Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
fecu

uniewinniony - steam beton [wh]

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: fecu /A/
Nick cheatera: beton chlenix ON
Serwer: TP
Data + dokładna godzina: 08.02.2014r. 18:27
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): 2014-02-08-00002.jpg
 

HLTV

Edytowane przez fecu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Potwierdzenie danych:

L 02/08/2014 - 18:36:05: Mapa: de_nuke || Nick: beton [b] chlenix ON | SteamID: STEAM_0:1:37269909 | IP: 178.180.248.60

Rly? Obejrzałeś chociaż to demo?  hmm CLAR. FECU najpierw ogarnij te lagi, bo twoja gra to pokaz slajdów, przez mikro taki podjarany jaki to ty pro jesteś i wiedziałem, że spłakany na forum pobiegniesz z demkiem :D PIS

Edytowane przez steez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wybierz serwer, na którym złapałeś cheatera (obok tematu postu)

2. Wypełnij formularz:

3. Demko wrzucamy tylko i wyłącznie na stronę speedyshare.com
4. Jeżeli nie nagrałeś właśnego demka możesz go odszukać w HLTV

Demka opisywać nie muszę. 
 

 

Rly? Obejrzałeś chociaż to demo?  hmm CLAR. FECU najpierw ogarnij te lagi, bo twoja gra to pokaz slajdów, przez mikro taki podjarany jaki to ty pro jesteś i wiedziałem, że spłakany na forum pobiegniesz z demkiem :D PIS

 

Ludzie prosili, żebym wstawił.

PRO? Okej, po 2 tygodniowej przerwie od 1.6 [source]  i na pingu 100 bym cię oj*bał ;] Wyzwij na eslu i skończ płakać chłopcze, jak przedszkolak się zachowujesz. I skończ spamować bo znowu warna dostaniesz ;<

ESL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak ludzie prosili po raz drugi :D Tym bardziej,że nikt nawet nie wspomniał o tym :P , żałosny jesteś. Jedyną osobą, która płacze i zachowuje się jak przedszkolak  jesteś ty, bo przychodzisz z płaczem na forum, a o zachowaniu na serwerze jak i twoich "wypocinach" przez mikro nie wspomnę. Po co mam cię wyzywać na ESLU? Po to żeby się wkurwiać, że zamiast gry jest pokaz slajdów i trafienie ciebie graniczy z cudem? Hehs, level jak widzę też nabity na przegranych meczach :D Ahh chłopak, wyjdź na dwór, bo ilość twoich godzin przez ostatnie 2 tygodnie wskazuje, że poza komputerem nie masz życia. Polecam i pozdrawiam, aa i na warna mam wylane :D Może w końcu dostanę tu bana i nie będzie mnie kusiło żeby wchodzić tutaj :D

Edytowane przez steez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma kilka dziwnych akcji ,ale są one wytlumaczalne ,reszte słychać + masakrycznie zlagowane HLTV . 

 

~close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×