Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
co tu sie wyprawia ?

czarne kwadraty zamiast liter

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie , zamiast liter mam czarne kwadraty. Jaka można być przyczyna ? Robiłem już reinstall i po właczeniu było okej , ale przy kolejnym razie problem wrócił. Jakieś sugestie ?

Edytowane przez co tu sie wyprawia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale czego reinstall ? :D Jak odinstalujes grę to wejdz tam gdzie się znajdowała i usuń po niej folder :) Potem przeczyść prograem CCleaner lub innym przeczyść wszystko i spróbuj jeszcze raz zainstalować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz obecnie ustawioną grafikę OpenGL zmień na Software i sprawdź czy jest to samo. Jeśli natomiast masz na odwrót to zmień też na odwrót.

Może po prostu Twoja karta graficzna nie obsługuje jednego z tych trybów? Zalecam też wyłączyć synchronizacje w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że musiałeś zmienić z OpenGL na Software. Sprawdź, czy masz najnowsze sterowniki karty graficznej zainstalowane. Zaktualizuj, jeśli nowsze są dostępne.

Jeśli problem nadal będzie występował spróbuj zmienić rozdzielczość w grze i wyłącz czekanie na synchronizacje oraz wyłącz modele hd, aby odciążyć grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana rozdzielczości nie pomaga , wyłącenie modeli również. Sterowniki z tego co patrzyłem mam najnowsze.....mam mały problem z wyłączeniem synchornizacji (karta ATI) tzn. nie mogę wejść do panelu Catalyst Control Center , bo w ogóle w żadnej z zakładek nie mam takiego czegoś...albo nie widzę. Tak czy inaczej dzięki za pomoc , może masz jakieś pomysły jeszcze ?

Edytowane przez co tu sie wyprawia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką masz wersję oprogramowania ATI, jednak posłuże się jednym z SSów z poprzednich tematów (w czerwonej ramce jest ta opcja):

 

sff2g3.jpg

 

 

Zwróć też uwagę na tą opcję w CSie - jest pod nazwą "wait for vertical refresh" i lepiej mieć odznaczone.

 

Na chwilę obecną nie mam więcej pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

O dziwo problem rozwiązany. Po około 2 godzinach robienia dosłowanie wszystkiego w końcu wszystko śmiga. Ciężko mi stwierdzić dzięki czemu :D Dzięki Darek za pomoc !

Edytowane przez co tu sie wyprawia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×