Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nightmare^

uniewinniony - ns DraQ

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Nightmare^
Nick cheatera: DraQ [t]. Krzychu !!! ;)
Serwer: DM + BF2
Data + dokładna godzina: 2014-02-17 10:10
Steam ID cheatera: --------
IP Cheatera: 178.43.76.23

 

Demko: http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1402171010-de_rats_1337-1392628200-1392629400.zip

I teraz tak:

2:13 - 2:15 - no tutaj uważam, że gość dokładnie przez stół widział gracza na dole. Nawet broń wyciągnął tuż przed zabiciem.

2:22 - 2:27 - w tych sekundach kiedy strzelał w szufladę to nie wiem jakim prawem wiedział, że gość tam stoi. Może sam mu powiedział.

4:23 - 4:27 - sytuacja można powiedzieć bliźniacza do tej pierwszej.

 

Z tego co oglądałem to demko kilka razy to zauważyłem też, że DarQ prawie zawsze idzie tam gdzie jest gracz. Tzn może inaczej... hmm. Przy małej liczbie graczy na serwerze można to lepiej dostrzec, zwłaszcza na takiej dużej jaką jest rats_1337. Może opiszę to na przykładzie trochę dziwnym. Kiedy jeden gracz pada to respi się w losowym miejscu i powiedzmy kiedy DarQ idzie sobie i ma do wyboru iść drogami oznaczonymi literkami: A, B, C, D, E, F to prawie zawsze wybiera tą literkę pod którą respi się gracz. Można to dostrzec też na ratsie, gdzie były chyba 2 czy 3 sytuacje kiedy mimo, że miał 1 czy 2 graczy blisko to wolał pójść przez szufladę do afka, który akurat stał i nic nie robił.

 

Było więcej akcji, jeszcze z mapy de_eldorado, która była grana zaraz po ratsie, ale już nie chciało mi się opisywać. Zwłaszcza, że 1 i 3 sytuacja jest podejrzana, a druga to punkt kulminacyjny.

 

Ogólnie według mnie gracz ma skilla w łapie (no albo słabo czułego aima) choć stawiam na to pierwsze, może długo gra, ale chyba nie bierze pod uwagi tego, że ktoś w ogóle kiedykolwiek sprawdza HLTV. Wyuczony wuhacz - według mnie. Co o tym sądzicie?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam na sb nie patrzę ciągle, a na priv właśnie od zlopus1q dostałem odpowiedź 2 dni temu, że sprawdzi jutro, czyli 20 lutego, więc trochę się niecierpliwie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:13 - w tym miejscu gracze sie respia  , tak wiec nie ma nic ciekawego . 

2:22 - ja tu bym dal na +  praktycznie tylko raz tam tylko skanowal . 

4:23 - robi to samo co w 1 akcji . 

 

Gra tego gracza jednak jest dla mnie ciekawa niesamowicie ,  czesto pojawia sie tam gdzei ludzie  afkuja . Mam też dla Drewa ciekawa akcje , która jest wyjsciem na model 6:40 wydaje sie dosyc Ciekawa akcja . 8:05 jest dziwna reakcja na tego 2 goscia . 

No i najciekawsza akcja  8:20 , no  gosciu duzo razyw przerywa gre moze off ? tego nie wiem prosze o zdanie drewa . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że tam respią się gracze, lecz oglądałem demka z innych map i mam wrażenie, że DarQ łapie tych gości akurat jak się tam respią. Kiedy ich tam nie ma to nie sprawdza, więc to dziwne. A co do pojawiania się go tam gdzie ludzie afkują to też o tym pisałem...czasami mimo, że ma 2 gości przed sobą i może od nich paść to idzie właśnie do afków, gdzie nie może mieć pojęcia, że one tam są. A co do przerywania gry to też już to zauważyłem. Np. kiedy ja na specta schodzę to on na chwilę staje w miejscu i kontynuuje grę.

 

No, a co do szuflady no to dla mnie sprawa nie wymaga dyskusji :D. Miał całą szufladę...skanował akurat tam, gdzie był gość. Wystarczy to obejrzeć.

Edytowane przez Nightmare^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niewykluczone, że coś ma, ale niestety akcje na demku są niewystarczające.

Poobserwuj go jeszcze i wstaw 100% pewne demko do działu AC.

 

 

Uniewinniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×