająć co najwyżej grą w Purble place - polecam, dobra giera :-D - i postanowiłeś się niestety odpalać :/ Nie chciało mi się tracić czasu na takiego gównixa jak Ty to Cię olałem, a poza tym, co bym zyskał wrzucając Cie do działu ac? I tak masz już bana na blu, a poza tym mam już wyjebane w 1.6 .. Jakoś na poprzednich nickach tak nie strzelałeś, a wręcz LAMIŁEŚ jak wyżej wspomniałem, staty na minus, only kucak + full auto. Teraz pełen ogar, skany tylko tam, gdzie ktoś jest, jak nie szybki rash. Dla mnie jesteś jakimś małym, grubym, rudym i głupim gnojkiem, który nie ma kolegów i życia realnego. Tyle z mojej strony na twój temat.

Co do zawodnika, to myśle, że się nada.

 

 

System Destroyed xD / Drew

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7

Polecą warny !!! :(

 

A co do podania JEstem Za

 

-czesto a serwerze 

- Ogarnięty 

- kultura

 

 

A co do szubidiego To Sam spinę zaczynasz a potem masz pretensję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze ja sie odpalam haha.. rozpisuj demko? Dostawales caly czas po dupie odemnie i puacz ze odpalony ja. Gownix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na TAK. Nie mógłbym się do niczego przyczepić. Kulturka, skill, trafne spostrzeżenia i uwagi. 

 

szubidibi, amh, magic, czy jak tam cie pacanie zwać

Byłeś, jesteś i pozostaniesz ŚMIECIEM. Nie tylko w moich oczach. Nie chodzi tu nawet o te rzekome odpalanie, ale o samo zachowanie i postępowanie.

 

(tak, wiem, że mogę dostać warna. Zresztą jak wszyscy, którzy się wypowiedzieli w tym temacie na temat postersa wyżej) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Oczywiście że na tak.

+Widywany często na serwerze.

+kultura

+steam

+czas gry

AMX sie jeszcze podszkolisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie zaakceptowane!

 

@edit 19.05.14

 

Admin usunięty! Gracz przestał grać w 1.6, gra tylko w CS:GO i całkowicie przestał interesować się serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×