Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:GanjaaMafia

2. Steam ID:STEAM_0:1:20851679

3. Wiek:19 lat


4. Czas spędzony na Serwerze(GT)b_560x95.png

 

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Posiadałem własny serwer, nie z jakimś większym rozmachem lecz skromna jedno serwerowa mała sieć która dobrze funkcjonowała lecz zrezygnowałem z prowadzenia z powodów materialnych, administratorem byłem multum razy na różnych typach serwerów poczynając od TP poprzez cod mod-y kończąc na GG.
 

6. Znajomość AMXX (x/10): Znajomość obsługi amxx oceniam na mocną 9.
 

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Jestem częstym graczem na serwerze, spędzam na nim dużą ilość czasu i podczas gry widać nagminne łamanie regulaminu, nie tylko poprzez wspomagaczy typu Wall hack, aim czy też inne. Prawdę mówiąc moim zdaniem brakuję administratorów na serwerze. Wiadome jest, że każdy ma swoje życie i nie może stale siedzieć na serwerze co w pełni rozumiem dlatego zwiększenie ich ilości będzie moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem, z graczami mam dobry kontakt, nie ukrywam, że jestem w stanie wejść w z kimś w kłótnie bo nie dam sobie w kasze dmuchać, ale pełniąc to stanowisko jestem przygotowany na to, że musiałbym się powstrzymywać co nie sprawiłoby mi większych problemów. Ogólnie mam na imię Jacek, miło mi.. W wolnym czasie trenuję bjj oraz jak można zgadnąć gram w cs-a, staram się być miłym dla ludzi o ile ktoś traktuję mnie także dobrze.
 

8. Mikro [TAK/NIE]: Tak

9. Akceptacja Regulaminu:Tak

10. Reklamy/SMS: SMS + W późniejszym czasie mogę zająć się większą ilością reklamowania serwera.

11. Linki do poprzednich podań:Brak

Edytowane przez GanjaaMafia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Ban na AC już wielkim minusem jest. Do tego dochodzi mały czas gry oraz niespełnienie wszystkich warunków podania (profil na forum). Jak dla mnie to obecnie nie powinien dostać admina bo pomijając banik to jak teraz gra mało to wole nie myśleć co potem będzie.

 

Nie wiem jak Admini tego serwera, ale ja jestem obecnie na NIE

 

@ down

 

2- 3h? to ja źle widze już chyba bo jeden raz w ciągu ostatniego tygodnia grałeś więcej niż 2h, ale tą kwestie "Pracodawca" już rozstrzygnie. Proszę Twój czas gry:

 

6dtwsk.jpg

 

Swoje zdanie wyraziłem i na chwile obecną nie zmienie. A, i profil nadal nieuzupełniony wymaganymi danymi :P

 

Edytowane przez - Darek -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod przesłany o reklamach mówiąc z własnej woli w późniejszym czasie, co do bana na ac, tak wiem, że to minus ale steama dostałem od kolegi ok. 2-3 miesięcy temu... Mały czas gry? Wymagania to przegrane 10 godzin, a dziennie spędzam ok. 3-5 godzin więc wydaję mi się, że jest to wystarczająco a co do profilu uzupełniony.

 

 

 

Nabite posty? Przecież nie jest chyba zabronione przywitanie graczy, także wypowiedź bez sensu a do tego napisałem w tym dziale 5-6 postów?  :)

 

Edytowane przez GanjaaMafia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeczytałem wynika,że nadajesz się na admina. Mój głos na TAK,ale o tym zdecydują inne osoby.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze by było, jakbyś miał nowego steama, bo nikt nie lubi grać z odpałami, a w szczególności ja ..
 

