Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
.Pol4ko0.

Nowa miana!!

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

apteczki po rogach hmm gdy jest COD z małym max lvl może to i się sprawdza , ale na tym COD nie widzę potrzeby apteczek .Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jak by były te apteczki bo nie którzy mają 90 lvl 55 lvl a ktoś zaczyna grać to jak ma ich zabić xD

Edytowane przez .Pol4ko0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie grałem na takim serwerze na którym były właśnie takie apteczki nic szczególnego , zbędna rzecz są lekarze niech dają apteczki ... Zbędne obciążenie servvera 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Lepiej jak by były te apteczki bo nie którzy mają 90 lvl 55 lvl a ktoś zaczyna grać to jak ma ich zabić x

prawie każdy z nas grał zaczynając z małym lvl ,ja nie widzę problemu zabijania większych lvl między innymi po to są perki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GeneraL* Powiem ci tak masz awp to nie jesteś do zabicia. Jak masz takie perki to jedziesz każdego i co my mam zrobić na 11 lvl lub 20.

Edytowane przez .Pol4ko0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na NIE poniewaz są lekarze :) a po drugie np. 90lvl będzie mial ok. 10hp znajdzie z 4 i ma 90hp .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GeneraL* Powiem ci tak masz awp to nie jesteś do zabicia. Jak masz takie perki to jedziesz każdego i co my mam zrobić na 11 lvl lub 20.

 Więc powiedz mi co Ci pomoże taka apteczka skoro AWP ma 1/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apteczki na Naszym obecnym COD już są. Dostaje się je razem z klasami oraz niektórymi itemami. Jeżeli brakuje Wam w jakiejś klasie np. apteczki to należy zgłosić odpowiednią propozycje zmiany.

 

Na chwilę obecną propozycja odrzucona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×