Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Wr0BeL

ODRZUCONE Podanie Wróbla

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:Wr0BeL
2. Steam ID:STEAM_0:0:80576668
3. Wiek:17
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): 183h http://www.gametracker.com/player/Wr0BeL/193.33.177.21:27266/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Średnie 
6. Znajomość AMXX (x/10) 7/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Na serwerze jest plaga czitów. Często zgłaszam ich na gg alarmowym, ale nie ma admina cod dostępnego. Bardzo często widzę też jak gracz narusza regulamin (chodzi po txt, wyzywa, miny na bs itd.) i po prostu nie da się wytrzymać. A adminów jest tylko 3 :(

8. Mikro [TAK/NIE]:Nie
9. Akceptacja Regulaminu:Akceptuję regulamin :P
10. Reklamy/SMS:SMS (Wyśle Ci jak wrócę z Kościoła) 

 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko. Zgodnie z regulaminem działu mogę je zadać, a Ty najlepiej na nie odpowiedz. Jak u Ciebie wygląda sytuacja z rozpoznawaniem cziterów? W historii Twego profilu niejednokrotnie osądzałeś kogoś o czity bo Cię zabił i sie wkurzyłeś.

 

Ponadto popraw podanie bo jest niekompletne [nie ma wszystkich wymaganych punktów].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś sobie przypominam, że kiedyś składałeś podanie, byłem na nie i co do cb zdania nigdy nie zmienię ! Nie jesteś miły, nie jestes kulturalny, widziałem pare razy jak wyzywasz innych graczy. Poza tym miałeś bana na forum, i to nie za byle co, więc to coś świadczy o twoim zachowaniu : )

Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Masz nieodrobionego warna na koncie.

 

IV. Podania można składać tylko wtedy, gdy użytkownik nie ma warnów (Jeżeli masz to najpierw trzeba go odrobić - KLIK )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Grałem nie raz z tobą, kiedy dedłeś to zaczoł sie lament iż ktoś kto Cię zabił ma wh. Wydaję mi się iż jesteś jeszcze nieodpowiedzialny do tego zadania. Odpracuj warna , zmień swoje zachowanie i złóż podanko za jakiś czas wtedy będę na pewno na Tak.  Lecz w chwili obecnej niestety na Nie. Staraj się dalej graj , ogarniaj i zgłaszaj trafnie cziterów. :) Pozdrawiam, nie załamuj się walcz dalej  .:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE , w ogóle go nie widzę na servie to największy minus steam też nie widziałem a trochę gram , poza tym potrzeba nowych OGARNIĘTYCH adminów ktorzy grają na servie a nie mają admina dla "szpanu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie gra nawet czesto ale nie jest do konca kultularny napisałeś w podaniu że dużo osób chodzi po txt i to cie denerwuje ale niejednokrotnie sam wchodzisz na txt i troche niedorosłeś do tej funkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie ma czego sprawdzać. Brak kodu sms.

 

Podanie odrzucone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×