mimo to jestem na Tak, bo w pewnym sensie sam Cie namówiłem, żebyś złożył podanie, ale również jest trochę mało tych adminów na dd2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest potrzeba dodawania kolejnego admina,ostatnio dodano paru a i tak oprocz kilku stalych bywalcow nikogo wiecej nie widze.Mysle ze admina powinny dostawac osoby ktore maja sporo godzin przegranych na serwerze bo kolejnych sezonowcow na 2 tyg nie trzeba imo.Takze Neutral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jestem codziennie na serwerze, choć na różne ilości czasu i szczerze? Prócz Ciebie RYJ oraz Borsuk Miodowy nie ma innych adminów którzy są systematycznie na serwerze, sporadycznie widzę Patusie oraz Malinową żelke a żeby byli inni jeszcze nie widziałem... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Faktycznie jest 5 adminów co zaglądną czasem a tak to ja i RYJ, w tym że ja w tygodniu gram bardzo mało.

Co do podania to jestem na TAK, jesteś aktywny i skrobiesz coś na U@ xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na moją ostatnią absencję moje zdanie pewnie nie będzie miało większego znaczenia.

 

Jednak jestem na NIE. Nie zwrócił na mnie swojej uwagi czymś specjalnym poza sporadycznym widywaniem się wzajemnie. Posty nabite w tematach 4fun, więc mało przydatne forum. No i ten ban, który według mnie skreśla już na starcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego sporadycznie, że byłeś w grze 4 dni temu? Ale rozumiem Twoje zaniechanie ze względu na bana, lecz tak jak już wcześniej wspomniałem mam tego steama od niedawna, aczkolwiek będę myślał nad jego zmianą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego sporadycznie, że byłeś w grze 4 dni temu? Ale rozumiem Twoje zaniechanie ze względu na bana, lecz tak jak już wcześniej wspomniałem mam tego steama od niedawna, aczkolwiek będę myślał nad jego zmianą 

 

Może się nie znam, ale za wypowiadanie się w temacie swojego podania bez uzasadnienia(a w tym wypadku nie ma uzasadnienia, bo jedyne co chciałeś zrobić to zwrócić uwagę na moje nieobecności i tym samym podnieść swoje rokowania co do adminowania) jest warn. 

 

A z drugiej strony zaczepiając napisałem na początku coś na temat mojej nieobecności, poza tym możesz sobie zobaczyć post w dziale "nieobecności"

 

Dlatego podtrzymuję swoje negatywne zdanie na temat tego podania.

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na Tak,dużo grasz na serwerze często Cię widuje,admin się przyda tym bardziej że jesteś ogarniętą osobą,co do tego że się wypowiadasz w poście to minus,ale uważam że w ten sposób się bronisz bo Ci bardzo zależy na adminowaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blackhill,to chyba Ty nie wiesz co piszesz,przeczytaj ze zrozumieniem moją wypowiedz wiem że jest to zdanie złożone ale nie aż tak :D

P.s Czytałem Regulamin :)

I ja przepraszam za spam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK, chłopak jest często na serwie, stara się. Głosy są podzielone, ale mimo to, można by mu dać szanse.

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od opinii do opinii.  Niech PetrUS coś zadecyduje. Osobiście(choć to małe ma znaczenie pewnie) dałbym jeszcze czasu. 

 

 

Przykłady:

@Kid Ink

@Wariat(chociaż bany daje i wchodzi).

@truskaw

@Amitiel

 

Prawie identyczne podania, złożone po krótkim czasie gry. Efekty jak widać....

(nie usprawiedliwia to mnie, bo mam też spore przerwy w grze)

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Malinowa żelka ma racje.

Osobiście gdy gram widzę tylko jego,RYJ'a,PatuSie,Borsuka Miodowego...i od czasu do czasu zlopus1g.
Jest dużo adminów jak na 1 serwer,a i tak nie wszyscy są dobrymi adminami.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najzwyczajniej powinieneś dostać warna:

* Zakaz wypowiadania się osób, których podanie dotyczy! Wyjątek - pytanie innego użytkownika itd.

 

Na chwilę obecną podanie odrzucam. Spróbuj ponownie, jeżeli chcesz.

 

ps. Kupując steama z banem na AC, chyba brałeś pod uwagę fakt, że jest to duży minus, niezależnie czy to Twój, czy nie Twój ID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×