Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
zmiok1221

problem z bf2 Grzesiu ;D

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Miałem 42 odznaki i ponad 8 tys zabić , miejsce ponad 100 dokladnie nie pamiętam . W obecnej chwili mam 3 odznaki .

 

Proszę o rozpatrzenie tego problemu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie coś jest nie tak, nick "Grzesiu ;D" ma 3 odznaki: http://www.statystyki.cs-kopytko.pl/dm_bf2_stats/?g=Grzesiu+%3BD, a powinien mieć nieco więcej bo był nie raz banowany i to 20 dni temu, więc coś wbił od tego czasu bo jest widywany na serwerze.

Bany dla potwierdzenia, że gra dłużej niż od przysłowiowego wczoraj: 1, 2, 3, 4.

 

Niestety, ale bez jakiegoś SSa, gdzie widać poziom odznak raczej nic z tego nie będzie. Jedyna nadzieja to logi jakieś bądź może jakaś kopia danych, ale to już trzeba poczekać na @Petrusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam SS , Darek grałem dziś z tobą rano w południe i było ok a teraz 3 odznaki masakra 113 miejsce bodajże o/



dziś rano i w południe było wszystko ok , popopłudniu coś się skopało :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Nie mam jak zweryfikować, czy dany gracz miał więcej odznak.

Nie mam pojęcia jak odznaki mogły się wykasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anioł skasował . A jakieś logi ? screeny ? przecież samo z siebie się nie usuneły

Edytowane przez zmiok1221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież samo z siebie się nie usuneły

Wszystko jest możliwe, to tylko bazy danych, a nie Pentagon... czasem może wystąpić jakieś przeciążenie, nie mam na to wpływu.

 

Odnośnie backupu, to tak owego nie posiadam, gdyż baza znajduje się na hoście Pukawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli po ptokach przepadło ? nie da się nić naprawdę zrobić ?

 

jak tam to szkoda będę musiał się pożegnać a miałem tyle odznak i tak dobre miejsce :(

Edytowane przez zmiok1221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nick zmieniłeś przypadkowo? 

1-Kup odzanki

2- Na hltv powinno być widać ile masz hp itp. po czym możemy wnioskować ilość odznak.

3-Nie ma jakiegoś miejsca na forum gdzie się sprawdza staty z dm? Wydaje mi się ,że kiedyś to było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie poradzę. Bardzo mi przykro jeżeli straciłeś odznaki, ale nie mam żadnych dowodów jakie miałeś odznaki wcześniej.

 

 

2- Na hltv powinno być widać ile masz hp itp. po czym możemy wnioskować ilość odznak.

Jeżeli to gracz jakoś udowodni to ja nie mam z tym problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróć do nicku "CR!$" bo na nim masz większe osiągnięcia (http://www.statystyki.cs-kopytko.pl/dm_bf2_stats/?g=CR!%24), a wiem, że grałeś też na nim [http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/34133-odbanowanie-screeny/] :)

 

@DomaS  Są statystki i one wyświetlają, że Gracz ma 3 odznaki... Czytaj temat z zrozumieniem jak chcesz już pomagać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DomaS  Są statystki i one wyświetlają, że Gracz ma 3 odznaki... Czytaj temat z zrozumieniem jak chcesz już pomagać ;)

Czytam. Zapomniałem o twym poście Darku buzki

@edit to udowadnia ,że miałeś odznaki ,ale nie wiemy konkretnie jakie.

Edytowane przez DomaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mam screena z dawna miałem 42 w dniu dzisiejszym .

 

Jest możliwość może ktoś się poszył na mój nick ? i zmienił nazwę na inna ? bo raz jak brat grał to widzielismy że ktoś grał na moim nicku a ja nie grałem bo siedziałem koło niego.

Edytowane przez zmiok1221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś się podszył nie wpływa na statystyki negatywnie, jedyne co to mógł Ci na plus wbić liczbę zabić bądź jakąś odznake.

Nie da się na minus z zabiciami lub odznakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to możliwe. Zobacz czy twój nick zgadza się z nickiem ze screena. Jeśli nie. Zmień go w ustawieniach w csie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick się zgadza co potwierdziłem banami, które miał. Nie raz był banowany.

 

Czytaj post: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/34264-problem-z-bf2-grzesiu-d/&do=findComment&comment=156118

 

PS: Znowu pomijasz moje posty, nieładnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nick poprawny :P a po drugie w statystykach było by że mam 42 odznaki a tak nie jest



i co taka cisza ? nikt nie pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz czekać, sprawa jest dość trudna i szczerze mówiąc pierwszy raz takie coś widzę. Zapewne @Petrus musi przemyśleć sprawę. Idź spać lub pograj na nicku Brata, a jutro już powinieneś znać wyrok "rozprawy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w ogóle jest możliwość, żeby odznaki przy zapisie mysql się cofnęły, przy zapisie na nVault przy dużej ilości wpisów to na pewno, ale przy mysql? wątpię.. Może ktoś użył komendy "bf2_resetstats" grając na Twoim nicku? nie wiem czy ona resetuje wszystko - odznaki i zabicia, czy tylko zabicia.

 

Według mnie jest to niemożliwe, żeby odznaki przy tym zapisie same się usunęły : ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BtL dosłownie przed chwilą sprawdziłem tą komende "bf2_resetstats" jako Gracz jak i jako Admin - za każdym razem wyświetla, że komenda nieznana. Dla pewności poczekałem na zmiane mapy i na obu nickach nic się nie zmieniło.

Tak więc opcja resetu tą komendą odpada.

@Petrus musiał Nam zablokować tą komendę bo taka ogólnie istnieje http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/11718-battlefield-2-v200-48-odznak-6-poziom%C3%B3w/ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , nic nie robiłem :) to nie moja wina ...

 

czekam na jakieś konkrene odpowiedzi w sprawie , muszą być jakieś moje logi lub coś podobnego z wczoraj z rana jak miałem te odznaki

Edytowane przez zmiok1221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic takiego jak logi BF2. Jeżeli Cię to satysfakcjonuje to dodam Ci za free dwie pełne odznaki - ze szturmówki i pistoletu.

Jeśli pasuje to potwierdź na PW. Nic więcej nie da się zrobić.

 

pozdrawiam

 

@edit

 

Odznaka 007 z Shota i SMG dodana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×